پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳
گزارش مهر/
هدایت نامناسب روستاهای اردبیل در طرح هادی/ اهدافی که اسیر آمارها است
اردبیل – خبرگزاری مهر: استان اردبیل در حالی به عنوان پایلوت طرح هادی روستایی در کشور انتخاب شده که به عقیده برخی روستائیان و حتی مسئولان استانی خروجی اجرای این طرح فقط محدود به آمارها بوده و اهداف آن به صورت کامل محقق نشده است.
برای چهارمین سال متوالی/
تسهیلات سرمایه در گردش اردبیل در آستانه عودت است/ دستور العمل بانکی چوب لای چرخ تولید
اردبیل – خبرگزاری مهر: در حالی که تامین سرمایه در گردش به عنوان مهمترین مشکل و در عین حال تنها راهکار رونق واحدهای تولیدی اردبیل طرح می شود به دلیل عدم همکاری بانک ها تسهیلات سال جاری استان برای چهارمین سال پیاپی در آستانه عودت است.
گزارش میدانی مهر/
"سوها" روستایی با 250 زن حافظ قرآن/ روستای قرآنی نیازمند توجه است
اردبیل – خبرگزاری مهر: روستای "سوها" در استان اردبیل با بیش از 250 حافظ قرآنی زن بی شک یکی از معدود روستاهایی است که تابلوی ماندگار روستای قرآنی کشور را یدک می کشد، نقطه ای که امروز شهرت فعالیت های قرآنی آن حتی به خارج از مرزهای کشور رسیده است.
گزارش مهر/
مصادیق پنهان کودک آزاری در خانواده ها/ بی توجهی به مرز باریک مراقبت یا آسیب
اردبیل – خبرگزاری مهر: انتشار اخباری پراکنده و هر از چندگاه از کودک آزاری بویژه با منشاء خانواده ها که به کانون گرم تربیت کودک تعبیر می شود، بازنگری در خصوص برنامه های تربیتی خانواده ها را از سوی روانشناسان و کارشناسان تربیتی مورد تاکید قرار داده است.
مهر بررسی می کند/
ایستگاه های مطالعه اردبیل مسافر ندارد/ اجرای طرح های فرهنگی بدون نیازسنجی
اردبیل - خبرگزاری مهر: چند ماه پیش مسئولان کتابخانه ای استان اردبیل وعده بازنگری طرح ایستگاه های مطالعه را به دلیل رکود آن اعلام کردند، وعده ای که عملا روند اجرایی و حتی اظهار نظر جدید در این خصوص به چشم نمی خورد تا سرمایه های راه اندازی این ایستگاه ها در مراکز پرتردد راکد مانده و گرد بی توجهی و فراموشی در این طرح ها نشان دهد که نیاز سنجی لازمه اجرای پروژه های فرهنگی است.
حسن زاده:
20 هزار نوآموز اردبیلی سنجش سلامت می شوند
اردبیل - خبرگزاری مهر: رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان اردبیل گفت: پیش بینی می شود امسال 20 هزار و500 نوآموز این استان تحت پوشش طرح سنجش سلامت دانش آموزی قرار ...
۱۳۹۳/۵/۱ - ۲۰:۰۳
فتحی:
کاهش جرائم در اردبیل نیازمند مشارکت تمام نهادهای فرهنگی است
اردبیل – خبرگزاری مهر: مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی تربیتی استان اردبیل کاهش جرایم و بزه در این استان را در گرو مشارکت تمام نهادهای فرهنگی و اجرایی استان دانست.
۱۳۹۳/۵/۱ - ۲۰:۰۲
علیپور:
بیکاری در کوثر با راه اندازی صنایع بزرگ قابل حل است
کوثر – خبرگزاری مهر: فرماندار کوثر مهمترین معضل این شهرستان را همچون مناطق دیگر بیکاری عنوان کرد و گفت: بیکاری در کوثر تنها با راه اندازی صنایع بزرگ و مادر قابل حل است.
۱۳۹۳/۵/۱ - ۱۹:۰۸
در 45 روز گذشته/
جاده های اردبیل شاهد 29 حادثه در مرحله اول سفرهای تابستانی بود
اردبیل – خبرگزاری مهر: معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل از وقوع 29 حادثه در جاده ای این استان طی مرحله اول سفرهای تابستانی خبر داد.
۱۳۹۳/۵/۱ - ۱۲:۵۶
حجت الاسلام ستوده:
روز قدس عامل اتحاد مسلمانان برای مقابله با استكبار جهانی است
اردبیل – خبرگزاری مهر: مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: روز قدس سبب اتحاد و همبستگی مسلمانان جهان برای مقابله با استكبار جهانی است.
۱۳۹۳/۵/۱ - ۱۲:۴۹
گزارش مهر/
هدایت نامناسب روستاهای اردبیل در طرح هادی/ اهدافی که اسیر آمارها است
اردبیل – خبرگزاری مهر: استان اردبیل در حالی به عنوان پایلوت طرح هادی روستایی در کشور انتخاب شده که به عقیده برخی روستائیان و حتی مسئولان استانی خروجی اجرای این طرح فقط ...
۱۳۹۳/۵/۱ - ۱۲:۴۹
با سکوت در جنایات غزه/
مدعیان دروغین حقوق بشر غرب به خواب رفته ­اند/ اعلام مسیرهای راهپیمایی در اردبیل
اردبیل – خبرگزاری مهر: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد قدس و انتفاضه استان اردبیل با اشاره به جنایات وحشتناک رژیم صهبونیستی در غزه گفت: این جنایات و سکوت غرب در ...
۱۳۹۳/۵/۱ - ۱۲:۴۸
خواجوی:
13 برنامه ترویج تحقیقات کشاورزی در اردبیل برگزار می شود
اردبیل – خبرگزاری مهر: مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی جهاد کشاورزی استان اردبیل از برگزاری 13 برنامه ترویج تحقیقات کشاورزی تحت عنوان برنامه های روز مزرعه در این استان خبر ...
۱۳۹۳/۵/۱ - ۱۰:۰۱
با حضور هنرمندان اردبیلی؛
ورک شاپ نقاشی در موزه شهدای اردبیل برگزار شد
اردبیل – خبرگزاری مهر: با حضور هنرمندان اردبیلی اولین ورک شاپ نقاشی با موضوع ایثار و شهادت در موزه شهدای اردبیل برگزار شد.
۱۳۹۳/۴/۳۱ - ۱۹:۳۷
احمدی:
12 پایگاه سرشماری کشاورزی در خلخال فعال می شود
خلخال- خبرگزاری مهر: فرماندار خلخال از فعال سازی 12 پایگاه سرشماری کشاورزی در این شهرستان در مهر ماه امسال خبر داد.
۱۳۹۳/۴/۳۱ - ۱۸:۴۲
خبر فوری :