مدیرکل ورزش و جوانان البرز:

۲۵۸ باشگاه ورزشی متخلف در استان البرز شناسایی شد

شناسهٔ خبر: 4033599 -
کرج - مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز اط شناسایی ۲۵۸ باشگاه ورزشی متخلف در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر غفرانی در نشست خبری تخصصی با موضوع جوانان، اوقات فراغت و سازمان‌های مردم‌نهاد که عصر دوشنبه در سالن شهدای البـرز برگزار شد، اظهار کرد: طرح سه‌شنبه‌های بدون خودرو  ابتدای سال جاری آغاز و هفته گذشته نیز این اقدام با همراهی استانداری البرز و مسئولان دستگاه‌های اجرایی انجام‌شده است.

وی با تأکید بر اینکه باید شرایط لازم و زیرساخت‌های ضروری برای اجرایی کردن برنامه‌های سه‌شنبه بدون خودرو فراهم شود، افزود: پیرو بررسی برنامه‌های حائز اهمیت حوزه جوانان، خانه جوان در البرز افتتاح و کلیه سمن‌ها در این مکان استقرار دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با تأکید بر اینکه تا حد قابل قبولی سازمان‌های مردم‌نهاد در البرز ساماندهی شده است، تصریح کرد: ۱۵۰ سمن در استان وجود دارد؛ اداره کل ورزش و جوانان در بخش جوانان طی چهار ساله اخیر حائز رتبه نخست کشوری شده است.

غفرانی با اعلام اینکه ۱۷ دستگاه باید فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه جوانان را گزارش کنند، گفت: مقوله مهم ازدواج، اعتیاد، اوقات فراغت و غیره در سازمان‌های مردم‌نهاد پیگیری می‌شود.

وی با تأکید اینکه سمن‌ها دارای هویت مشخصی در البرز هستند، خاطرنشان کرد: این سازمان‌های مردم‌نهاد در ابعاد سیاسی وارد نشده و تنها مسئولیت فرهنگی و اجتماعی بر عهده‌دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان البرز بیان کرد: اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تدبیر با محوریت ازدواج و خانواده شهریور سال جاری برای نخستین بار در استان البرز برگزار می‌شود.

وی در خاتمه تصریح کرد: تاکنون ۸۰ فیلم از آثار ارسالی توسط هیئت انتخاب و برای مرحله داوری ارائه‌شده‌اند.

غفرانی در ادامه با اعلام اینکه هزار و ۱۰۰ باشگاه در البرز فعال هستند که برخورد لازم با آن‌ها در صورت نداشتن مجوز و یا انجام فعالیت‌هایی که انجام آن در باشگاه‌های ورزشی ممنوع است، انجام می‌گیرد، گفت: دراین‌بین  ۲۵۸ باشگاه متخلف شناسایی‌شده‌اند که از این تعداد۷۰ باشگاه برای اخذ مجوز اقدام کرده‌اند.

وی بیان کرد: سامانه ۵ رقمی برای گزارش این تخلفات در حال راه‌اندازی و در حال حاضر بازرسی اداره کل آماده دریافت گزارش این تخلفات است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 17 =