آخرین اخبار نقل و انتقالات استقلال / معرفی بازیکنان مد نظر قلعه نویی

شناسهٔ خبر: 698458 -
تیم فوتبال استقلال از جمله تیم های لیگ برتری است که تاکنون با مهره های مورد نظر خود برای فصل آینده به توفق رسیده و با آنها اقدام به عقد قرارداد کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حضور امیر قلعه نویی در تیم فوتبال استقلال تهران در آستانه آغاز فصل و نقل و انتقالات یک حسن ویژه برای آبی پوشان دارد. او تیم را در دو بازیهای جام حذفی محک می زند و بر اساس نتایج تیم اقدام به جذب یا کنار گذاشتن بازیکنان می کند.

درهمین ارتباط امیر قلعه نویی مطابق با نقاط ضعف و قوت تیم فهرستی را در اختیار مسئولان باشگاه استقلال قرار داده است تا نسبت به جذب بازیکنان جدید اقدام کنند.

یکی از مهمترین مشکلات تیم فوتبال استقلال در فصلی که گذشت، نداشتن دروازه بانی مطمئن برای همراهی وحید طالب لو بود. به همین خاطر استخدام دروازه بانی توانمندی در اندازه های طالب لو در دستور کار آبی پوشان قرار گرفته است. از ابراهیم میرزاپور، مهدی رحمتی و حسن هوری به عنوان گزینه های مدنظر مربیان استقلال برای فصل آتی نام برده می شود که هنوز توافق نهایی با آنها حاصل نشده است.

قلعه نویی در پست دفاع کمترین دغدغه را دارد. حضور پیروز قربانی، امیرحسین صادقی، بیژن کوشکی و پژمان منتظری در خط دفاعی این نقطه را به منطقه ای قابل اطمینان برای قلعه نویی مبدل ساخته تا وی از جذب بازیکن برای این پست ابراز بی نیازی کند.

اما در دفاع کناری استقلال نیاز به جذب بازیکن دارد به ویژه در جناح چپ. به همین خاطر استقلالی ها برای این منطقه علی حمودی را مدنظر دارند. در پست دفاع کناری راست نیز مذاکرات خوبی با خسرو حیدری انجام شده و او حتی با آبی پوشان قرارداد داخلی نیز به امضا رسانده است.

پست هافبک دفاعی یکی از دغدغه های آبی پوشان است. مصدومیت سعید بیات و خداحافظی قریب الوقوع علیرضا منصوریان باعث شده تا مسئولان باشگاه استقلال در تکاپو برای جذب بازیکنانی جدید باشند. در این پست امیرقلعه نویی حسین کاظمی و مازیار زارع را مدنظر داشت که ظاهرا تاکنون فقط با حسین کاظمی توافق نهایی حاصل شده است.

در پست هافبک میانی با توجه به حضور مهرداد پولادی، مجتبی جباری، امیدروانخواه، میثم منیعی و ... مسئولان باشگاه ظاهرا احساس نیازی نمی کنند چرا که تاکنون با بازیکن خاصی در این پست مذاکره و عقد قرارداد نشده است.

ضعف گلزنی یکی از مهمترین مشکلات تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته بود. برای حل این مشکل مذاکره با گلزنان مطرح لیگ در دستور کار آبی پوشان بوده که منجر به عقد قرارداد با ابراهیم توره و صابرمیرقربانی شده است.

استقلالی ها پس از پایان مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور نسبت به عقد قرارداد با این بازیکنان اقدام می کنند و البته فهرست نفرات مازاد خود را نیز اعلام خواهند کرد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 0 =