امام جمعه آیسک:

قدرت جبهه مقاومت موجب عصبانیت دشمن شده است

شناسهٔ خبر: 4119488 -
آیسک-امام جمعه آیسک با اشاره موفقیت‌های جبهه مقاومت در مبارزه با تروریسم گفت: امروز قدرت جبهه مقاومت عصبانیت دشمن را برانگیخته است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسین عرب امام جمعه آیسک در خطبه های نماز جمعه این شهر با بیان اینکه انسانی که مدعی تقوی است باید دشمن خود و نقشه های او را به خوبی بشناسد، افزود: آمریکا که امروز نماد شیطان است راهبردش در مقابل جمهوری اسلامی ایران دو بال اصلی داشته است اول افزایش تحریم ها و دوم پیشنهاد انجام مذاکره و سپس بواسطه آن اعمال محدودیت.

وی افزود: تاریخ نشان داده است عملکرد حاکمان آمریکا از هر جناح و طیفی که باشند بر مبنای سلطه طلبی است.

وی با بیان اینکه افراد عوض می شوند اما سیاست شان یکی است، تاکید کرد: ما کاری با اشخاص نداریم بلکه در مقابل سیاست های استکباری و سلطه طلبانه مشکل داریم و در مقابل آن می ایستیم.

امام جمعه آیسک افزود: امروز هم ترامپ بر اساس لابی صهیونیست ها انتخاب شده و کاملا حساب شده و هوشمندانه در راستای سیاست های آمریکا اقدام می کند.

حجت الاسلام عرب با اشاره به جریان مذاکرات هسته ای در سال ۸۲ تا ۸۴ گفت: آن زمان هم غربی ها به تعهدات خود عمل نکردند و ما را بازی دادند که برخی گفتند: چون آمریکا حضور نداشت مذاکرات بی فایده بود اکنون و در جریان برجام که آمریکا حضور داشت چه چیزی عاید ما شد؟

امام جمعه آیسک تصریح کرد: ما همه تعهدات خود را انجام داده ایم اما طرف مقابل به هیچکدام از تعهداتش عمل نکرده است.

وی با اشاره به این موضوع که تجربه نشان داده است هرجا از مواضع خود کوتاه آمدیم دشمن فشار خود را بیشتر کرده است افزود: بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری اجازه نمی دهیم از برجام به به عنوان عاملی برای فشار بر ایران استفاده شود.

وی ادامه داد: برخی امروز بین آمریکا و اروپا فرق می گذارند که نادرست است چرا که اروپا و آمریکا کاملا در اجرای سیاست های خود هماهنگ هستند.

امام جمعه آیسک عنوان کرد: این اروپا همانی است که درجریان جنگ تحمیلی بیشترین کمک را به صدام کرد.

وی با اشاره به لفاظی های ترامپ علیه سپاه پاسداران گفت: این نشان از عملکرد خوب سپاه است و امروز مقاومت در سراسر منطقه خوب جواب داده است و نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه بیش از پیش در جریان است.

حجت الاسلام عرب با محکوم کردن جنایات علیه مردم مظلوم و بی دفاع یمن و میانمار خواستار کمک و حمایت بیشتر مردم از مسلمانان این دو کشور شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 4 =