پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳
حجت الاسلام يعقوبي در خطبه هاي نماز عيد سعيد فطر:
جنايات غزه مدعيان حقوق بشر را رسوا كرد
بجنورد- خبرگزاري مهر: امام جمعه بجنورد گفت: جنايات اخير اسراييل غاصب در نوار غزه و كشتار فلسطينيان بي گناه، مدعايان حقوق بشر غربي را رسوا كرد.
گزارش خبری/
آداب و رسوم عید فطر در خراسان شمالی/ از تکبیر ترکمن ها تا صله ارحام کردها و ترک ها
بجنورد - خبرگزاری مهر: عید سعید فطر در بین اقوام مختلف خراسان شمالی با آداب و سنن خاصی بزرگ داشته می شود، اقوامی که با وجود تفاوت در مذهب همه در فصل دین اشتراکات زیادی دارند؛ اشتراکاتی که منجر به وحدتی مثال زدنی بین اقوام و مذهبهای مختلف موجود در این استان شده است.
سردار نقدی در جمع راهپیمایان روز قدس:
نیروهای جبهه شرقی اسلام آماده آزادسازی فلسطین هستند
بجنورد- خبرگزاری مهر: رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به این که دیگر ملت ها راهپیمایی، تظاهرات، صدور بیانیه و ارسال کمک های مالی را حداقل اقدامات برای حمایت از فلسطین می دانند، اظهار کرد: جوانان جبهه شرقی اسلام آماده اند با عبور از این مرحله برای آزادسازی قدس به فلسطین اعزام شوند.
گزارش خبری/
قناتهای خراسان شمالی در معرض تخریب/ آب از سر کویرنشینان گذشت
بجنورد - خبرگزاری مهر: خراسان شمالي از جمله استان هایی است که با خشکسالی های پیاپی و کمبود منابع آب دست و پنجه نرم می کند خشکسالی هایی که بسياري از قنوات موجود در استان را دچار کم آبي كرده و از سوي ديگر نیز کم توجهي به حفظ و نگهداري قنوات اين روند را تشديد کرده است.
اله وری مطرح کرد:
فعالیت 248 مهد کودک در خراسان شمالی/ مهدها به دوربین های مداربسته تجهیز می شوند
بجنورد - خبرگزاری مهر: مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی با اشاره به فعالیت 248 مهدکودک در این استان از انجام بازدیدهای نظارتی نامحسوس و سرزده از مهدهای کودک و مراکز نگهداری سالمندان و معلولان خراسان شمالی به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی خبر داد.
حجت الاسلام يعقوبي در خطبه هاي نماز عيد سعيد فطر:
جنايات غزه مدعيان حقوق بشر را رسوا كرد
بجنورد- خبرگزاري مهر: امام جمعه بجنورد گفت: جنايات اخير اسراييل غاصب در نوار غزه و كشتار فلسطينيان بي گناه، مدعايان حقوق بشر غربي را رسوا كرد.
۱۳۹۳/۵/۷ - ۱۰:۱۹
عزيزي:
دولت به تنهايي قادر به تامين هزينه مراكز نگهداري كودكان بی سرپرست نيست
شيروان -خبرگزاري مهر: رييس كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي گفت: دولت به تنهايي قادر به تامين هزينه هاي مراكز نگهداري كودكان بي سرپرست و بد سرپرست نيست.
۱۳۹۳/۵/۷ - ۰۹:۰۱
همزمان با عيد فطر/
1100 پايگاه جمع آوري زكات فطريه در خراسان شمالي داير شد
بجنورد- خبرگزاري مهر: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: همزمان با فرا رسيدن عيد سعيد فطر هزار و 100 پایگاه در سطح شهرها و روستاهاي اين استان براي جمع ...
۱۳۹۳/۵/۷ - ۰۸:۵۹
حجت الاسلام روحاني نيا:
عيد فطر موعد شكفتن ايمان در روح و جان انسان است
بجنورد- خبرگزاري مهر: مديركل تبليغات اسلامي خراسان شمالي گفت: عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است.
۱۳۹۳/۵/۷ - ۰۸:۳۵
گزارش خبری/
آداب و رسوم عید فطر در خراسان شمالی/ از تکبیر ترکمن ها تا صله ارحام کردها و ترک ها
بجنورد - خبرگزاری مهر: عید سعید فطر در بین اقوام مختلف خراسان شمالی با آداب و سنن خاصی بزرگ داشته می شود، اقوامی که با وجود تفاوت در مذهب همه در فصل دین اشتراکات زیادی ...
۱۳۹۳/۵/۶ - ۰۹:۳۳
پیش از هفته دولت/
تشکیلات استانداری خراسان شمالی به ساختمان جدید انتقال می یابد
بجنورد - خبرگزاری مهر: مدیرکل حوزه استاندار خراسان شمالی از انتقال کامل تشکیلات استانداری به ساختمان جدید طی دو هفته آینده و قبل از هفته دولت خبرداد.
۱۳۹۳/۵/۶ - ۰۹:۲۳
كيفي بجستاني:
عيد فطر نماد وحدت مسلمانان است
بجنورد - خبرگزاری مهر: عضوجامعه قاریان قرآن کشور و مدرس دانشگاه عید فطر را نماد وحدت مسلمانان دانست و گفت: عید فطر روزی است که فطرت آدمی به واسطه سی روز اخلاص، شکوفا شده ...
۱۳۹۳/۵/۶ - ۰۹:۱۹
سرهنگ اميري:
عمليات مرصاد از لحاظ سياسي و نظامي بي‌نظير بود
بجنورد - خبرگزاری مهر: مديركل حفظ آثار و نشر ارزش هاي اسلامي دفاع مقدس خراسان شمالي گفت: عمليات مرصاد از لحاظ سياسي، نظامي، رواني و موقعيت جغرافيايي نسبت به ساير ...
۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۳:۵۵
در آستانه عید فطر/
هشت گروه استهلال در خراسان شمالی مستقر شدند
بجنورد- خبرگزاری مهر: رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی از فعالیت هشت گروه استهلال در شهرستان‌های مختلف این استان برای رؤیت هلال ماه شوال خبر داد.
۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۳:۵۴
حجت الاسلام صفری:
نماز عید فطر در شش امامزاده خراسان شمالی برگزار می شود
بجنورد - خبرگزاری مهر: سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: امسال نماز عید سعید فطر در شش امامزاده شاخص شهرستان های مختلف این استان ...
۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۱:۵۹
خبر فوری :