رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا:

۱۶ درصد کشفیات موادمخدر در کرمان انجام می شود

شناسهٔ خبر: 4093851 -
کرمان _ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: بیش از ۱۶ درصد کشفیات انواع مواد مخدر کشور در استان کرمان صورت می گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردارمحمد مسعود زاهدیان ظهر پنجشنبه در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پلیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان کرمان همواره در صحنه های مختلف دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش ارزنده و با اهمیتی ایفا کرده است.

وی افزود: کرمان امروز  در عرصه مبارزه با مواد مخدر جزء پیشتازترین استان های کشور برای برخورد با قاچاق مواد مخدر و انتقال آن به سایر نقاط کشور است.

زاهدیان عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۹ تن انواع مواد مخدر در سطح استان کرمان کشف شده است و این نقش کلیدی و ارزنده پلیس استان کرمان را نشان می دهد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا بیان کرد: بیش از ۱۶ درصد کشفیات انواع مواد مخدر کشور در استان کرمان صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: بر اساس تدابیر  ابلاغی وزیر کشور ما بیش از ۵۰ درصد کار خود را بر روی استان های شرقی کشور متمرکز کرده ایم و برای تامین تجهزیات الکترونیکی و فنی در این مناطق تلاش کرده ایم.

زاهدیان گفت: بعضی از تجهیزات و دستگاه هایی که به مبارزه پلیس و کشف مواد مخدر کمک می کند به دلیل  تحریم هایی که استکبار جهانی علیه کشور ما داشته به سختی تامین می شود و به هر شکل با توجه به هدف گذاری های پلیس تلاش برای تامین تجهیزات ادامه دارد.

وی بیان داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر یک پلیس دانش محور و به روز است و وضعیت انواع مواد مخدر در کشور را رصد می کند و بر اساس شرایط روز استراتژی خود را تنظیم می کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: مواد مخدر جدید هم به نوعی نشات گرفته از مواد صنعتی قبلی هستند و تاثیرات خاص خود را دارند و این مواد از نظر ما شناسایی شده هستند.

زاهدیان بیان کرد: مردم باید از اثرات تخریبی مواد صنعتی آشنا باشند البته به نوبه خودمان این اطلاع رسانی را انجام می دهیم و امیدواریم دستگاه پیشگیری کشور در این حوزه بتوانند تمام توان خود را به کار گیرند و هشدار لازم را به مردم دهند.

وی تصریح کرد: تمرکز ما بر برخورد با افراد و شبکه ها و باندهایی است که در این حوزه فعالیت دارند و توفیقات خوبی در این زمینه به دست آورده ایم.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 9 =