پارسی | العربیه | اردو | English | Türkçe | Deutsch
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳
مهر گزارش می دهد/
کنترل مشکلات و امید به رهایی از رکود صنعتی در استان مرکزی/ مدیران مصوبات شورای گفتگو را اجرایی کنند
اراک - خبرگزاری مهر: دولت یازدهم در یک سال گذشته با کنترل روند صعودی تورم مانع حرکت رو به رشد مشکلات در بخش صنعت استان مرکزی شده است اما به گفته رئیس خانه صنعت و معدن استان مرکزی هنوز تا خروج این بخش از حالت رکود فاصله دارد و نتوانستیم در این مدت شاهد رونق اقتصادی در فضای کسب و کار استان باشیم.
گزارش مهر از مراسم روز پزشک:
مالیاتهای حوزه دندان پزشکی و دارو /توزیع عادلانه دارو و شکستن انحصارها خواسته جامعه پزشکی استان مرکزی
اراک – خبرگزاری مهر: برگزاری مراسم تجلیل از پزشکان نمونه استان مرکزی به بهانه گرامیداشت روز پزشک فرصت خوبی بود تا پزشکان با استفاده از حضور نماینده عالی دولت در جمع خود خواستار مرهمی بر زخم مالیاتی پیش روی خود شدند. مالیاتهایی ناعادلانه ای در حوزه دندان پزشکی و دارو که کمربیماران و پزشکان استان را خم کرده است.
مهر گزارش می دهد/
حال ناخوش تنیس روی میز بانوان در استان مرکزی/ هزینه های بالا سالن‌های پینگ پنگ را خالی کرد
اراک - خبرگزاری مهر: برگزاری مسابقات تنیس روی میز بانوان در قالب پنجمین المپیاد ورزشی و فرهنگی بانوان زیر 26 سال پالایش و پخش ملی در استان مرکزی فرصت خوبی بود تا پای درد و دل ورزشکاران این رشته ورزشی نشسته و آنها از دغدغه های خود چون سالنهای خالی رشته تنیس روی میز بانوان، گران بودن رشته ورزشی پینگ پنگ و نبود اسپانسر برای حضور در مسابقات بین المللی بگویند.
مهر گزارش می دهد/
نظرات داوران و پیشکسوتان سینما چراغ راه هنرمندان کشور/ رشد 80 درصدی آثار هنرمندان در جشنواره آفتاب
اراک – خبرگزاری مهر: طلوع آفتاب جشنواره منطقه ای سینما جوان در اراک فرصتی را فراهم کرده است تا هنرمندان 8 استان کشور تبادل اطلاعات داشته باشند. نمایش 11 فیلم کوتاه در سالن نمایش فرهنگسرای آیینه، کارگاه فیلمنامه نویسی ایده تا فیلمنامه، کارگاه عکاسی مستند اجتماعی در محیط کارخانه و...بخشی از برنامه های امروز این جشنواره است.
گزارش مهر/
640 پروژه ارمغان هفته دولت در استان مرکزی/ تلاش برای باز کردن گره‌های کور صنعت استان ادامه دارد
اراک- خبرگزاری مهر: شهریور ماه در تقویم ما مزین به روزهای تلخ شهادت مردان بزرگی است که تاریخ هرگز نتوانست بزرگی و منش آنها را برای بار دیگر تجربه کند، بزرگ مردانی که شهادت آنها دستمایه لقب گرفتن این روزها به نام هفته دولت شد. روزهایی که هم یادآورخاطره شهیدان رجایی و باهنر شد و هم فرصتی برای بیان دستاوردهای یک ساله دولت ها. دستاوردهایی که در استان مرکزی افتتاح 640 پروژه عمرانی را در این هفته به ارمغان آورده است.
پناهگاه حیات حیوانات اراک افتتاح شد
اراک- خبرگزاری مهر: پناهگاه حیات برای حیوانات برای اولین بار توسط شهرداری اراک در کشور افتتاح شد.
۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۶:۰۳
احمدی:
کنترل جمعیت حیوانات ناقل با رعایت شرایط انجام می شود/ احداث پناهگاه حیوانات در 4 شهر کشور
اراک- خبرکزاری مهر: مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: کنترل حیوانات ناقل بیماریهای مشترک به انسان با شرایط بشر دوستانه و ...
۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۶:۰۲
علیرغم کمبودها/
اجرای طرح تحول سلامت استان مرکزی رضایت بخش است
اراک – خبرگزاری مهر: معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی اجرای طرح تحول سلامت در استان را رضایت بخش دانست و گفت: اجرای طرح تحول سلامت در استان مرکزی علیرغم کمبودها و ...
۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۶:۰۲
به دلیل سرمازدگی/
تولید محصولات باغی استان مرکزی 13 درصد کاهش یافت
اراک- خبرگزاری مهر: مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی از کاهش 13 درصدی تولید محصولات باغی در استان به دلیل سرمازدگی خبر داد.
۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۵:۴۶
مهر گزارش می دهد/
کنترل مشکلات و امید به رهایی از رکود صنعتی در استان مرکزی/ مدیران مصوبات شورای گفتگو را اجرایی کنند
اراک - خبرگزاری مهر: دولت یازدهم در یک سال گذشته با کنترل روند صعودی تورم مانع حرکت رو به رشد مشکلات در بخش صنعت استان مرکزی شده است اما به گفته رئیس خانه صنعت و معدن ...
۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۱:۲۷
حجت الاسلام عباسیان خبر داد؛
حضور 37 هزار نفر در مسابقات قرآن اوقاف استان مرکزی
اراک- خبرگزاری مهر: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: امسال حضور 37 هزار نفر در مسابقات قرآن اوقاف و امور استان مرکزی پیش بینی می شود.
۱۳۹۳/۶/۸ - ۱۶:۳۴
کلهر خبر داد:
مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی استان مرکزی برگزار شد
اراک-خبرگزاری مهر: رئیس هیئت کشتی استان مرکزی از برگزاری مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی استان مرکزی خبر داد و گفت: مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی استان مرکزی به مدت ...
۱۳۹۳/۶/۸ - ۱۶:۲۳
عباسی خبر داد؛
دلیجان صدر نشین مرحله چهارم مسابقات بوکس استان مرکزی شد
اراک- خبرگزاری مهر: رئیس هیئت بوکس استان مرکزی از صدنشینی دلیجان در مرحله چهارم هشتمین دوره لیگ بوکس ایتان مرکزی خبر داد.
۱۳۹۳/۶/۸ - ۱۶:۲۱
مقیمی در تجلیل از خانواده های شهدای کارمند:
نقش کارمندان در موفقیت کشور انکارناپذیر است
اراک- خبرگزاری مهر: استاندار مرکزی نقش و حضور مقتدرانه کارمندان را در توسعه و خودکفانی کشور مهم دانست گفت: آنچه در حال حاضر در کشور به ثمر رسیده مرهون تلاش ها و ...
۱۳۹۳/۶/۸ - ۱۴:۱۳
بهاری:
نتایج مرحله اول مسابقات اسلالوم دستجات کشور اعلام شد
اراک-خبرگزاری مهر: رئیس هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی استان مرکزی گفت: نتایج مرحله اول مسابقات اسلالوم دستجات کشور اعلام شد.
۱۳۹۳/۶/۸ - ۱۴:۰۸
خبر فوری :