پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳
عباسقلی در گفتگو با مهر:
رایزنان بازرگانی در 30 کشور جهان فعال می شوند
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل دفتر نمایندگی های خارج از کشور سازمان توسعه تجارت ایران گفت: به منظور توسعه و تقویت مناسبات اقتصادی ایران با کشورهای جهان فعالیت رایزنان بازرگانی از 10 کشور به 30 کشور افزایش خواهد یافت.
روزبه:
داشتن اطلاعات جامع از کشورهای هدف به رونق صادرات کمک می کند
قزوین- خبرگزاری مهر: استاندار قزوین گفت: برای رونق اقتصادی و توسعه صادرات غیرنفتی ضمن دوری از روزمرگی باید اطلاعات جامعی از کشورهای هدف داشته باشیم و برنامه مدونی برای حضور کالاهای ایرانی در این کشورها تدوین کنیم.
عباسقلی:
رایزنان فاصله بازار داخلی و کشورهای هدف را کاهش دهند/ لزوم تقویت ارتباط اتاق بازرگانی استانها با رایزنان
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل دفتر امور نمایندگی های سازمان توسعه تجارت ایران گفت: رایزنان بازرگانی می توانند فاصله بین بازارهای داخلی و کشورهای هدف خارجی را کمتر کرده و خلاء موجود را پرکنند که آشنایی این افراد با توانمندی و ظرفیت های اقتصادی استانها می تواند در انجام بهتر ماموریت های تعریف شده موثر باشد.
مهر گزارش می دهد/
برنامه‌های فرهنگی دولت یازدهم در استان قزوین در بوته نقد/ لزوم فاصله‌گیری از شعار و ورود به فاز اجرایی
قزوین- خبرگزاری مهر: فرهنگ استان قزوین با استقرار دولت تدبیر و امید، چشم انتظار تغییرات مثبتی است که تیم دکتر حسن روحانی در ایام قبل و بعد از انتخابات ریاست جمهوری 92 وعده آنها را داده بود و اکنون پس از گذشت 14 ماه از استقرار دولت، فرصت مناسبی در نقادی تحقق یا عدم تحقق وعده های فرهنگی دولت تدبیر و امید در استان قزوین به وجود آمده است.
علیپور خبرداد:
گام اول برای کاهش آلایندگی نیروگاه شهید رجایی برداشته شد
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل محیط زیست استان قزوین گفت: با پیگیری های موثرمسئولان استان و موافقت وزراتخانه های نیرو و نفت طرح گوگرد زدایی و استفاده از سوخت گاز به جای مازوت در دو نیروگاه شهید رجایی در قزوین و شازند اراک به عنوان پایلوت کشوری اجرا می شود.
عکس : امین رحمانی
کودکان کار
کودکان کار، کارگران کوچکی که از سوی کارفرمایان به خدمت گرفته می‌شوند که این امر آنها را در بیشتر اوقات از رفتن به مدرسه و تجربه دوران کودکی بی بهره می سازد و سلامت روحی ...
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۱۶:۱۴
درافشانی:
300 دفتر شهری و روستایی پیشخوان دولت در استان قزوین فعال شد
قزوین- خبرگزاری مهر: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین گفت: با راه اندازی 300 دفتر پیشخوان در شهرها وروستاهای استان قزوین زمینه ارائه انواع خدمات دولتی ...
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۱۵:۴۲
حبيبي:
100 كلاس درس تا اول مهر ماه در شهرک مهرگان قزوین آماده می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: به منظور تامین نیازهای آموزشی دانش آموزان مستقر در شهرک مهرگان در شروع سال تحصیلی جدید تعداد 100 کلاس درس برای ...
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۱۵:۳۰
میرحیدری:
یک کیلوگرم شیشه در قزوین کشف شد
قزوین- خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی استان قزوین، از کشف یک کیلوگرم ماده مخدر شیشه در استان قزوین خبر داد.
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۱۵:۰۶
قاسمی:
طرح تعالی مدیریت در مدارس قزوین اجرایی می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: به منظور ارتقاء کیفیت آموزش و تقویت انگیزه های معلمان و دانش آموزان، طرح تعالی مدیریت در مدارس قزوین اجرایی می ...
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۱۵:۰۴
عباسقلی در گفتگو با مهر:
رایزنان بازرگانی در 30 کشور جهان فعال می شوند
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل دفتر نمایندگی های خارج از کشور سازمان توسعه تجارت ایران گفت: به منظور توسعه و تقویت مناسبات اقتصادی ایران با کشورهای جهان فعالیت رایزنان ...
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۱۵:۰۱
طی یکسال گذشته/
52 واحد تولیدی و صنعتی در قزوین به بهره برداری رسید
قزوین- خبرگزاری مهر: مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: طی یکسال گذشته 52 واحد تولیدی و صنعتی در قزوین به بهره برداری رسید.
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۱۴:۳۰
نقیبی خبر داد:
118 هزار متر مربع از مساحت روستاهاي محروم قزوين سمپاشي شد
قزوین- خبرگزاری مهر: مديركل دامپزشكي استان قزوين گفت: 118هزار متر مربع از مساحت روستاهاي محروم استان قزوين بر عليه انگلهاي خارجي دام سمپاشي شد.
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۱۳:۴۴
مسکینی:
مسابقات شطرنج جام شهید رجایی در قزوین آغاز شد
قزوین – خبرگزاری مهر: چهارمین دوره مسابقات شطرنج آزاد با عنوان جام شهید رجایی در قزوین آغاز شد.
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۱۳:۱۳
طارمی:
چهارمین سرشماری عمومی کشاورزی در قزوین برگزار می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: مديركل دفتر آمار و اطلاعات استانداري قزوین گفت: چهارمین سرشماری عمومی کشاورزی از 5 مهر الي 18 آبان در قزوین برگزار می شود.
۱۳۹۳/۶/۱۰ - ۱۲:۱۴
خبر فوری :