برهانی گلزنی کرد/ طالب لو و حیدری غایب بودند

آرش برهانی یکی از آماده ترین بازیکنان تمرین امروز استقلال بود و حتی در بازی دستگرمی درون تیمی گل برتری تیمش را به ثمر رساند.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین امروز (جمعه) تیم فوتبال استقلال از ساعت 15 در ورزشگاه دستگردی آغاز شد. پیش از آغاز این تمرین بازیکنان به همراه کادر فنی دیدار دوستانه خود مقابل تیم فوتبال امید ایران و گوشه‌هایی از دیدار تیم‌های چلسی و منچستریونایتد را تماشا کردند.

در ابتدای تمرین بازیکنان حدود پنج دقیقه دور زمین دویدند و پس از گرم کردن بدن‌های خود زیر نظر سیامک رحیمی پور در پشت دروازه به کارهای کششی و سرعتی پرداختند. در بخش بعدی بازیکنان در قالب سه گروه هفت نفره به بازی آقا وسط پرداختند و مهیای تمرین اصلی شدند.

آبی پوشان در ادامه زیر نظر صمد مرفاوی به تمرینات تاکتیکی پرداختند و سپس سانتر از جناحین و شوت به سمت دروازه‌ در دستور آنها قرار گرفت. پس از مرور کارهای تاکتیکی صمد مرفاوی بازیکنان استقلال را به دو تیم آبی و سبز تقسیم کرد تا یک بازی دستگرمی برگزار کنند در این بازی دستگردی تیم آبی با گلزنی آرش برهانی بر تیم سبز چیره شد.

از بین بازیکنان ملی پوش تیم استقلال امروز فقط هاشم بیک زاده در محل تمرینات این تیم حاضر شد. او پس از 20 دقیقه تماشای تمرین آبی پوشان ورزشگاه دستگردی را ترک کرد.

آرش لب جویی سرمربی تیم امید استقلال تهران یکی از میهمانان ویژه تمرین امروز بود. حضور وی بیشتر برای تماشای بازیکنانی بود که از تیم امید استقلال به جمع بزرگسالان اضافه شده و با آنها تمرین می کنند.

محمد محمدی دروازه بان تیم استقلال تهران به دلیل مصدومیت امروز با تیم تمرین نکرد و از کنار زمین تلاش هم تیمی‌هایش را به تماشا نشست. دروازه بان تیم استقلال تهران به دلیل مصدومیت از ناحیه پا به مدت سه هفته از میادین دور خواهد ماند و نمی تواند آبی پوشان را در دیدارهای پیش رو همراهی کند.

تمرین امروز تیم فوتبال استقال ساعت 16:45 به اتمام رسید.

کد خبر 1013416

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =