دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 88 منتشر شد

شناسهٔ خبر: 921306 -
دفترچه راهنمای انتخاب رشته در کنکور سراسری سال 1388 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون سراسری امسال می توانند از طریق دفترچه راهنمای انتخاب رشته که در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  منتشر شده است، از رشته های تحصیلی در زیرگروههای مختلف، ظرفیت پذیرش در هر رشته، دانشگاههای برگزار کننده این رشته ها و نحوه گزینش دانشجو به صورت بومی در کنکور اطلاع یابند.

داوطلبان همچنین می توانند با مطالعه این دفترچه، از میزان شهریه‌های دوره ‌ها و دانشگاه‌های مختلف، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و نام واحدها و مراکز دانشگاههای پیام‌ نور و شهرستانهای تحت پوشش هر مرکز یا واحد مطلع شوند. 

به گزارش مهر، انتخاب رشته مجازی کنکور از یکشنبه 11 مردادماه از طریق سایت سازمان سنجش امکانپذیر خواهد بود و داوطلبان از این طریق می توانند خود را برای انتخاب رشته اصلی آماده کنند این سیستم انتخاب رشته به داوطلبان 250 کد رشته امتحانی به ترتیب شانس قبولی پیشنهاد می کند.

سیستم انتخاب رشته اصلی نیز از 14 یا 15 مردادماه در دسترس داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار می گیرد و داوطلبان می توانند از طریق آن نسبت به انتخاب 100 کد رشته محل اقدام کنند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 9 =