پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
علیپور خبرداد:
آلاینگی نیروگاه شهید رجایی کاهش می یابد/ مشکل زیست محیطی جاده الموت به تنکابن برطرف شد
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل حفاظت محیط ریست استان قزوین گفت: در صورت تامین محل اعتبار مورد نیاز با استفاده ازروش های گوگردزدایی و ایجاد بسترهای کاتالیستی برای حذف دی اکسید نیتروژن، گام موثری برای کاهش آلایندگی نیروگاه شهید رجایی برداشته خواهد شد.
مهر گزارش می دهد/
روز مادر، بزرگداشت همه ارزشهاي پاکی و نجابت بانوان ایثارگر
قزوین- خبرگزاری مهر: میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) روز بزرگداشت و نکوداشت و تجلیل از همه بانوانی است که با الهام از ام ابیها درس ایثار و از خودگذشتگی را با تربیت فرزندانی متعهد و با ایمان در زندگی آموخته اند.
نوبخت:
اقتصاد کشور امسال از رکود خارج می شود/ 4.2 میلیارد دلار درآمدهای ایران آزاد شده است
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهور گفت: منابع ارزی کشور آزاد شده است و پرداخت منابع روشی دارد که زمان لازم دارد اما برخی جنجال می کنند که چرا بانک مرکزی تائید نمی کند در حالی که سخنگوی دولت گفته پولها واریز شده در حالی که اینگونه نیست و در سر رسید اقساط هیچ مشکلی نیست و ما دنبال سازو کاری هستیم تا این ارز به صورت نقدی دریافت شود و اگر اینگونه جنجال شود مردم آسیب می بینند.
حجت الاسلام ابوترابی فرد:
ایران اسلامی اندیشه جهان گشایی ندارد خواهان امنیت و خلع سلاح هسته ای است
قزوین - خبرگزاری مهر: امام جمعه موقت قزوین گفت: ایران اسلامی با تکیه بر آموزه های دینی هرگز اندیشه جهان گشایی ندارد بلکه خواهان امنیت همه جانبه و خلع سلاح هسته ای در ابعاد جهانی است.
مهر گزارش می دهد/
رتبه دوازدهم دنیا در مصرف خودسرانه دارو/ 40 درصد بيماران جامعه مبتلا به عارضه دارويي هستند
قزوین - خبرگزاری مهر: با مصرف سالانه 338 قلم دارو توسط هر ایرانی، کشورمان رتبه دوازدهم دنيا در مصرف خودسرانه دارو را به خود اختصاص داده و از هر پنج ايراني دو نفر خودسرانه دارو مصرف می کند که تداوم این روند آسیب های جدی به سلامت و اقتصاد خانواده ها وارد می کند.
زینالو:
بانوان محور کلیدی در تحقق سلامت خانواده هستند
قزوین- خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: بانوان با مدیریت خانه، نقش مهم و کلیدی در سلامت خانواده دارند و درصورت افزایش اطلاعات پزشکی می توانند به ...
۱۳۹۳/۲/۱ - ۱۷:۱۱
آیت الله باریک بین:
توجه به امر به معروف و حجاب اسلامی در جامعه جدی گرفته شود
قزوین - خبرگزاری مهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: با الگو گرفتن از فاطمه زهراس) و ائمه معصومین باید فریضه امر به معروف و نهی از منکر و موضوع حجاب و ...
۱۳۹۳/۲/۱ - ۱۶:۴۵
علیپور خبرداد:
آلاینگی نیروگاه شهید رجایی کاهش می یابد/ مشکل زیست محیطی جاده الموت به تنکابن برطرف شد
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرکل حفاظت محیط ریست استان قزوین گفت: در صورت تامین محل اعتبار مورد نیاز با استفاده ازروش های گوگردزدایی و ایجاد بسترهای کاتالیستی برای حذف دی ...
۱۳۹۳/۲/۱ - ۱۶:۰۳
نجفی خبر داد:
5500 خانوار در قزوین از نعمت گاز بهره مند می شوند
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین، از برنامه ریزی برای بهره برداری از گازرسانی به 30 روستا در سال جاری خبر داد و گفت: پنج هزارو 500 خانوار در قزوین از ...
۱۳۹۳/۲/۱ - ۱۳:۳۱
قزوين پايلوت طرح جمع آوري اطلاعات شهرداري ها در كشور شد
قزوین- خبرگزاری مهر: مديركل دفتر امور شهري و شوراها استانداري، از انتخاب شهرداري قزوين به عنوان پايلوت جمع آوري اطلاعات حوزه مديريت شهري استان در كشور خبر داد.
۱۳۹۳/۲/۱ - ۱۳:۱۰
71فقره پروانه بهره برداری واحد دام و طیور در قزوین صادر شد
قزوین- خبرگزاری مهر: معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در سال گذشته 71 فقره پروانه بهره برداری واحدهای صنعتی در بخش دام و طیور صادر شده است.
۱۳۹۳/۲/۱ - ۱۳:۰۴
حبیبی:
استفاده از ظرفیت آبگرم یله گنبد موجب رونق اقتصادی بخش کوهین می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: معاون هماهنگي امور عمراني استاندار قزوین گفت: آبگرم يله گنبد به عنوان يک ظرفيت براي جذب گردشگر و رونق اقتصادي بخش كوهين محسوب می شود.
۱۳۹۳/۲/۱ - ۱۱:۳۷
اخبار کوتاه نیروی انتظامی/
3 کشته و مجروح بر اثر واژگونی 2 دوستگاه خودرو در قزوین
قزوین- خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: وقوع 2 سانحه رانندگی در قزوین یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت.
۱۳۹۳/۲/۱ - ۱۱:۱۳
وقوع سیل به 25 کیلومتر از جاده های الموت غربی خسارت وارد کرد
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: ساعت 12 ظهر روز گذشته بر اثر وقوع سیل به 25 کیلومتر از جاده های الموت غربی خسارت وارد شد.
۱۳۹۳/۲/۱ - ۱۰:۱۸
مایه کوبی دامها توسط 30 اکیپ عملیاتی در قزوین انجام شد
قزوین- خبرگزاری مهر: رئيس اداره بهداشت و مديريت بيماري هاي دامي اداره كل دامپزشكي قزوين گفت: مایه کوبی دامها توسط 30 اکیپ عملیاتی در استان عليه تب برفكي انجام شد.
۱۳۹۳/۲/۱ - ۰۹:۵۴
خبر فوری :