پژوهشهای برتر کتابداری و علوم آرشیوی انتخاب می‌شوند

پایان‌نامه‌ها و پژوهشهای برتر سالهای 1386 و 1387 در حوزه‌های کتابداری و اطلاع‌رسانی و علوم آرشیوی از سوی کتابخانه ملی انتخاب می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، سازمان اسناد و کتابخانه ملی در نظر دارد پژوهش و پایان نامه برتر را از میان پایان‌نامه‌ها و پژوهشهای سالهای 1386 و1387  در حوزه‌های کتابداری و اطلاع‌رسانی و علوم آرشیوی انتخاب کند.

پژوهشگران و فارغ التحصیلانی که موضوع پژوهش و پایان نامه آنها مرتبط است می‌توانند یک نسخه از اثر خود را تا 15 اسفند ماه  به دبیرخانه کمیته انتخاب پایان‌نامه و پژوهش برتر ارسال کنند.

شرایط شرکت در این رقابت اینگونه تعریف شده است که تاریخ دفاع پایان‌نامه باید در سالهای 1386 یا1387 باشد و الصاق صورتجلسه دفاع الزامی است. پژوهشها باید در سالهای 1386 یا 1387 انجام و به نتیجه قطعی رسیده باشد. الصاق نامه‌ای  از سازمان مربوطه مبنی بر اینکه پژوهش  مذکور برای آن سازمان انجام یافته، الزامی است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را از طریق  پست الکترونیک education@nlai.ir به صورت دیجیتالی ارسال کنند و کسانی که آثار خود را از طریق پست ارسال می‌کنند باید فرمهای مربوطه را از آدرس www.nlai.ir  دریافت، تکمیل و همراه اثر ارسال کنند. 

دبیرخانه انتخاب پایان‌نامه و پژوهش برتر در تهران، بزرگراه حقانی (غرب به شرق)، بعد از ایستگاه مترو میرداماد، بلوار کتابخانه ملی ایران، مدیریت پژوهش و آموزش واقع شده است.

 

کد خبر 1019556

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 4 =