پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
علیپور خبرداد:
آلاینگی نیروگاه شهید رجایی کاهش می یابد/ مشکل زیست محیطی جاده الموت به تنکابن برطرف شد
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل حفاظت محیط ریست استان قزوین گفت: در صورت تامین محل اعتبار مورد نیاز با استفاده ازروش های گوگردزدایی و ایجاد بسترهای کاتالیستی برای حذف دی اکسید نیتروژن، گام موثری برای کاهش آلایندگی نیروگاه شهید رجایی برداشته خواهد شد.
مهر گزارش می دهد/
روز مادر، بزرگداشت همه ارزشهاي پاکی و نجابت بانوان ایثارگر
قزوین- خبرگزاری مهر: میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) روز بزرگداشت و نکوداشت و تجلیل از همه بانوانی است که با الهام از ام ابیها درس ایثار و از خودگذشتگی را با تربیت فرزندانی متعهد و با ایمان در زندگی آموخته اند.
نوبخت:
اقتصاد کشور امسال از رکود خارج می شود/ 4.2 میلیارد دلار درآمدهای ایران آزاد شده است
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهور گفت: منابع ارزی کشور آزاد شده است و پرداخت منابع روشی دارد که زمان لازم دارد اما برخی جنجال می کنند که چرا بانک مرکزی تائید نمی کند در حالی که سخنگوی دولت گفته پولها واریز شده در حالی که اینگونه نیست و در سر رسید اقساط هیچ مشکلی نیست و ما دنبال سازو کاری هستیم تا این ارز به صورت نقدی دریافت شود و اگر اینگونه جنجال شود مردم آسیب می بینند.
حجت الاسلام ابوترابی فرد:
ایران اسلامی اندیشه جهان گشایی ندارد خواهان امنیت و خلع سلاح هسته ای است
قزوین - خبرگزاری مهر: امام جمعه موقت قزوین گفت: ایران اسلامی با تکیه بر آموزه های دینی هرگز اندیشه جهان گشایی ندارد بلکه خواهان امنیت همه جانبه و خلع سلاح هسته ای در ابعاد جهانی است.
مهر گزارش می دهد/
رتبه دوازدهم دنیا در مصرف خودسرانه دارو/ 40 درصد بيماران جامعه مبتلا به عارضه دارويي هستند
قزوین - خبرگزاری مهر: با مصرف سالانه 338 قلم دارو توسط هر ایرانی، کشورمان رتبه دوازدهم دنيا در مصرف خودسرانه دارو را به خود اختصاص داده و از هر پنج ايراني دو نفر خودسرانه دارو مصرف می کند که تداوم این روند آسیب های جدی به سلامت و اقتصاد خانواده ها وارد می کند.
نوروزی:
مدیریت جهادی در حوزه فرهنگ ضروری است
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل بانک مهر اقتصاد استان قزوین گفت: فرهنگ یکی از حوزه های بسیار حساس و تاثیر گذار است که باید با نگاه ویژه و مدیریت جهادی به آن پرداخت.
۱۳۹۳/۲/۳ - ۱۱:۲۰
7 طرح عمرانی در قزوین افتتاح می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: مدير منطقه 2 شهرداري قزوين گفت: همزمان با هفته شوراها 7 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 43 ميليارد ريال در استان افتتاح می شود.
۱۳۹۳/۲/۳ - ۱۰:۴۹
حجت‌الاسلام نعمت الهی:
فعالیت های فرهنگی با اتکاء به اخلاق تاثیرگذاری بیشتری دارد
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: فعالیتهای فرهنگی بدور از تشریفات و کارهای هزینه بر با اتکاء به اخلاق و معنویت تاثیر بیشتری دارد.
۱۳۹۳/۲/۳ - ۰۹:۵۵
همايش روز شوراها در قزوين برگزار مي‌شود
قزوین- خبرگزاری مهر: مديركل دفتر شهري استانداري قزوین، از برگزاري همايش استاني روز شوراها در قزوين خبر داد.
۱۳۹۳/۲/۳ - ۰۹:۴۵
میزانی در گفتگو با مهر:
ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور قزوین امسال تکمیل می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه پیام نور قزوین گفت: چهار هزار مترمربع فضای آموزشی با سه میلیارد تومان اعتبار در این واحد آموزشی در دست ساخت است که تا پایان سال به بهره ...
۱۳۹۳/۲/۳ - ۰۹:۴۴
آیت الله باریک بین:
معرفی شهدا به نسل جوان در شرایط کنونی ضروری است
قزوین- خبرگزاری مهر: نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: معرفی زندگینامه، وصیت و آثار شهدا به نسل جوان و نوجوان برای حفظ ارزشهای دفاع مقدس در شراط کنونی ضروری است.
۱۳۹۳/۲/۳ - ۰۹:۱۸
محمدی خبر داد؛
نمازخانه های بین راهی قزوین توسط بازرسان کنترل شد
قزوین- خبرگزاری مهر: معاون گردشگری و صنایع دستی اداره میراث فرهنگی استان قزوین گفت: در بازديد نظارتی مشترک از نمازخانه ها و سرويس های بهداشتی مجتمع های بين راهی قزوین از ...
۱۳۹۳/۲/۲ - ۱۷:۲۲
حجت الاسلام معبودی:
سپاه بزرگترین لشگر دفاع از ارزشهاست
قزوین- خبرگزاری مهر: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر استان قزوین گفت: سپاه بزرگترین لشگر دفاع از ارزشهای ناب اسلامی و لنگرگاه ثبات کشور است و با اتکاء به ...
۱۳۹۳/۲/۲ - ۱۴:۰۹
سوانح رانندگی در قزوین 8 مجروح بر جای گذاشت
قزوین- خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: وقوع سه حادثه رانندگی در قزوین هشت مجروح برجای گذاشت.
۱۳۹۳/۲/۲ - ۱۳:۲۳
سردار آبنوش:
سپاه پاسداران با شجاعت از آرمانها دفاع می کند
قزوین- خبرگزاری مهر: فرمانده سپاه صاحب الامر استان قزوین گفت: سپاه پاسداران به عنوان نهاد ارزشی و مردمی، برای صیانت از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، شهدا و امام راحل ...
۱۳۹۳/۲/۲ - ۱۳:۱۵
خبر فوری :