شبكه اطلاع رساني كتاب ايران مجوزي مبني بر فروش كتاب از جانب ناشران ندارد

شبكه اطلاع رساني كتاب ايران از جانب ناشران مجوزي براي فروش كتابهاي آنها ندارد و بدون اطلاع ناشران اقدام به فروش كتاب مي كند.

فريده خلعتبري مدير انتشارات شباويز در گفتگو با خبرنگار فرهنگي " مهر" با بيان اين مطلب، فروش كتاب توسط شبكه اطلاع رساني كتاب ايران را غير قانوني دانست و افزود : اين سايت بدون اطلاع و اجازه ناشران كتابها را از سايت اطلاع رساني خانه كتاب دريافت كرده و اقدام به فروش اين كتابها مي كند ، من از وجود چنين سايتي مطلع نبودم و آن را از طريق خبرگزاري مهر شناختم و با رجوع به سايت مشاهده كردم كه يكي از كتابهاي من كه فقط 500 تومان قيمت دارد به قيمت 16 دلار قيمت گذاري شده است .
خلعتبري در ادامه افزود : من از اين سايت شكايت مي كنم ، چون اينكار غير قانوني است ، انتشارات من داراي سايت است و من ب زحمت سعي دارم تا كتابهاي خود را  معرفي و آنها را به فروش برسانم ، حال يك شبكه با اين شعار كه با اقدام خود به فروش كتابهاي ناشران كمك مي كند سعي دارد تا كتابهاي مرا با چندين برابر قيمت به فروش برساند ، من با اين اقدام كاملا مخالفم و دلم مي خواهد خودم كتابهايم را بفروشم وسود آن راببرم و به هيچ واسطه اي نياز ندارم تا كتابهاي مرا بفروشد .
مدير انتشارات شباويز در ادامه گفت : ما با هيچ سايت اطلاع رساني مشكل نداريم و با كمال ميل از اين اقدام استقبال مي كنيم و اجازه فروش به كسي نمي دهيم .
کد خبر 10104

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 10 =