/ مسابقات جام جهانی کشتی آزاد - کراسنویارسک روسیه /

کارلین و سایتیف میهمانان ویژه مسابقات جام جهانی هستند / مربیگری حیدری توجه ویژه کشتی گیران خارجی را به همراه داشته است

شناسهٔ خبر: 463339 -
الکساندر کارلین و بوایسار سایتیف قهرمانان نامدار کشتی روسیه میهمانان ویژه مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کراسنویارسک هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری فدراسیون کشتی، از سوی کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کراسنویارسک، کارلین قهرمان افسانه ای روسیه و سایتیف قهرمان جهان به عنوان میهمانان ویژه برای تماشای این رقابت ها دعوت شده اند.نکته قابل توجه اینکه سایتیف به همراه فرزند خردسالش به نام عبدالرحمن، در مراسم وزن کشی نیز حاضر شده بود.

* مربیگری علیرضا حیدری، کاپیتان تیم ملی کشتی کشورمان نظر کشتی گیران دیگر کشورها را به خود جلب کرده است. حضورعلیرضا حیدری به عنوان مربی ، که در نبود برزگر سکان دار تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کراسنویارسک خواهد بود، مورد توجه بسیاری از مربیان و کشتی گیران تیمهای خارجی حاضر در این رقابت ها قرار گرفت است.

* رضا یزدانی قهرمان بازیهای آسیایی دوحه محبوبترین کشتی گیر ایرانی در مسابقات جام جهانی کشتی است. این کشتی گیر با اخلاق مازندرانی کشورمان که همواره با وضو در مراسم وزن کشی و مسابقات حاضر می شود، مورد توجه بسیاری از مربیان و کشتی گیران حاضر در جام جهانی قرار گرفته است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 7 =