انجمن صنفی ویدئو رسانه در نامه‌ای به مدیر کل همکاری‌های سمعی و بصری و نمایش خانگی معاونت سینمایی ارشاد برای مدیریت هماهنگی خرید مجموعه تولیدات اکران سینمای ایران اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی واگذاری حقوق فیلم‌های سینمایی از سوی تهیه‌کنندگان عضو تشکل تهیه‌کنندگی و توزیع سینمای ایران به افراد حقیقی و حقوقی فاقد مجوز، چندی پیش سعید رجبی فروتن مدیر کل همکاری‌های سمعی و بصری و نمایش خانگی در نامه‌های جداگانه به روسای اتحادیه تهیه‌کنندگان و توزیع فیلم ایران و شورای عالی تهیه‌کنندگان توصیه کرد حقوق نمایش خانگی فیلم‌ها صرفا به موسسات صاحب پروانه فعالیت معتبر اعطا شود.

در نامه محمدعلی زم رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی ویدئو رسانه به رجبی فروتن آمده است: این انجمن آمادگی دارد در یک شرایط مناسب با رعایت معیار عرضه و تقاضا و استقبال مردم از هر فیلم، هماهنگی خرید مجموعه تولیدات سینمای ایران را که در هر سال به اکران عمومی رسیده باشند توسط موسسات ویدئو رسانه در دستور کار خود قرار دهد.

وی همچنین با اشاره به وضعیت فیلم‌هایی که مجال اکران نمی‌یابند تصریح کرد: بدون شک این اقدام فراگیر و جامع به نفع مجموعه فیلم‌های اکران شده سینمایی است و زمینه‌ساز مذاکره با آن دسته از فیلم‌هایی سینمایی که به دلایل گوناگون موقعیت اکران نمی‌یابند و یا در فرمت ویدئویی تولید می‌شوند نیز خواهد بود.

کد خبر 1003879

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =