روت کولر به مهر خبر داد:

واکنش جدید دانشگاه آکسفورد نسبت به مدرک کردان/ پیگیر ادعای کردان هستیم

شناسهٔ خبر: 747015 -
مسؤل رسانه ای دانشگاه آکسفورد گفت: درصورتی که آقای کردان و یا نمایندگان وی تلاشی برای استفاده از وکلا و اثبات ادعای خود مبنی بر اخذ مدرک دکتری افتخاری از دانشگاه آکسفورد کنند، این دانشگاه واکنشهای لازم را از خود نشان خواهد داد.

روت کولر مسؤل رسانه ای دانشگاه آکسفورد انگلیس در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر گفت:‌ این دانشگاه همچنان پیگیر ادعای مطرح شده از سوی آقای کردان است.

وی افزود: گرچه دانشگاه آکسفورد در قالب بیانیه ای رسمی اعلام کرده است که هیچگونه مدرک دکتری افتخاری به شخصی به نام کردان از ایران اعطا نکرده است با این حال همچنان پیگیر این موضوع خواهد بود.

این مقام رسمی در دانشگاه آکسفورد همچنین به مهر گفت:‌ دانشگاه آکسفورد طی روزهای اخیر و به رغم انتشار شایعات و گزارشات غیررسمی مبنی بر اینکه احتمالا از سوی آقای کردان و اطرافیان وی تلاشی برای اثبات ادعای دریافت مدرک دکتری افتخاری از این دانشگاه از طریق برخی وکلا صورت خواهد گرفت، هنوز اعلامیه رسمی در این خصوص دریافت نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: این دانشگاه موضع صریح خود درخصوص ادعای بی اساس مطرح شده درباره اخذ مدرک دکتری افتخاری از سوی آقای کردان از ایران را اعلام کرده و بر آن پافشاری دارد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 6 =