پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۳
مهر بررسی می کند/
برگشت سالانه اعتبارات پژوهشی اردبیل/ صف آرایی قوانین یا عدم علم باوری مدیران
اردبیل – خبرگزاری مهر: با وجود اینکه توجه به پژوهش و تحقیق با هدف ارتقا کیفی خدمات دستگاه های دولتی مورد تاکید است ادارات اردبیل به مدت سه سال متوالی است که اعتبارات پژوهشی خود را بدون استفاده عودت می دهند.
به بهانه روز اردبیل/
بیرق تشیع اسماعیل صفوی عامل انسجام ملی/ تشکیل اولین دولت ملی در اردبیل
اردبیل – خبرگزاری مهر: در اوایل قرن نهم هجری در چنین روزی فرمانروایی در ایران سلطنت خود را اعلام کرد که بعد از هشت قرن و نیم حکومت بیگانگان بیرق تشیع را به اهتزاز درآورد و اولین دولت ملی را در اردبیل بنیان نهاد.
مشکلات حوزه درمان اردبیل؛ از آموزش تا کمبود فضا/ توسعه بدون تناسب با امکانات
اردبیل – خبرگزاری مهر: حوزه بهداشت و درمان به دلیل اینکه با سلامت جامعه سروکار داشته و جزو شاخص های مهم در سنجش توسعه یافتگی یا عدم توسعه کشورها محسوب می شود، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، این بخش در استان اردبیل برغم دستیابی به پیشرفت، کم و بیش با مشکلاتی نظیر کمبود فضای درمانی، کیفیت آموزشی، بیمه، سرمایه گذاری، بیکاری نیروهای مرتبط، شاخص رفاهی کادر درمانی و پزشکی، گردشگری سلامت، کمبود نیروهای متخصص در برخی حوزه ها، عدم تجهیز سخت افزاری، اعتبارات و... مواجه است.
گزارش مهر/
هدایت نامناسب روستاهای اردبیل در طرح هادی/ اهدافی که اسیر آمارها است
اردبیل – خبرگزاری مهر: استان اردبیل در حالی به عنوان پایلوت طرح هادی روستایی در کشور انتخاب شده که به عقیده برخی روستائیان و حتی مسئولان استانی خروجی اجرای این طرح فقط محدود به آمارها بوده و اهداف آن به صورت کامل محقق نشده است.
برای چهارمین سال متوالی/
تسهیلات سرمایه در گردش اردبیل در آستانه عودت است/ دستور العمل بانکی چوب لای چرخ تولید
اردبیل – خبرگزاری مهر: در حالی که تامین سرمایه در گردش به عنوان مهمترین مشکل و در عین حال تنها راهکار رونق واحدهای تولیدی اردبیل طرح می شود به دلیل عدم همکاری بانک ها تسهیلات سال جاری استان برای چهارمین سال پیاپی در آستانه عودت است.
زنجانی:
کشفیات مواد مخدر در اردبیل نگران کننده است/خانواده ها مراقب باشند
اردبیل – خبرگزاری مهر: فرماندار اردبیل از رقم کشفیات مواد مخدر و اعتیاد در شهرستان ابراز نگرانی کرد.
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۴:۰۶
خوشبخت:
آرم های پیشنهادی به شهرداری اردبیل ابداعی نیست/ابلاغ نظر شورا به شهردار
اردبیل – خبرگزاری مهر: رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اردبیل گفت: در فراخوان اخیر آرم های پیشنهادی ارائه شده به شهرداری اردبیل ابداعی نبود و از طرح های قبلی ...
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۳:۵۹
جعفری:
بیش از نیمی از راه های روستایی خلخال برخوردار از آسفالت نیست
خلخال- خبرگزاری مهر: نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از نیمی از راه های روستایی خلخال و نزدیک به دو سوم راه ها برخوردار از آسفالت نیست.
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۳:۵۵
فرضی:
ورودی روستاهای اردبیل برای حضور گردشگران ساماندهی شود
اردبیل – خبرگزاری مهر: بخشدار مرکزی شهرستان اردبیل خواستار ساماندهی ورودی روستاها در آستانه فاز دوم مسافرت های تابستانی شد.
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۲:۵۸
سیدی:
آموزش نگارگری در اردبیل نیازمند توجه به اصول پایه است
اردبیل – خبرگزاری مهر: مدرس نگارگری و تذهیب حوزه هنری استان اردبیل معتقد است آموزش نگارگری در استان نیازمند توجه به اصول پایه این هنر است.
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۲:۵۸
انور خبر داد؛
دومین دوره تربیت مربی نهج البلاغه در اردبیل برگزار می شود
اردبیل – خبرگزاری مهر: مدیر بنیاد نهج البلاغه دفتر استان اردبیل از برگزاری دومین دوره تربیت مربی نهج البلاغه در دو سطح مقدماتی و عالی با ارائه مدرک معتبر از بنیاد نهج ...
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۱:۴۴
نجفی:
اردوهای جهادی در روستاهای اردبیل فعال می شود
اردبیل – خبرگزاری مهر: مدیر کل امور روستایی استانداری اردبیل از فعال سازی اردوهای جهادی در روستاها از هفته آینده خبر داد.
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۱:۴۰
عتباتی:
مطبوعات اردبیل بدون تحقیق درج مطلب نکنند/ برخورد قضایی با نشر اکاذیب
اردبیل – خبرگزاری مهر: دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل خواستار ارائه تحقیقات مستند در اخبار مندرج در مطبوعات استان شد.
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۱:۳۵
از ابتدای امسال/
100 واحد تولیدی اردبیل مجوز کاربرد علامت استاندارد گرفتند
اردبیل – خبرگزاری مهر: مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اردبیل از صدور پروانه و مجوز کاربرد علامت استاندارد برای بیش از 100 واحد تولیدی این استان خبر داد.
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۱:۳۳
به دلیل حجم بالای تصادفات؛
بخش نا ایمن جاده مشگین شهر آسفالت ریزی می شود
مشگین شهر- خبرگزاری مهر: فرماندار مشگین شهر از آسفالت ریزی سه راهی قره قیه تا سه راهی مغان جاده مشگین شهر به دلیل حجم بالای تصادفات خبر داد.
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۱:۳۳
خبر فوری :