پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳
مهر گزارش می دهد/
کاهش سطح آب بزرگترین دریاچه قزوین همچنان ادامه دارد/ زباله‌هایی که سد راه چشمه‌های اوان شده‌اند
قزوین- خبرگزاری مهر: بزرگترین دریاچه استان قزوین طی سال جاری با کاهش سطح آب مواجه بود، کاهشی که به گفته کارشناسان همچنان ادامه خواهد داشت و در صورت عدم اتخاذ تدابیر مناسب می تواند در کنار آلودگی کارخانه سیمان آبیک، نیروگاه شهید رجایی و مرکز زباله شهرک لیا، تبدیل به یکی دیگر از نگرانی های زیست محیطی استان شود.
نائینی خبرداد:
پردیس دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین راه اندازی می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی استان قزوین گفت: با موافقت اصولی انجام شده بزودی با صدور مجوز و راه اندازی پردیس دانشگاه امام زمینه پذیرش 25 دانشجو در 11 رشته کارشناسی ارشد و دکترای حقوق، حسابداری، مدیریت، بحران، زلزله، برق، مکانیک، کامپیوتر به صورت غیر دولتی در این دانشگاه فراهم می شود.
علیخانی:
کشمش ایران باید در بازارهای جهانی حضور پایدار داشته باشد/ لزوم تشکیل انجمن ملی کشمش
قزوین- خبرگزاری مهر: مديركل امور استان‌هاي اتاق ايران گفت: با تشکیل انجمن ملی کشمش به مرکزیت قزوین یا تاکستان می توان ضمن شناسایی مشکلات و موانع صادرات زمینه حضور پایدار کشمش مرغوب ایران در بازارهای جهانی را بیش از گذشته فراهم کرد.
مهر گزارش می دهد/
استفاده از چاقو عامل 50 درصد قتل‌ها در استان قزوین/ احساس قدرت کاذبی که سرانجامی شوم را رقم می زند
قزوین- خبرگزاری مهر: افزایش خشونت، عدم کنترل خشم و رفتارهای عصبی، دوری از آموزه های دینی و بی اطلاعی از عواقب ناگوار و جبران ناپذیر در نزاع ها و استفاده از سلاح سرد بویژه چاقو، خسارات جبران ناپذیری را رقم می زند به طوریکه در نزاع های دو سال گذشته استان قزوین 50 درصد قتلها با سلاح چاقو اتفاق افتاده که دستگاه قضایی برای مقابله با این معضل طرح تشدید برخورد با مجرمان سلاح سرد را اجرا می کند.
لاریجانی:
مشاجرات کشور ناشی از بدگمانی است/ ابوترابی حکیمی حلیم بود
قزوین- خبرگزاری مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت سید علی اکبر ابوترابی سید آزادگان با عنوان" ابر فیاض" گفت: بسیاری از مشاجرات کشور ناشی از بدگمانی است در حالیکه باید به خود ظن داشته باشیم نه دیگران.
امیر شهری:
نیروهای مسلح در همه حال آماده دفاع از کیان کشور هستند
قزوین- خبرگزاری مهر: فرمانده لشکر 16 زرهی قزوین گفت: نیروهای مسلح با ایمان به خدا و توان رزمی و دفاعی در همه حال آماده دفاع از مرزها و کیان اسلامی هستند.
۱۳۹۳/۵/۳۰ - ۱۷:۳۶
فرمانده جدید تیپ مستقل 116 مکانیزه شهید صفوی استان قزوین معرفی شد
قزوین- خبرگزاری مهر: در مراسمی با حضور معاون عملیات نیروی زمینی ارتش، سرهنگ بیژن فلاحی به عنوان فرمانده جدید تیپ مستقل 116 مکانیزه شهید صفوی استان قزوین معرفی شد.
۱۳۹۳/۵/۳۰ - ۱۵:۲۰
نشست علمي بهره‌وري و بهبود فضاي كسب و كار در قزوین برگزار مي شود
قزوین- خبرگزاری مهر: معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار قزوین، از برگزاري نشست علمي بهره‌وري و بهبود فضاي كسب و كار به مناسبت هفته دولت خبر داد.
۱۳۹۳/۵/۳۰ - ۱۵:۰۶
غلامی:
شش واحد آموزشی جدید در ناحیه یک قزوین راه اندازی می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین گفت: به منظور پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان در سال تحصیلی جدید شش واحد آموزشی در ناحیه یک قزوین راه اندازی و در ...
۱۳۹۳/۵/۳۰ - ۱۵:۰۴
اخبار کوتاه استان قزوین/
سومین نمایشگاه تأسیسات ساختمان در قزوین برگزار می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین از برگزاری سومین نمایشگاه تأسیسات ساختمان و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی در قزوین خبر داد.
۱۳۹۳/۵/۳۰ - ۱۴:۳۷
موسوی:
164 پروژه عمرانی در شهرستان قزوین افتتاح می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: فرماندار قزوین گفت: همزمان با هفته دولت 164 پروژه عمرانی در این شهرستان با عتباری بالغ بر 380 میلیارد ریال افتتاح می شود.
۱۳۹۳/۵/۳۰ - ۱۳:۴۵
سردار شاهرخی:
ملتی که هویت خود را حفظ کند پیروز و سربلند است
قزوین- خبرگزاری مهر: فرمانده سپاه ناحیه قزوین گفت: ملتی که هویت اصلی خود را حفظ کند سربلند و پیروز است و با حرکت در مسیر ارزشها و پیروی از ولایت می توان بر دشمنان پیروز ...
۱۳۹۳/۵/۳۰ - ۱۳:۲۹
داداشی:
93 پروژه در آبیک به بهره برداری می رسد
آبیک – خبرگزاری مهر: فرماندار شهرستان آبیک گفت: به مناسبت هفته دولت 93 پروژه به ارزش 160 میلیارد و 769 میلیون ریال در شهرستان آبیک به بهره برداری می رسد.
۱۳۹۳/۵/۳۰ - ۱۲:۴۳
علیپور خبر داد:
یک بهله پرنده شکاری سنقر در قزوین کشف شد
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل محیط زیست استان قزوین گفت: یک بهله پرنده شکاری کم یاب از جنس سنقر گندم زار از منزل یک متخلف شکار در شهرستان البرز کشف و ضبط شد.
۱۳۹۳/۵/۳۰ - ۱۲:۲۹
آیت الله خاتمی:
منویات مقام معظم رهبری سرلوحه کار روحانیون قرار گیرد
قزوین- خبرگزاری مهر: عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: روحانیون باید پیرو خط ولایت فقیه باشند و منویات مقام معظم رهبری سرلوحه کار خود قرار دهند.
۱۳۹۳/۵/۳۰ - ۱۲:۲۳
خبر فوری :