پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳
آخرین لحظات ماه ضیافت الله فرارسید/ عید فطر روز پاداش خداوند به روزه داران
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: با پایان ماه رحمت و ضیافت الهی، روزه داران به استقبال بزرگترین عید مسلمین می روند تا پاداش معنوی خود را بگیرند و مسیر سعادت را با لذت بخش ترین اعیاد مذهبی، یعنی عید فطر بر خود هموار کنند.
مهر گزارش می دهد/
کودکانه‌هایی که رنگ قرآنی به خود گرفت/ پای صحبت سحر و سپیده حافظان نوجوان قزوینی قرآن‌کریم
قزوین- خبرگزاری مهر: سحر 10 ساله و سپیده بهرامی 15 ساله خواهرانی هستند که در استان قزوین در مدت 3 سال با تلاش پدرو مادری مومن حافظ کل قرآن شدند و امروز به عنوان الگویی موفق در میان کودکان و نوجوانان کشور می درخشند.
راهپیمایی باشکوه در قزوین:
شعار مرگ بر اسرائیل در استان قزوین طنین انداز شد
قزوین- خبرگزاری مهر: در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان شعار کوبنده مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا در راهپیمایی روز قدس در سراسر استان قزوین طنین انداز شد و مردم هوشیار و انقلابی همزمان با سرسر کشور ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین و غزه جنایات اسرائیل، کشتار کودکان و زنان ومردان بیگناه را بشدت محکوم کردند.
مهر گزارش می دهد/
آخرین جمعه ماه رمضان و وقوع فجایع در غزه/ روز قدس امسال زخمی تر از سالهای گذشته است
قزوین - خبرگزاری مهر: 70 سال از تاسیس رژیم اسرائیل می گذرد و در طول این سالها ملت فلسطین مظلومانه در صف مقدم مبارزه با این رژیم سفاک و خونریز به جای همه مسلمانان، متحمل کشتار و شکنجه شده اند، مظلومیتی که از انگیزه های اصلی نامگذاری روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان از جانب امام خمینی(ره) بود.
تابش خبرداد:
منظومه های روستایی در مناطق کشور راه اندازی می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: به منظور جلوگیری از فعالیتهای پراکنده روستایی و ایجاد اشتغال پایدار و توسعه فرهنگی، اجتماعی مناسب "منظومه های روستایی" در کشور راه اندازی خواهد شد که استان قزوین در این طرح به عنوان پایلوت کشوری تعیین می شود.
سرهنگ خامدی:
سوانح رانندگی در قزوین هفت کشته و مجروح برجای گذاشت
قزوین- خبرگزاری مهر: رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان قزوین گفت: در اثر وقوع دو حادثه رانندگی در جاده های استان سه نفر کشته و چهارنفر مجروح شدند.
۱۳۹۳/۵/۹ - ۱۳:۰۸
حجت الاسلام باریک بین:
مقاومت مردم غزه تنها راه پیروزی بر صهیونیست هاست
قزوین- خبرگزاری مهر: امام جمعه موقت قزوین گفت: در شرایطی که مجامع بین المللی در برابر کشتار مسلمانان و مردم بیگناه سکوت کرده اند تنها راه پیروزی بر کفار و صهیونیستها ...
۱۳۹۳/۵/۷ - ۰۹:۳۷
نوروزی خبرداد:
مهمترین فعالیتهای هیئت بسکتبال استان قزوین تشریح شد
قزوین- خبرگزاری مهر: دبیر هیئت بسکتبال استان قزوین برگزاری مسابقات مینی بسکتبال، نونهالان و جوانان را از مهمترین فعالیتهای این هیئت در سه ماهه امسال ذکر کرد.
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۵:۳۰
اوقاف قزوین/
نماز عید سعید فطر در امامزادگان و بقاع متبرکه قزوین اقامه می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: نماز عید سعید فطر در امامزادگان و بقاع متبرکه این استان اقامه می‌شود.
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۵:۰۰
احمدی:
قزهنگ سازی با فشار و زور محقق نمی شود
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: فرهنگ سازی در جامعه نیازمند تعامل، همدلی و برنامه ریزی مدون و اصولی است و با فشار و زور محقق نمی ...
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۴:۲۸
آیت‌الله باریک‌بین:
نگذارید آثار و برکات ماه ضیافت ‌الله بعد از رمضان کم‌ رنگ شود
قزوین- خبرگزاری مهر: نماینده ولی‌ فقیه و امام جمعه قزوین با صدور اطلاعیه ای فرارسیدن عید سیعد فطر را تبریک گفت و ضمن تاکید بر پرداخت زکات فطره از روزه داران خواست پس از ...
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۴:۲۷
سرهنگ مختاری نسب:
مردم قزوین برای پرداخت فطریه از سایت های مجاز استفاده کنند
قزوین- خبرگزاری مهر: رئیس پلیس فتی در استان قزوین گفت: شهروندانی که قصد دارند برای پرداخت فطریه با کفاره روزه از طریق سایت های مجاز اقدام کنند مراقب فراخوان سایت های ...
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۳:۵۹
آخرین لحظات ماه ضیافت الله فرارسید/ عید فطر روز پاداش خداوند به روزه داران
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: با پایان ماه رحمت و ضیافت الهی، روزه داران به استقبال بزرگترین عید مسلمین می روند تا پاداش معنوی خود را ...
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۳:۵۰
قلی پور:
آزمون تربیت معلم قرآن کریم در سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: مسئول دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: آزمون تربیت معلم قرآن کریم ساعت 9 صبح روز شنبه، مورخه 11 مردادماه سال جاری در محل سالن ...
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۳:۱۶
نقیبی:
19 كاميون حامل دام زنده در قزوين توقیف شد
قزوین- خبرگزاری مهر: مدير كل دامپزشكي استان قزوين گفت: 19 خودرو حامل 1762 راس دام زنده از ابتداي سال در قزوين متوقف وپرونده آن به مراجع قضايي ارجاع شده است.
۱۳۹۳/۵/۶ - ۱۲:۴۷
خبر فوری :