معاون اجتماعی مرزبانی استان هرمزگان:

لزوم مشارکت مرزنشینان در تامین امنیت پایدار در مرزهای آبی هرمزگان

شناسهٔ خبر: 4057579 -
بندرعباس - معاون اجتماعی مرزبانی استان هرمزگان بر لزوم مشارکت مرزنشینان در تامین امنیت پایدار در مرزهای آبی و ساحلی هرمزگان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن صداقت کیش صبح یکشنبه در نشست صمیمی با فرماندار و جمعی از مرزنشینان شهرستان میناب بخشدار مرکزی میناب، دبیر شورای تامین شهرستان و مرزنشینان،صیادان و تجار بنادر کرگان،کلاهی،کهنه شهر و تیاب در محل سالن جلسات فرمانداری ویژه شهرستان میناب برگزار شد. خواستار همکاری و مشارکت مرزنشینان برای تامین امنیتی پایدار در مرزهای آبی و سواحل استان شد.

وی مرزنشینان را مرزبانان واقعی کشور خطاب و امنیت موجود در مرزهای آبی استان را نتیجه تلاش و همکاری متقابل مرزنشینان و مرزبانان استان دانست.

معاون اجتماعی مرزبانی استان هرمزگان از مرزنشینان و صیادان استان خواست در هنگام صیادی از آبهای سرزمینی و محدوده صید خارج نشده و در صورت مشاهده تجاوز شناورهای خارجی به مرزهای آبی استان مرزبانان را مطلع کنند.

سرهنگ صداقت کیش در ادامه از همکاری و تعامل مرزنشینان با مرزبانان استان برای مبارزه با پدیده شوم قاچاق بویژه موادمخدر و مشروبات الکلی تقدیر  و قدردانی کرد و خواستار استمرار همکاری مرزنشینان با مرزبانان استان شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 3 =