پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
استمرار پیگیری مهر/
پروژه های ریلی لرستان دوباره جان می گیرند/ 37 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت
خرم آباد - خبرگزاری مهر: پروژه های ریلی لرستان که تاکنون به دلیل عدم انعقاد قرارداد و همچنین نهایی نشدن نقشه های اجرایی بلاتکلیف مانده بود با پیگیریهای استاندار دوباره جان گرفتند تا 37 میلیارد تومان اعتبار به این پروژه های اختصاص داده شود.
گزارش تصویری - تشریحی/
روزی خاطره انگیر با طعم آئینهای بومی لرستان/ از نشاط بازیهای محلی تا لباسهای رنگارنگ لری
نورآباد - خبرگزاري مهر: هفته گرامیداشت مقام زن و میلاد دخت نبي مكرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)، فرصتي را فراهم كرد تا روستائيان و عشاير دلفان در جشنواره ورزشهاي بومي و محلي گرد هم آيند تا اين آئين هاي كهن كه ريشه در فرهنگ و تاريخ چند هزار ساله اين استان دارد بار دیگر زنده شود.
استمرار پیگیری مهر/
ماجرای زندگی 40 ساله در میان زباله ها/ ساماندهی معدن طلای کثیف بروجرد فرصت یکماهه گرفت
بروجرد - خبرگزاری مهر: معضل نزدیک به نیم قرنی محل دفن زباله های شهر بروجرد که نزدیک به هزاران نفر از مردم روستایی منطقه را آزار می دهد به گفته مسئولان ظرف یکماه آینده تعیین تکلیف می شود که باید منتظر ماند و دید که این 30 روز نیز به تعداد روزهای حیات 40 ساله این مشکل بهداشتی خواهد پیوست یا خیر.
گزارش تصویری - تشریحی مهر/
دره عمیق محرومیت در نوک قله‌های صعب العبوراشترانکوه/ مادرانی که از تولد فرزندشان می هراسند
حکایت مناطق بشارت و شول آباد در شهرستان الیگودرز روایت فقر است و محرومیت، روایت مادران بارداری که از تولد فرزندشان می هراسند، از لحظه ای که در میان این کوههای صعب العبور زمان آمدن کودکشان بعد از ماهها فرامی رسد و باید برای خبر کردن تیم های اورژانس و امداد به هر دری بزنند.
مهر گزارش می دهد؛
بحران فضای درمانی نسخه سلامت بروجرد را پیچید/ نفسهای بریده بیمارستانی در اتاقک احیا
بروجرد - خبرگزاری مهر: کمبود فضای درمانی و بیمارستانی در بروجرد موجب شده است که صدای انتقاد مردم و مسئولان بلند شود، موضوعی که در کنار نیمه کاره ماندن بیمارستان آیت الله بروجردی این شهرستان مجموعه مشکلات درمانی بروجرد را کامل کرده است.
بروجردی مطرح کرد:
عدم تکمیل زیرساختها در روستاهای بروجرد موجب افزایش مهاجرت می شود
بروجرد - خبرگزاری مهر: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم تکمیل زیرساختها در روستاهای بروجرد موجب افزایش مهاجرت می شود.
۱۳۹۳/۲/۴ - ۱۹:۰۸
سرهنگ داوودی:
370 کیسه آرد قاچاق و احتکار شده در پلدختر کشف و ضبط شد
پلدختر - خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی پلدختر از کشف و ضبط 370 کیسه آرد قاچاق و احتکار شده در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۳/۲/۴ - ۱۹:۰۵
سرهنگ حسینی:
آزمون ورودی طرح "آیه های تمدن" در لرستان برگزار شد
خرم آباد - خبرگزاری مهر: آزمون ورودی اجرای طرح آیه های تمدن استان لرستان همزمان با سراسر کشور امروز پنج شنبه در شهرستانهای مختلف استان برگزار شد.
۱۳۹۳/۲/۴ - ۱۷:۵۶
استمرار پیگیری مهر/
پروژه های ریلی لرستان دوباره جان می گیرند/ 37 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت
خرم آباد - خبرگزاری مهر: پروژه های ریلی لرستان که تاکنون به دلیل عدم انعقاد قرارداد و همچنین نهایی نشدن نقشه های اجرایی بلاتکلیف مانده بود با پیگیریهای استاندار دوباره ...
۱۳۹۳/۲/۴ - ۱۷:۴۳
تسهیلات مورد نیاز چهار طرح تعاونی در کارگروه اشتغال لرستان تصویب شد
خرم آباد - خبرگزاری مهر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از تصویب تسهیلات مورد نیاز چهار طرح تعاونی در کارگروه اشتغال خبر داد.
۱۳۹۳/۲/۴ - ۱۷:۱۶
بیرانوند خبر داد:
احداث واحد تولید بنزین از ضایعات پتروشیمی در لرستان/ 2 میلیارد تومان هزینه شد
خرم آباد - خبرگزاری مهر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان از احداث واحد تولید بنزین از ضایعات پتروشیمی در این استان خبر داد.
۱۳۹۳/۲/۴ - ۱۷:۰۵
ویسکرمی خبر داد:
176 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا به لرستان ابلاغ شد
خرم آباد - خبرگزاری مهر: مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لرستان از ابلاغ 176 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا از محل تفاهم نامه شورای عالی اشتغال و بانکها به استان خبر ...
۱۳۹۳/۲/۴ - ۱۶:۳۸
موسوی خواه خبر داد:
4 میلیارد تومان صرف احداث و بهسازی جایگاههای سوخت لرستان می شود
خرم آباد - خبرگزاری مهر: مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان گفت: امسال چهار میلیارد تومان صرف احداث و بهسازی جایگاههای سوخت لرستان می شود.
۱۳۹۳/۲/۴ - ۱۶:۲۲
در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری مطرح شد؛
بلاتکلیفی 7 ساله نیروگاه خرم آباد/ استاندار لرستان: این پروژه طی 15 روز باید تعیین تکلیف شود
خرم آباد - خبرگزاری مهر: در حالی نیروگاه خرم آباد طی هفت سال گذشته در برزخ رها شده است که استاندار لرستان از فرصت 15 روزه به سرمایه گذار این پروژه برای تعیین تکلیف ...
۱۳۹۳/۲/۳ - ۲۱:۳۳
یاراحمدی خبر داد:
پیگیری برای راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی در لرستان
خرم آباد - خبرگزاری مهر: مسئول پارک علم و فناوری استان لرستان از پیگیری برای راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی در این استان خبر داد.
۱۳۹۳/۲/۳ - ۲۱:۱۹
خبر فوری :