پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳
در پاسخ به مهر عنوان شد؛
نسل جدید بازارچه های صنایع دستی در راه است/ وجود تنها دو موزه صنایع دستی در کشور
خرم آباد - خبرگزاری مهر: معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورگفت: به دنبال این هستیم نسل جدیدی از بازارچه های صنایع دستی را ایجاد کنیم که در این راستا کار ساخت این بازارچه ها در هفت استان شروع شده است.
گزارش تصویری - تشریحی/
واحدهای آلاینده ای که نفس خرم آباد را گرفت/ "شن و ماسه" پای محیط زیست را زخم کرد
خرم آباد - خبرگزاری مهر: پای لنگ محیط زیست لرستان این روزها به سنگ فعالیت کارخانجات آلاینده شن و ماسه خورده است، واحدهایی که علاوه بر آلودگی هوا این روزها با دفع غیراصولی پساب خود بلای جان محیط زیست شده اند.
گزارش تصویری - تشریحی/
وقتی سهم عشایر از گردشگری کوچ می کند/ سیاه چادرهای اهالی زاگرس میزبان گردشگران
نورآباد - خبرگزاری مهر: گردشگری عشایری، به رغم اینکه در مناطق مختلف دنیا مورد توجه قرار گرفته و تجربه ای ناب برای گردشگران محسوب می شود ولی با وجود ظرفیتهای منحصر به فرد این بخش در لرستان 65همچنان مغفول مانده است.
در گفتگو با مهر مطرح شد؛
پلهای باستانی لرستان از شاهکارهای تاریخی جهان/ ثبت جهانی در گرو حفظ و مرمت
خرم آباد - خبرگزاری مهر: معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور پلهای باستانی لرستان را از شاهکارهای تاریخی جهان برشمرد و ثبت جهانی این آثار را در گرو احیا و نگهداری آنها دانست.
گزارش خبری/
وقتی گونه های جانوری اسباب تزئین خانه می شوند/ ماجرای جایی شبیه موزه حیات وحش
خرم آباد - خبرگزاری مهر: حکایت گونه های جانوری که روی دیوارها می خشکند تا به زعم شکارچیان سند افتخارشان شوند روایت تلخ طبیعت این دیار است، دیاری که گویا سرمایه های طبیعی خود را به جای حضور در طبیعت پرهیاهو خشک شده روی دیوار می خواهد.
در پاسخ به مهر عنوان شد؛
نسل جدید بازارچه های صنایع دستی در راه است/ وجود تنها دو موزه صنایع دستی در کشور
خرم آباد - خبرگزاری مهر: معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورگفت: به دنبال این هستیم نسل جدیدی از بازارچه های صنایع دستی را ایجاد کنیم که در ...
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۱۱:۲۳
مهاجری نژاد:
موزه صنایع دستی و هنرهای سنتی لرستان با 400 قلم شی راه اندازی شد
خرم آباد - خبرگزاری مهر: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از راه اندازی موزه صنایع دستی و هنرهای سنتی لرستان با 400 قلم شی خبر داد.
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۱۰:۰۵
نامور مطلق:
لرستان از کانون های قدیمی صنایع دستی/ ظرفیت تبدیل استان به قطب صنایع فلزی وجود دارد
خرم آباد - خبرگزاری مهر: معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از لرستان به عنوان یکی از کانون های قدیمی صنایع دستی یاد کرد و گفت: ظرفیت تبدیل ...
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۰۹:۵۰
حجت الاسلام میرعمادی تاکید کرد؛
مدیران لرستان روحیه جهادی داشته باشند/ نباید یک قدم جلوتر یا عقب تر از ولایت حرکت کنیم
خرم آباد - خبرگزاری مهر: امام جمعه خرم آباد از مدیران لرستانی خواست با مدیریت جهادی در میدان خدمت قدم بردارند و گفت: اگر روحیه خدمت و روحیه جهادی در مدیران وجود نداشته ...
۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۷:۴۳
بازوند در شورای اداری لرستان:
3600 میلیارد تومان پروژه نیمه کاره در لرستان خاک می خورد/ اقتصاد استان زمین گیر شد
خرم آباد - خبرگزاری مهر: استاندار لرستان گفت: سه هزار و 600 میلیارد تومان پروژه عمرانی و اقتصادی نیمه کاره در لرستان خاک می خورد.
۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۷:۲۱
تغییر معاون عمرانی استاندار لرستان/ مدیر کل جدید حوزه استاندار معارفه شد
خرم آباد - خبرگزاری مهر: در جریان جلسه شورای اداری استان لرستان ضمن اعلام خبر تغییر معاون امور عمرانی استاندار لرستان، مدیر کل جدید حوزه استاندار معارفه شد.
۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۷:۱۹
مدیران دستگاههای اجرایی لرستان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند
خرم آباد - خبرگزاری مهر: جلسه شورای اداری لرستان با حضور استاندار، معاونان استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی به میزبانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد ...
۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۶:۴۶
قبادیان خبر داد:
اجرای 65 پروژه برای رفع نقاط کور تلفن همراه در لرستان
خرم آباد - خبرگزاری مهر: مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان از اجرای 65 پروژه برای رفع نقاط کور تلفن همراه در این استان خبر داد.
۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۴:۱۷
کوشکی در گفتگو با مهر:
65 میلیارد ریال برای توسعه زیرساختهای مخابراتی در لرستان هزینه شد
خرم آباد - خبرگزاری مهر: مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان از صرف 65 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساختهای مخابراتی در این استان خبر داد.
۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۴:۱۲
شاکرمی مطرح کرد؛
مدیران لرستان با سازمانهای مردم نهاد همکاری کنند/ نقش "سمن"ها در پیشگیری از وقوع جرم
خرم آباد - خبرگزاری مهر: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان با بیان اینکه سمن ها بازوان توانا و دیده بان های قابل اعتماد دولت هستند گفت: مدیران و ...
۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۴:۰۰
خبر فوری :