احمدی نژاد:

بالاترین رسالت فرهنگی ما دعوت به امام عصر (عج) است

شناسهٔ خبر: 599659 -
رئیس جمهور گفت : بالاترین رسالت فرهنگی ما دعوت به امام عصر (عج) به عنوان حقیقت اصلی است .

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به استان ایلام ، دکتر محمود احمدی نژاد که صبح امروز در جمع علما و روحانیون ایلام سخن می گفت ، تاکید کرد : نقطه اوج دعوت پیامبران و صالحان در طول تاریخ وعده حاکمیت جهانی اسلام وعدالت و ظهور منجی بوده است .

رئیس جمهور با اشاره به  اینکه حقیقت و جوهره کار فرهنگی منجر به تغییر در انسانها می شود، افزود : کانون اصلی و اثر بخش در کار فرهنگی فطرت نهفته در دل انسانها است.

وی با بیان اینکه جریانات متعددی با تهاجم فرهنگی همواره در پی تخریب انسانها بوده اند گفت: جریان حق همواره در راستای آگاهی بخشی و نجات انسانها گام برداشته است.

دکتر احمدی نژاد فرهنگ سازی را مهمترین هدف وکار جامعه دانست و گفت: امروز باید با قدرت وتوان بالا در حل مشکلات مردم کوشا باشیم و بدانیم همه کارها برای رسیدن به هدف متعالی و بالاتر است.

رئیس جمهور با بیان اینکه همه تلاش ها در زمینه های مختلف برای رشد وکمال انسانها است خاطر نشان کرد: کار فرهنگی اساس تمامی اقدامات است که باید انجام شود.

وی با اشاره به اینکه مساجد نقش برجسته ای در پرورش انسانهای کمال یافته دارند گفت: نقش مسجد در تربیت و پرورش انسانها مهم و دارای اولویت است ، حقیقت مساجد در کار فرهنگی و تقویت انسانها است که این امر نیز از مهمترین وظیفه علما به حساب می آید.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 5 =