حضور باشکوه مردم استان قزوین در انتخابات:

مردم برای رای به نظام پای صندوق ها آمدند

شناسهٔ خبر: 3983223 -
قزوین- گروههای مختلف مردم استان قزوین با حضور باشکوه در شعب اخذ رای برای تقویت دوباره نظام به میدان آمدند تا ضمن بیعت دوباره با رهبری در تعیین سرنوشت کشور مشارکت کنند.

خبرگزاری مهر، گروه استانها: از اولین ساعات اولیه بامداد و زمان رسمی اعلام شده ( ۸ صبح) درب های شعب اخذ رای در استان قزوین به روی مردم گشوده شد تا میزبان انسانهای فهیم و باشعوری باشد که به سرنوشت خود اهمیت می دهند و خود را در انتخاب عالیرتبه ترین مسئولان کشور ذینفع می دانند.

امروز همه مردمی که سنشان به ۱۸ سال رسیده بود آمدند تا به رهبر خود لبیک بگویند و اعلام کنند سرنوشت کشور برایشان مهم است و حال که می توانند رای دهند از آن دریغ نکرده بلکه با افتخار از این فرصت برای سهیم شدن در سازندگی کشور و تعیین مسئولان عالیرتبه و شوراها استفاده می کنند.

محمد حسین کجینه باف با ۲۱ سال سن امروز خوشحال است که رای می دهد و به خبرنگار مهر می گوید: انتخابات به وحدت مردم کمک می کند و انسجام ما را تقویت کرده و موجب آبروی نظام هم می شود.

وی بیان کرد: ماندن در صف های طولانی هم برای ما خسته کننده نیست و واقعا با حوصله این ساعات را سپری می کنیم تا رای خود را به صندوق بیندازیم.

شادجهانی که ۴۰ سال سن دارد و کارمند است می گوید: در ریاست جمهوری برای من عمل به وعده ها اهیمت دارد و به کسی رای می دهم که به فکر مردم باشد و بتواند عزت ایرانیان در جهان را تقویت کند.

وی در خصوص شوراها هم بیان کرد: در شورا به کسانی نیاز داریم که مدیریت شهری را بلد باشند و بتوانند با ایده های خود به رفاه شهری کمک کنند.

زینب غربی به عنوان بانویی خانه دار در صندوق رای شعبه مسجد جوادالائمه به مهر گفت: حضور ما در این انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان است و با این کار به اقتدار کشور کمک می کنیم.

وی در مورد انتخاب فرد مورد نظر خود هم گفت: به کسی رای می دهم که به فکر محرومان باشد و برای ما شغل ایجاد کند و در شورا هم برای من تخصص مهم است.

این بانوی خانه دار اظهارداشت:میدانم که حتی یک رای ما هم مهم است و به همین دلیل با علاقه آمده ام تا رای دهم و رئیس جمهور خود را انتخاب کنم.

علی شعبانی هم که با خوشحالی در کنار صندوق رای ایستاده است تا در انتخابات شرکت کند به خبرنگار مهر اظهارداشت: این حضور برای نظام مهم است زیرا چشم های جهانیان به این حضور دوخته شده تا ببینند مردم چه نگاهی به جمهوری اسلامی خود دارند.

وی بیان کرد: وقتی با گذشت بیش از سه دهه از انقلاب با همه تهدیدها و تحریم ها مردم با نظام هستند و این علاقه را با مشارکت گسترده نشان می دهند بهترین اتکا و حمایت از نظام صورت گرفته و نظام آینده خود را تضمین می کند.

شعبانی اضافه کرد: در انتخابات ریاست جمهوری به کسی رای می دهم که اهل شعار نباشد و کار عملیاتی کند و برای همه کار کند و جلوی بیکاری را بگیرد و اقتصاد کشور را شکوفا کند.

در استان قزوین با گذشت ۱۲ ساعت از زمان رای گیری همچنان شاهد حضور پرشور مردم در شعب اخذ رای هستیم و با تمدید ساعات رای گیری فرصت بیشتری برای کسانی که هنوز رای خود را به صندوق نینداخته اند فراهم شده است.

امروز درک و شعور بالای سیاسی مردم استان هم با مشارکت بسیار خوب آنها بار دیگر اثبات شد و می رود تا ساعاتی دیگر حماسه ای بزرگ شکل بگیرد و افتخاری دیگر در تقویم انقلاب اسلامی رقم بخورد.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراها با همه کاستی و مشکلات بار دیگر نشان داد ایران اسلامی به عنوان کشوری آزاد با تحقق مردم سالاری دینی جایگاه برجسته ای در عرصه بین المللی دارد و می رود تا الگویی عملی برای دیگر کشورهای جهان در مشارکت و سهیم شدن مردم در تعیین سرنوشت کشور باشد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 8 =