یزد - خبرگزاری مهر: سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استاندار یزد گفت: تصحیح ساختار نظام اداری حاکم نیازمند خودباوری جوانان این مرز و بوم است.

به گزارش خبرنگار مهر در یزد، غلامحسین دشت روز سه شنبه در جلسه شورای جوان برنامه‌ ریزی و توسعه استان یزد اظهار داشت: مهمترین عامل تشکیل و ایجاد انقلاب اسلامی، ظرفیت بالای معنوی و عزم راسخی است که ریشه در حرکت انبیاء الهی دارد.

وی افزود: این حرکت در مقطع عاشورا جلوه پیدا کرده و انقلاب اسلامی گنجینه‌ ای است که همه ظرفیت‌ های تاریخی انبیاء الهی را در خود جای داده است.

دشتی با اشاره به مجموعه نظام استکباری دنیای امروز و اهمیت مسائل فرهنگی بیان داشت: یک نهاد بزرگ بین‌ المللی که در سال 1954 به عنوان پیمان ناتو شکل گرفته است تاکنون ماهیتی سیاسی نظامی برای دفاع از آمریکا و اروپا را در بر داشته که امروزه ماهیت آن به سیاسی فرهنگی تبدیل شده است.

وی با اشاره به ظرفیت بالای انقلاب اسلامی در مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگی خاطرنشان کرد: جوانان میهن اسلامی می ‌توانند در این زمینه نقش مهم و اساسی را بر عهده بگیرند.

دشتی افزود: برای تصحیح ساختار نظام اداری حاکم، جوانان باید خود را باور کنند و پدیدآورنده تحول انقلابی عمیق در عمق و سطح مسائل باشند.

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری ابراز امیدواری کرد: جوانان با مطرح کردن ایده‌ های جدید و نگاه نو، گستره داخلی و بیرونی این تحول انقلابی را به مردم عرضه کنند.

رئیس سازمان ملی جوانان یزد نیز در این نشست بیان داشت: مشاوران جوان باید نماینده تفکر مکتبی و تحول‌گرا در راستای حرکت و پیشرفت جامعه باشند.

مهران اژدرپور ایجاد حلقه اتصال میان دستگاه‌ها و مدیریت عالی کشور با همه جوانان اعم از دانشگاهی یا غیر دانشگاهی را از وظایف دیگر مشاوران جوان برشمرد.

وی صفا، صمیمیت و جوشش انقلابی را از ویژگی جوانان برشمرد و خواستار ارائه راهکارها و پیشنهادهای سازنده مشاوران جوان به مدیران و مسئولان دستگاه‌ ها شد.

کد خبر 1005138

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha