پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳
گزارش خبری/
تناقض‌گویی درباره دفن اموات در معصوم‌زاده بجنورد/ وقتی سلامت فدای درآمد می‌شود
بجنورد- خبرگزاری مهر: با وجود این که کارگروه سلامت بجنورد 10 سال پیش مصوبه‌ای مبنی‌بر ممنوعیت دفن اموات در اطراف حرم معصوم‌زاده بجنورد به دلیل مشکلات بهداشتی را تصویب کرد اما تاکنون این مصوبه اجرایی نشده است.
در نیمه نخست امسال/
2200 میلیارد ریال از اعتبارات خراسان شمالی ابلاغ شد
بجنورد - خبرگزاری مهر: استاندار خراسان شمالي از ابلاغ دو هزار و 200 ميليارد ريال اعتبار از محل منابع مختلف به اين استان طي شش ماهه نخست امسال خبر داد.
حجت الاسلام يعقوبي:
سخنان متین و منطقی رییس جمهور در سازمان ملل پیام ملت ایران به جهانیان بود
بجنورد - خبرگزاری مهر: امام جمعه بجنورد با تجلیل از سخنرانی رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل، گفت: سخنان متین و منطقی حجت الاسلام روحانی در سازمان ملل پیام روشن ملت ایران به دنیا بود.
امیر پوراسماعیل:
پیروی از رهبری کشور را از فشارهای بین المللی خارج می کند
بجنورد - خبرگزاری مهر: جانشین قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش گفت: پیروی از رهنمون های مقام معظم رهبری، نظام جمهوری اسلامی ایران را از میان فشارهای بین المللی و درندگی های استکبار به سلامت به مقصد می رساند.
بازیهای آسیایی اینچئون
شرکت علم و صنعت
در اقدامی غیرمنتظره/
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بجنورد تغییر کرد
بجنورد - خبرگزاری مهر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در اقدامی غیرمنتظره، رضا رضایی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بجنورد را برکنار و حسین هلاکویی ...
۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۳:۵۸
در پی واژگونی خودرو/
مادر و نوزاد در خراسان شمالی جان باختند
بجنورد - خبرگزاری مهر: فرمانده پلیس راه خراسان شمالی از مرگ یک مادر و نوزاد در محور جاجرم- سنخواست این استان به علت واژگونی خودرو پراید خبر داد.
۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۳:۰۶
همزمان با نهم ذی الحجه/
مراسم دعای عرفه در شش امامزاده شاخص خراسان شمالی برگزار می‌شود
بجنورد- خبرگزاری مهر: سرپرست معاونت فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از برگزاری مراسم قرائت دعای عرفه در شش امامزاده شاخص این استان همزمان با نهم ذی الحجه و روز ...
۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۲:۱۱
در نیمه نخست امسال صورت گرفت/
برخورد قانونی با 10 واحد آلاینده محیط زیست در خراسان شمالی
بجنورد- خبرگزاری مهر: معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: در نیمه نخست امسال با 10 واحد آلاینده زیست محیطی در این استان برخورد قانونی صورت گرفت.
۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۱:۴۹
با هدف تقدیر از فعالان قرآنی/
همایش مهر ولایت در بجنورد برگزار می‌شود
بجنورد- خبرگزاری مهر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: همزمان با سالروز سفر مقام معظم رهبری به این استان همایش بزرگ مهر ولایت با هدف تقدیر از فعالان قرآنی و ...
۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۰:۱۰
نیک پرست:
میزان رشد جمعیت در خراسان شمالی از میانگین کشوری بالاتر است
بجنورد - خبرگزاری مهر: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی با بیان این که میزان رشد جمعیت در این استان به 2.1 درصد رسیده است، افزود: ...
۱۳۹۳/۷/۹ - ۱۴:۲۳
سرهنگ اسلامی:
جشنواره رسانه و نظم و امنيت عمومي در خراسان شمالي برگزار مي‌شود
بجنورد - خبرگزاری مهر: معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي خراسان شمالي از برگزاري جشنواره رسانه، نظم و امنيت عمومي در این استان طي سال جاري خبر داد.
۱۳۹۳/۷/۹ - ۱۴:۲۳
در نیمه نخست امسال/
570 هزار مگاوات ساعت برق در خراسان شمالی مصرف شد
بجنورد - خبرگزاری مهر: رییس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: در نیمه نخست امسال افزون بر 570 هزار مگاوات ساعت برق در این استان مصرف شده است.
۱۳۹۳/۷/۹ - ۱۴:۲۱
در نیمه نخست امسال صورت گرفت/
رسیدگی به درخواست 900 نفر از مراجعان حضوری دادگستری خراسان شمالی
بجنورد - خبرگزاری مهر: رییس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: در نیمه نخست امسال به درخواست‌های 900 نفر از مراجعینی که به صورت حضوری درخواست‌های خود را مطرح کرده بودند، ...
۱۳۹۳/۷/۹ - ۱۴:۲۱
در نیمه نخست امسال/
172 مورد تخلف زیست محیطی در خراسان شمالی کشف شد
بجنورد - خبرگزاری مهر: مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: در نیمه نخست امسال 172 مورد تخلف زیست محیطی در شهرستان های مختلف این استان کشف شد.
۱۳۹۳/۷/۹ - ۱۱:۱۴
خبر فوری :