پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳
سلطانیه:
افزایش گازهای گلخانه‌ای آینده بشریت را تهدید می‌کند
قزوین- خبرگزاری مهر: عضو فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران گفت: افزایش گازهای گلخانه‌ای بزرگترین تهدید زیست محیطی است که برای کاهش آلاینده ها بهترین روش استفاده از انرژی باد و خورشید و کاهش بهره‌برداری از سوخت‌های فسیلی است.
گزارش یک سفر/
قزوین به کانون علمی غرب آسیا تبدیل می شود/ راه‌اندازی مرکز رودوترون مقدمه اجرای پروژه شتابگر ملی
قزوین- خبرگزاری مهر: رئیس سازمان انرژی اتمی ایران روز سه شنبه در سفر یک روزه به استان قزوین رویداد بزرگی را در این منطقه کلید زد که می تواند آینده درخشانی را در دهه آینده برای استان متصور کند. صالحی در حاشیه امضای قرارداد احداث مرکز پرتودهی صنعتی در قزوین این مرکز را مقدمه ایجاد شتابگر ملی با صدها میلیارد تومان سرمایه گذاری به عنوان عظیم ترین شتاب دهنده غرب آسیا اعلام کرد.
در گفتگو با مهر مطرح شد:
رشد سرمایه‌گذاری در بخش صنعت قزوین/ 17 کشور 585 میلیون دلار در استان سرمایه‌گذاری کردند
قزوین- خبرگزاری مهر: استان قزوین به دلیل برخورداری از موقعیت ویژه جغرافیایی و زیرساختهای صنعتی مناسب از نظر سرمایه گذاری خارجی در ردیف استانهای پیشتاز کشور است. دبیر ستاد سرمایه گذاری خارجی استان قزوین در این زمینه از بسترسازی مناسب و تامین خدمات زیربنایی برای سرمایه گذاری در استان خبر داد و گفت: تاکنون 17 کشور خارجی بیش از 585 میلیون دلار در استان سرمایه گذاری کرده اند.
سردار راحمی:
58 هزار بسیجی در وزارت نیرو فعالیت می کنند
قزوین- خبرگزاری مهر: مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران گفت: در حال حاضر 58 هزار بسیجی و 21 هزار ایثارگر در وزارت نیرو فعالیت می کنند و با تلاش شبانه روزی در مسیر خدمت به مردم گام برمی دارند.
پیگیری مهر/
جریان دوباره زندگی در دریاچه اوان/ مسیر چشمه‌ها پاک‌سازی شد
قزوین - خبرگزاری مهر: بزرگترین و زیباترین دریاچه استان قزوین که با مشکل انسداد چشمه های کف مواجه شده بود با اجرای عملیاتی از زباله های رها شده در عمق آب، پاکسازی شد.
بازیهای آسیایی اینچئون
شرکت علم و صنعت
روزبه:
ارائه خدمات عمرانی در شهرهای کوچک استان قزوین بیشتر شود
قزوین- خبرگزاری مهر: استاندار قزوین گفت: خدمات عمرانی باید در شهرهای کوچک بیشتر شود و استانداری نیز حامی جدی برای تقویت شهرداری‌های این مناطق است تا همه مردم از خدمات ...
۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۳:۱۹
یاری:
1200 پروژه در استان قزوین نیمه تمام است
قزوین- خبرگزاری مهر:مدیرکل برنامه‌ریزی استانداری قزوین گفت: در استان 1200 پروژه نیمه تمام وجود دارد که تکمیل آنها یک هزار و 100 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۳:۰۸
سلطانیه:
افزایش گازهای گلخانه‌ای آینده بشریت را تهدید می‌کند
قزوین- خبرگزاری مهر: عضو فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران گفت: افزایش گازهای گلخانه‌ای بزرگترین تهدید زیست محیطی است که برای کاهش آلاینده ها بهترین روش استفاده از ...
۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۲:۴۹
برزگر ابراهیمی:
اولین کاروان راهیان نور از قزوین به مناطق جنگی اعزام می‌شوند
قزوین- خبرگزاری مهر: جانشین راهبردی سپاه صاحب الامر(عج)قزوین گفت: اولین کاروان اردو‌های راهیان نور مهرماه در قالب ۹ اتوبوس از ناحیه قزوین اعزام می‌شوند.
۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۲:۱۹
رمضانی:
طرح همیاران مروج سلامت در قزوین اجرا می‌شود
قزوین- خبرگزاری مهر: رئيس كانون اصلاح وتربيت پسران قزوين، از اجراي طرح همیاران مروج سلامت در اين مركز خبر داد.
۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۰:۰۶
تائبی خبر داد:
حوادث شغلی در قزوین 16 درصد کاهش یافت
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل پزشکی قانونی استان قزوین گفت: حوادث ناشی از کار طی پنج ماهه سال جاری به نسبت زمان مشابه سال گذشته 16 درصد کاهش داشته است.
۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۰۹:۴۸
قاسمی:
22 میلیارد ریال در قزوین برای حمایت از مدارس غیردولتی اختصاص یافت
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین، از اختصاص 22 میلیارد ریال برای حمایت از مدارس غیردولتی استان خبر داد.
۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۰۹:۱۲
روزبه:
نخبگان احزاب سیاسی در حل مشکلات جامعه همکاری کنند
قزوین- خبرگزاری مهر: استاندار قزوین گفت: احزاب سیاسی استان باید ظرفیت انتقادپذیری خود را بالا ببرند و نخبگان سیاسی طرح و برنامه خود را برای حل مشکلات استان و کشور ارائه ...
۱۳۹۳/۷/۹ - ۲۰:۳۱
سرهنگ رحمانی خبر داد:
جرائم خشن در شهرستان البرز به صفر رسید
قزوین- خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی شهرستان البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس، قاطعیت دستگاه قضائی جرائم خشن در شهرستان البرز به صفر رسیده و سایر جرائم نیز کاهش چشمگیری ...
۱۳۹۳/۷/۹ - ۱۷:۳۹
نصرتی:
7 پروژه مهم شهری در قزوین با کمک چینی ها اجرا می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: شهردار قزوین گفت: با امضاء تفاهم نامه هفت طرح مهم توسط چینی ها به صورت فاینانس درقزوین اجرا می شود و درصورت استقبال وتوانمندی گروه خارجی آمادگی ...
۱۳۹۳/۷/۹ - ۱۷:۲۴
خبر فوری :