پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳
گفتگوی مهر/
لزوم بهره گیری از شبکه پستی توسط ادارات اردبیل/ راه اندازی امضای الکترونیکی
اردبیل – خبرگزاری مهر: فعالیت 480 واحد پستی در سطح استان اردبیل به شکلی است که به عقیده کارشناسان ظرفیت بسیاری از مراودات اداری و جابجایی مرسولات همچنان در شبکه پستی استان خالی است.
محرومیت زدایی از اردبیل در گرو تغییر نگرش مدیران/ لزوم کنترل فرارهای مالیاتی
اردبیل – خبرگزاری مهر: در سال گذشته امورات استان اردبیل با جمعیت یک میلیون و 260هزار نفر تنها با 185 میلیارد تومان سپری شد. رقمی که به عقیده کارشناسان بهبود آن نیازمند کنترل فرارهای مالیاتی، جذب اعتبارات ملی و استانی و هزینه کرد مناسب انصراف یارانه ای است.
گزارش مهر/
روابط عمومی های اردبیل عامل کاهش تعامل رسانه و سازمان/ ضرورت ارتقاء سواد رسانه ای
اردبیل – خبرگزاری مهر: ایفای حداقلی نقش مشورتی، سطح پایین تخصص در تعامل با رسانه، بی توجهی به نظرات ارباب رجوع و برخوردهای کلیشه ای و جانبدارانه با موضوع اطلاع رسانی موجب شده اغلب روابط عمومی های اردبیل سطح تعامل ادارات با مخاطبان خود به ویژه رسانه ها را در کف ارزیابی ها قرار دهند.
گزارش مهر/
سهم اردبیل از افزایش وکلای مجلس/ نماینده ای که با یک دوره وکالت ماندگار شد
نمین – خبرگزاری مهر: طرح معرفی نماینده مستقل برای یکی از شهرستان های نمین یا بیله سوار در مجلس شورای اسلامی در حالی سال گذشته در دستور کار مجلس قرار گرفت که شهرستان نمین سالها قبل تجربه حضور نماینده مستقل در مجلس را داشته است.
گزارش مهر/
حمام تاریخی "درو" خلخال در آستانه تخریب/ لزوم توجه به ظرفیت گردشگری روستایی
خلخال - خبرگزاری مهر: حمام تاریخی و قدیمی "درو" در روستایی به همین نام در بخش شاهرود شهرستان خلخال یکی از کهن‌ترین آثار این منطقه است که می تواند در کنار مجموعه آثار دیدنی موجود در این روستا به یکی از قطبهای گردشگری روستایی تبدیل شود اما این اثر هم اکنون در آستانه تخریب قرار دارد.
سفیدی:
چهار درصد جمعیت اردبیل عضو کتابخانه ها هستند
اردبیل – خبرگزاری مهر: سرپرست امور کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: تنها 4.18 درصد از جمعیت استان عضو کتابخانه های عمومی هستند.
۱۳۹۳/۱/۳۱ - ۱۴:۰۳
در روز گرامیداشت مقام زن/
خبرنگار مهر اردبیل بانوی برگزیده حوزه روزنامه نگاری شد
اردبیل – خبرگزاری مهر: همزمان با روز گرامیداشت مقام زن، ونوس بهنود خبرنگار خبرگزاری مهر اردبیل به عنوان بانوی برگزیده حوزه مطبوعات و روزنامه نگار استان اردبیل انتخاب و ...
۱۳۹۳/۱/۳۱ - ۱۴:۰۰
خدابخش:
جاده مشگین شهر چهار بانده می شود
مشگین شهر – خبرگزاری مهر: استاندار اردبیل گفت: جاده مشگین شهر- اردبیل با هدف افزایش کیفی تردد و ضریب ایمنی چهاربانده می شود.
۱۳۹۳/۱/۳۱ - ۱۳:۵۴
موسوی:
سیاست جدایی زن از خانواده محکوم به شکست است
اردبیل – خبرگزاری مهر: مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: سیاست جدایی زن از خانواده خروجی مطلوبی نداشته و محکوم به شکست است.
۱۳۹۳/۱/۳۱ - ۱۳:۴۷
اسدی:
تامین سرمایه در گردش واحدهای صنعتی غیر فعال در مجلس طرح می شود
مشگین شهر – خبرگزاری مهر: نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تامین سرمایه در گردش واحدهای صنعتی غیر فعال در قالب لایحه در مجلس طرح می شود.
۱۳۹۳/۱/۳۱ - ۱۰:۰۲
گفتگوی مهر/
لزوم بهره گیری از شبکه پستی توسط ادارات اردبیل/ راه اندازی امضای الکترونیکی
اردبیل – خبرگزاری مهر: فعالیت 480 واحد پستی در سطح استان اردبیل به شکلی است که به عقیده کارشناسان ظرفیت بسیاری از مراودات اداری و جابجایی مرسولات همچنان در شبکه پستی ...
۱۳۹۳/۱/۳۱ - ۰۹:۱۸
حسن زاده اعلام کرد:
شبکه فاضلاب دو شهرستان بیله سوار و پارس آباد به بهره برداری می رسد
اردبیل – خبرگزاری مهر: مدیر عامل آب و فاضلاب شهری استان اردبیل گفت: شبکه فاضلاب دو شهرستان بیله سوار و پارس آباد امسال به بهره برداری می رسد.
۱۳۹۳/۱/۳۱ - ۰۹:۱۴
زنجانی:
اعتبار سال جاری اردبیل فقط هفت میلیارد تومان است
اردبیل – خبرگزاری مهر: فرماندار اردبیل گفت: مطابق تصمیم گیری شورای برنامه ریزی و امور زیربنایی استان، اعتبار سال جاری شهرستان اردبیل فقط هفت میلیارد تومان است.
۱۳۹۳/۱/۳۱ - ۰۹:۱۳
موسوی:
دفن پسماند در شهر اردبیل ایراد قانونی دارد
اردبیل – خبرگزاری مهر: مدیر کل محیط زیست استان اردبیل گفت: دفن پسماند در شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت از جمله اردبیل مطابق قانون ممنوع است.
۱۳۹۳/۱/۳۱ - ۰۸:۴۰
احمدی:
مقابله با فرهنگ لیبرال غربی نیازمند ترویج سیره فاطمی است
خلخال – خبرگزاری مهر: مشاور رئیس سازمان ثبت احوال کشور در امور بانوان مقابله با فرهنگ لیبرال غربی و تاثیرات آن را نیازمند ترویج اسوه و سیره فاطمه زهرا 0س) در جامعه دانست.
۱۳۹۳/۱/۳۰ - ۲۰:۲۷
خبر فوری :