مشاور عالی وزیر آموزش وپرورش خبر داد :

پرداخت وام ضروری برای اعضای کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش

شناسهٔ خبر: 510042 -
رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: فرهگیان بازنشسته بیمار ( که توانایی پرداخت هزینه های درمانی خود را ندارند ) می توانند از صندوق وام ضروری این کانون تا سقف 1میلیون تومان وام بگیرند .

دکترایرج شگرف نخعی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود : کانون بازنشستگان وزارت آموزش وپرورش 2هزار و 95 عضو دارد.

مشاورعالی وزیر آموزش وپرورش خاطر نشان ساخت : تا کنون 2هزار و 36 نفر از این صندوق وام دریافت کرده اند .

نخعی تصریح کرد : بازنشستگان فرهنگی عضو این کانون می توانند علاوه بر ناتوانی در پرداخت هزینه های درمانی ، ناتوانی های عمومی اداره زندگی خود را نیز  به مراکز کانون های محل زندگی شان گزارش دهند .

رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش وپرورش یاد آور شد : کارشناسان این کانون برای کمک رسانی به ناتوانان به  محل زندگی آنان رفته و در صورت اثبات کمبود مالی این وام را در منازل به افراد پرداخت می کنند .

به گفته نخعی ، اعضای کانون بازنشستگان وزارت آموزش وپرورش می توانند با ارائه مدارک پزشکی و یا اعلام ناتوانی مالی به این کانون ها ،  مشکلات خود را با مسئولان در میان بگذارند .

مشاورعالی وزیرآموزش وپرورش اضافه کرد : مدت انتظارافراد برای دریافت این وام ضروری به نسبت موقعیت جسمی و شرایط مالی آنان متفاوت است اما بیش از 2 ماه طول نخواهد کشید .

رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش افزود : این وام برای افراد مستمند بلاعوض و برای آنان که توانایی بازپرداخت آن را داشته باشند 20 ماه خواهد بود .

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 10 =