پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳
گزارش خبری/
کمتر از 10 درصد اراضی استان مرکزی آبیاری نوین دارد/ نیازمند آموزش کشاورزان هستیم
اراک - خبرگزاری مهر: از گذشته تا به امروز "آب"برای ایران مهم بوده و اکنون که کم آبی را ملموس تر حس می کنیم، بیشتر به اهمیت آن پی می بریم و البته از سوی دیگر به لزوم ایجاد سامانه هایی که می تواند مصرف آب را در بخش کشاورزی با متوسط مصرف 90 درصدی تحت کنترل درآورد، فکر می کنیم.
گزارش مهر/
دوربین‌هایی برای ارتقاء فرهنگ ترافیک/ ترافیک کلانشهر اراک در انتظار توجه مسئولان
اراک- خبرگزاری مهر: با افزایش ترافیک در اراک و به خصوص در خیابان‌هایی که هنوز رنگ "تعریض" به خود ندیده‌اند، تمهیداتی مانند نصب دوربین‌های کنترل ترافیک تلاشی است در راستای روانسازی رفت‌وآمد در این کلانشهر تا شاید مردم در خیابان‌ها نفسی از سر آرامش بکشند.
مهر گزارش می دهد/
صاحبان عصای سفید وارثان مهر و محبت/ چشم ها را باید شست
اراک- خبرگزاری مهر: آنها نیز می بینند اما نه مانند ما، پنچره دید آنهایی که ما آنان را نابینا می خوانیم بسیار وسیع تر از پنجره محدود دید ما است که جهان را از چشمان خاکیمان مشاهده می کنیم.
نمايشگاه بين المللي سنگ و صنايع وابسته در نيم ور گشايش يافت/ رونمايي از بزرگترين نمايشگاه سنگ كوپ جهان
محلات- خبرنگار مهر: هفتمين نمايشگاه سنگ و صنايع وابسته ظهر امروز با حضور استاندار مركزي و جمعي از مسئولان، نمايندگان مجلس و مديران كل و فعالان حوزه صنعت سنگ در نيم ور شهرستان محلات گشايش يافت.
رضا معممی:
هنر رساترین ابزار تبلیغات اسلامی است
اراک- خبرگزاری مهر: مدیر کل تشکل های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: ابزار هنر رساترین ابزار تبلیغات و به خصوص در راستای تبلیغات اسلامی است که می تواند در راستای ترویج اهداف دینی و مذهبی به جامعه کمک کند.
شرکت علم و صنعت
نامور مطلق در خمین:
هنرهای سنتی در حال فروپاشی است/ ضرورت احیاء و توسعه صنایع دستی کشور
خمین - خبرگزاری مهر: معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: هنرهای سنتی و صنایع دستی کشور در سالهای اخیر، متاسفانه در مسیر فروپاشی قرار ...
۱۳۹۳/۷/۲۸ - ۱۷:۱۰
گزارش خبری/
کمتر از 10 درصد اراضی استان مرکزی آبیاری نوین دارد/ نیازمند آموزش کشاورزان هستیم
اراک - خبرگزاری مهر: از گذشته تا به امروز "آب"برای ایران مهم بوده و اکنون که کم آبی را ملموس تر حس می کنیم، بیشتر به اهمیت آن پی می بریم و البته از سوی دیگر به لزوم ...
۱۳۹۳/۷/۲۸ - ۰۷:۰۷
اخبار انتظامی استان/
حوادث رانندگي مركزي در 24 ساعت گذشته دو قربانی داشته‌است/ توقیف سمند با 70 تخلف
اراک- خبرگزاری مهر: حوادث رانندگي روز گذشته در محورهاي استان مركزي دو كشته برجاي گذاشت، سمند متخلف دستگیر شد و کلاهبردار حساب شخصی افراد در دام پلیس افتاد.
۱۳۹۳/۷/۲۷ - ۱۶:۵۰
مقیمی:
سوق دادن جامعه به سمت مدرسه‌پروری ضروری است
اراک-خبرگزاری مهر: استاندار استان مرکزی با بیان اینکه تا زمانی که افراد هزینه‌های برای یادگیری پرداخت نکنند تلاشی چندانی در این مسیر نمی‌کنند، گفت: سوق دادن جامعه به سمت ...
۱۳۹۳/۷/۲۷ - ۱۶:۴۹
استاندار مرکزی:
بازنشستگان سازندگان دیروز کشور هستند/ بازسازی امروز در گرو استفاده از تجارب قبلی
اراک-خبرگزاری مهر: استاندار مرکزی گفت: بازنشستگان سازندگان دیروز کشور هستند که استفاده از تجارب ارزنده آنها می تواند کشور را در مسیر تحقق اهداف عالی نظام موفق نماید.
۱۳۹۳/۷/۲۷ - ۱۶:۲۸
گزارش مهر/
دوربین‌هایی برای ارتقاء فرهنگ ترافیک/ ترافیک کلانشهر اراک در انتظار توجه مسئولان
اراک- خبرگزاری مهر: با افزایش ترافیک در اراک و به خصوص در خیابان‌هایی که هنوز رنگ "تعریض" به خود ندیده‌اند، تمهیداتی مانند نصب دوربین‌های کنترل ترافیک تلاشی است در ...
۱۳۹۳/۷/۲۷ - ۱۲:۲۸
سرهنگ قاسمی:
آغاز طرح برخورد قاطعانه با سارقان در استان مرکزی/ 18 سارق در چنگال قانون
اراک- خبرگزاری مهر: معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان مركزي گفت: 32 فقره انواع سرقت در عمليات دستگيري 18 سارق در طرح برخورد قاطع با سارقان طي 2 روز گذشته در استان ...
۱۳۹۳/۷/۲۶ - ۱۵:۳۲
در 3روز آخر هفته/
مرکز فوریت های پزشکی استان مرکزی 352 ماموریت امدادی انجام داد
اراک- خبرگزاری مهر: تكنسين هاي مركز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشكي استان مركزي در سه روز آخر هفته 352 ماموریت امدادی انجام دادند.
۱۳۹۳/۷/۲۶ - ۱۴:۴۱
در 6 ماه ابتدای سالجاری/
73 زنداني جرایم غیرعمد در استان مرکزی آزاد شدند
اراک- خبرگزاری مهر: مديركل زندانهای استان مرکزی آمار زندانیان آزاد شده از طریق کمک های ستاد رسيدگي به امور ديه زندانيان جرايم غيرعمد استان در شش ماهه ابتدای سالجاری را ...
۱۳۹۳/۷/۲۶ - ۱۳:۴۶
آیت الله دری نجف آبادی:
رعایت موازین شرعی در مناسبت های ماه محرم مورد توجه مردم باشد/اقدامات ضد اسلامی توطئه استکبار است
اراک - خبرگزاری مهر: امام جمعه اراک بر رعایت موازین شرعی در مناسبت های ماه محرم و عزاداری ها تاکید کرد و رعایت اصول اصیل اسلامی را در راستای قیام عاشوار دانست.
۱۳۹۳/۷/۲۵ - ۱۶:۰۶
خبر فوری :