پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳
گزارش خبری/
پرستاران خراسان شمالی درگیر آزمون و خطاي دولتها/ گذر از هفت خان برای جذب در شرکت ها
بجنورد - خبرگزاری مهر: در حالیکه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با انتشار فراخوانی قرار بود نیروهای گروه پرستاری را با برگزاری آزمون در قالب قرارداد كار معين جذب کند اما در کمال تعجب مجوز جذب قراردادی این افراد لغو و مقرر شد آنها در قالب نیروی شرکتی دعوت به کار شوند که این تغییر سبب بلاتکلیفی چند ماهه پرستاران شده است.
محقر:
فضای آزاداندیشی و تضارب آرا در دانشگاه بجنورد مهیا است/ لزوم افزایش مشارکت خیران دانشگاهی
بجنورد - خبرگزاری مهر: سرپرست دانشگاه دولتی بجنورد گفت: با توجه به رهنمون های مقام معظم رهبری؛ فضای آزاداندیشی، تضارب آرا و تعامل و همزیستی دانشجویان در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... در این دانشگاه مهیا شده است.
حجت الاسلام یعقوبی:
ادبیات روحانی در شأن رئیس جمهور نبود/ نقشه آمریکا برای کودتای فرهنگی در ایران
بجنورد- خبرگزاری مهر: امام جمعه بجنورد با اشاره به اظهارات اخیر رییس جمهور ایران و بزدل خواندن منتقدان و مخالفان، ضمن انتقاد از این اظهارات گفت: این ادبیات در شأن رییس جمهور ایران نبود.
گزارش خبری/
آبیاری صیفی جات با آب شرب در خراسان شمالی/ مصائب خشکسالی یا ناچاری اهالی
بجنورد - خبرگزاری مهر: در حالی که خراسان شمالی با خشکسالی شدیدی دست و پنجه نرم می کند آبیاری صیفی جات با آب شرب و استفاده از آب لوله کشی برای مصرف دام در روستاهای این استان، مشکل کم آبی را دوچندان کرده است.
دردور:
اهالي برخی از روستاهاي شيروان از كمبود آب رنج مي برند
شيروان - خبرگزاري مهر: مديرآب و فاضلاب روستايي شهرستان شيروان گفت: اهالي برخی از روستاهاي شهرستان شيروان به دليل خشكسالي و گرمي هوا، از كمبود آب رنج مي برند.
۱۳۹۳/۵/۲۹ - ۱۵:۵۸
طي چهار ماهه نخست امسال/
آمار مراجعان نزاع و درگيري به پزشكي قانوني خراسان شمالي كاهش يافت
بجنورد - خبرگزاري مهر: مديركل پزشكي قانوني خراسان شمالي گفت: در چهار ماهه نخست امسال،‌تعداد مراجعان نزاع و درگيري به پزشكي قانوني اين استان كاهش يافت.
۱۳۹۳/۵/۲۹ - ۱۵:۴۳
حجت الاسلام سهرابی:
مراسم شهادت امام جعفرصادق(ع) در بقاع متبرک خراسان شمالی برگزار می شود
بجنورد - خبرگزاری مهر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از برگزاری مراسم سوگواری شهادت امام جعفر صادق(ع) در بقاع متبرک شاخص این استان خبر داد.
۱۳۹۳/۵/۲۹ - ۱۳:۱۴
صابری:
2 هکتار از عرصه های طبیعی اسفراین طعمه حریق شد
بجنورد - خبرگزاری مهر: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: با تلاش مردم و امدادگران آتش سوزی عرصه های طبیعی گردنه پلمیس اسفراین مهار شد.
۱۳۹۳/۵/۲۹ - ۱۳:۱۳
همزمان با روز جهانی مسجد/
گردهمایی اصحاب مسجد در بجنورد برگزار می شود
بجنورد- خبرگزاری مهر: قائم مقام رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان شمالی گفت: همزمان با سی ام مرداد، روز جهانی مساجد گردهمایی فعالان مساجد با عنوان"اصحاب مسجد" در ...
۱۳۹۳/۵/۲۹ - ۱۱:۳۵
سلیمانیان:
300 مدرسه خراسان شمالی تحت پوشش برنامه مدارس مروج سلامت قرار گرفتند
بجنورد - خبرگزاری مهر: معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از تحت پوشش بردن 300 مدرسه این استان در برنامه مدارس مروج سلامت خبر داد.
۱۳۹۳/۵/۲۹ - ۱۰:۱۶
با اجرای طرح تحول سلامت/
دریافت وجوه غيرمتعارف از بيماران خراسان شمالی50 درصد كاهش يافت
بجنورد - خبرگزاری مهر: رئيس دانشگاه علوم پزشكي خراسان شمالي گفت: با اجرای طرح تحول سلامت دریافت وجوه غيرمتعارف از بيماران بیش از 50 درصد کاهش یافته و بخشی از مشكلات ...
۱۳۹۳/۵/۲۹ - ۰۸:۱۹
سرهنگ قرايي:
كشفيات مواد مخدر در خراسان شمالي 1.2 برابر افزايش يافت
بجنورد - خبرگزاری مهر: جانشين فرماندهي انتظامي خراسان شمالي از افزايش 1.2 برابری كشفيات مواد مخدر از ابتداي سال جاري تاكنون در اين استان خبر داد.
۱۳۹۳/۵/۲۸ - ۱۵:۰۷
با حضور جانشین تیپ مستقل 130 شهید عبدالله دلجویان/
مسن ترین مادر شهید کشور در خراسان شمالی تقدیر شد
مانه و سملقان - خبرگزاری مهر: با حضور جانشین تیپ مستقل 130 شهید عبدالله دلجویان، از مسن ترین مادر شهید کشور در خراسان شمالی تقدیر شد.
۱۳۹۳/۵/۲۸ - ۱۵:۰۰
حجت الاسلام روحانی نیا:
مساجد کانون آگاه سازی و تعهدپذیری جوامع اسلامی هستند
بجنورد - خبرگزاری مهر: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی مساجد را کانون آگاه سازی و اطلاع رسانی به مردم و متعهد شدن آنها برای نقش آفرینی در جامعه اسلامی دانست.
۱۳۹۳/۵/۲۸ - ۱۳:۴۹
خبر فوری :