استاندار اردبیل:

پل قدس نماد و شاهکار معماری اردبیل است

شناسهٔ خبر: 4057128 -
اردبیل – استاندار اردبیل گفت: پل قدس اردبیل با تکمیل و بهره برداری کامل به عنوان نماد و شاهکار معماری این استان شناخته خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید خدابخش عصر شنبه در افتتاح فاز اول پروژه پل قدس اردبیل اضافه کرد: طراحی و اجرای پل قدس اردبیل فقط برای پوشش ترافیک نقطه ای نیست بلکه نماد و شاهکار معماری در اردبیل است.

وی با بیان اینکه اجرای این پل را می توان به کارگاه آموزش مدیریتی و اجرایی تعبیر کرد، متذکر شد: در دو سال گذشته شورا و شهرداری اردبیل توجه ویژه برای اجرای این پروژه انجام داشته اند که قابل توجه است.

استاندار اردبیل سرعت اجرایی این پروژه را قابل توجه دانست و ادامه داد: این طرح نشان داد که در محدودیت فصل کاری اردبیل می توان بیشترین بهره را برد و پروژه های مطلوبی را انجام داد.

وی با اشاره به سرمایه گذاری میلاردها تومان اعتبار برای توسعه مجموعه گردشگری شورابیل اردبیل یادآور شد: پیش از این ترافیک تقاطع قدس که در مسیر شورابیل قرار دارد، بسیاری از مسافران را سردرگم می کرد اما با اجرای پل قدس می توان شاهد شکوفایی بیش از پیش شورابیل بود.

به گفته خدابخش پل قدس اردبیل با بهره برداری از فاز اول و بویژه اتمام نهایی می تواند به مکملی برای پروژه های اجرایی مجموعه شورابیل شناخته شود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 6 =