پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳
سردار نقدی در جمع راهپیمایان روز قدس:
نیروهای جبهه شرقی اسلام آماده آزادسازی فلسطین هستند
بجنورد- خبرگزاری مهر: رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به این که دیگر ملت ها راهپیمایی، تظاهرات، صدور بیانیه و ارسال کمک های مالی را حداقل اقدامات برای حمایت از فلسطین می دانند، اظهار کرد: جوانان جبهه شرقی اسلام آماده اند با عبور از این مرحله برای آزادسازی قدس به فلسطین اعزام شوند.
گزارش خبری/
قناتهای خراسان شمالی در معرض تخریب/ آب از سر کویرنشینان گذشت
بجنورد - خبرگزاری مهر: خراسان شمالي از جمله استان هایی است که با خشکسالی های پیاپی و کمبود منابع آب دست و پنجه نرم می کند خشکسالی هایی که بسياري از قنوات موجود در استان را دچار کم آبي كرده و از سوي ديگر نیز کم توجهي به حفظ و نگهداري قنوات اين روند را تشديد کرده است.
اله وری مطرح کرد:
فعالیت 248 مهد کودک در خراسان شمالی/ مهدها به دوربین های مداربسته تجهیز می شوند
بجنورد - خبرگزاری مهر: مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی با اشاره به فعالیت 248 مهدکودک در این استان از انجام بازدیدهای نظارتی نامحسوس و سرزده از مهدهای کودک و مراکز نگهداری سالمندان و معلولان خراسان شمالی به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی خبر داد.
محمدی اصل:
انتقاد از وضعیت نظارتی بر مسکن مهر در خراسان شمالی/ برخی پیمانکاران از مصالح بی کیفیت استفاده کرده اند
بجنورد- خبرگزاری مهر: رییس اتحادیه شرکت های تعاونی مسکن های مهر خراسان شمالی با انتقاد از کم کاری دستگاه های نظارتی بر ساخت مسکن های مهر در استان اظهار کرد که متأسفانه در بسیاری از مواقع نظارت بر ساخت مسکن های مهر خراسان شمالی تنها به امضای نهایی خلاصه می شود.
گزارش خبری/
بازگشت میزان خراسان شمالی به لیگ برتر جودو/ تلاش ها برای حفظ حامی مالی نتیجه داد
بجنورد - خبرگزاری مهر: موسسه مالي و اعتباري ميزان که پس از دو سال حمايت مالي از جودوي خراسان شمالي و کسب نتایج درخشان، چندی پیش از حمایت جودو استان انصراف داده بود بار دیگر با پادرمیانی دلسوزان خراسان شمالی، تداوم حمایت خود از این رشته ورزشی را پذیرفت.
حجت الاسلام يعقوبي:
حمایت زبانی از مظلومان فلسطینی کافی نیست/ حمایت ملت های مسلمان عملی شود
بجنورد- خبرگزاری مهر: امام جمعه بجنورد با بیان این که تنها حمایت زبانی از مردم مظلوم فلسطین کافی نیست، اظهار کرد که باید حمایت از فلسطین وارد مرحله عملی شود.
۱۳۹۳/۵/۳ - ۱۴:۳۹
سردار نقدی در جمع راهپیمایان روز قدس:
نیروهای جبهه شرقی اسلام آماده آزادسازی فلسطین هستند
بجنورد- خبرگزاری مهر: رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به این که دیگر ملت ها راهپیمایی، تظاهرات، صدور بیانیه و ارسال کمک های مالی را حداقل اقدامات برای حمایت از فلسطین ...
۱۳۹۳/۵/۳ - ۱۳:۳۹
سردار يوسفعلي زاده:
حقوق مردم فلسطین از طریق مذاکرات سازش با رژیم اشغالگر قابل تامین نیست
بجنورد -خبرگزاري مهر: فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی با بیان اینکه حقوق مردم فلسطین از طریق مذاکرات سازش با رژیم اشغالگر قابل تامین نیست، گفت: مذاکرات سازش آب ...
۱۳۹۳/۵/۲ - ۱۱:۴۶
در راستاي جذب مشاركت خيرين /
امسال 10 هزار حامي در خراسان شمالي جذب مي شود
بجنورد - خبرگزاري مهر: مديركل كميته امداد خراسان شمالي گفت: در راستاي جذب مشاركت هرچه بيشتر خيرين، 10 هزار حامي جديد در سال جاري جذب اين نهاد مي شوند.
۱۳۹۳/۵/۲ - ۱۱:۱۲
اله وردي:
ايجاد اشتغال دغدغه اصلي مددجويان بهزيستي خراسان شمالي است
بجنورد - خبرگزاري مهر: مديركل بهزيستي خراسان شمالي گفت: ايجاد اشتغال يكي از دغدغه هاي مهم مددجويان بهزيستي خراسان شمالي است.
۱۳۹۳/۵/۲ - ۱۱:۱۰
سرهنگ جعفري:
اهداف نيروي انتظامي با مشاركت مردم تحقق مي يابد
بجنورد - خبرگزاري مهر: رئيس بازرسي فرماندهي انتظامي خراسان شمالي مشاركت مردم در تحقق اهداف نيروي انتظامي و انجام به موقع ماموريت هاي انتظامي را موثر دانست.
۱۳۹۳/۵/۲ - ۱۰:۴۶
سرهنگ موسي زاده:
18 هزار درخواست کارت معافیت در خراسان شمالی ثبت شده است
بجنورد- خبرگزاری مهر: معاون وظيفه عمومي فرماندهي انتظامي خراسان شمالي گفت: تاکنون 18 هزار و 500 درخواست كارت معافيت در دفاتر پليس + 10 استان به ثبت رسيده است.
۱۳۹۳/۵/۲ - ۰۹:۳۳
كيفي بجستاني:
انس با قرآن حلال مشكلات جامعه خواهد بود
بجنورد- خبرگزاري مهر: عضوجامعه قاریان قرآن کشور با تاكيد بر اينكه عمل به قرآن بايد در تمام جوانب زندگي انسان نمايان باشد، گفت: انس با قرآن و كلام وحي مي تواند در جهت رفع ...
۱۳۹۳/۵/۲ - ۰۹:۳۱
با صدور بیانیه ای/
سپاه خراسان شمالی مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد
بجنورد- خبرگزاری مهر: سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی با صدور بیانیه ای از مردم این استان خواست تا در مراسم راهپیمایی و تظاهرات روز جهانی قدس حضوری گسترده و پرشور ...
۱۳۹۳/۵/۲ - ۰۹:۳۰
آخوند صمدی:
شرکت در راهپیمایی روز قدس وظیفه شرعی مسلمین است
بجنورد - خبرگزاری مهر: امام جمعه اهل سنت شهرستان راز و جرگلان با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس، شرکت در مراسم روز جهانی قدس را وظیفه شرعی عموم مسلمین دانست.
۱۳۹۳/۵/۱ - ۱۱:۲۶
خبر فوری :