در طرح هدفمند کردن یارانه ها قیمت آب افزایش نمی یابد

اهواز - خبرگزاری مهر: معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: در طرح هدفمند کردن یارانه ها راهکاری تدبیر شده که قیمت آب افزایش نیابد.

به گزارش خبرنگار مهر در اهواز، محمدرضا عطارزاده روز سه شنبه در آئین معارفه مدیرعامل جدید سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به اینکه بزرگترین پروژه وزارت نیرو در خوزستان حل مسئله آب شرب است اضافه کرد: در خوزستان با وجود همه امتیازها و توانمندیهایی که دارد، هنوز نتوانسته ایم مشکل آب شرب مردم آن را حل کنیم.

وی افزود: کارهای بزرگ و خدمات گسترده ای در این استان انجام گرفته اما نیازمندی ها هنوز وجود دارد و رفع مشکل آب شرب خوزستان دغدغه مقام معظم رهبری و رییس جمهوری است و هفته ای نیست که در این باره تذکری نداشته باشیم.

عطارزاده گفت: بستر مشارکت و سرمایه گذاری فراهم شده و امید است این طرح اجرا و ثمرات آن را شاهد باشیم، خیر و برکت هر خدمتی که به استان خوزستان کرده و قدمی برداشته ایم به تمامی کشور می رسد.

وی افزود: گستردگی و رسالت آب به قدری است که هر چقدر تلاش شود هنوز کارهای بزرگی از این خدمت رسانی مانده که باید دنبال شود. هم اکنون بزرگترین سرمایه گذاری در ایران روی آب است و هیچ کشوری در بخش دولتی چنین سرمایه گذاری را انجام نداده است.

وی در رابطه با طرح هدفمند کردن یارانه ها در وزارت نیرو گفت: در طرح هدفمند کردن یارانه ها راهکاری تدبیر شده که قیمت آب افزایش نیابد.

عطارزاده اجرای این طرح را نیازمند برنامه ریزی و تلاش بسیار دانست و اظهار داشت: این طرح یکی از بزرگترین طرح های اقتصادی کشور است و تلاشهای زیادی شده که این طرح به ثمر برسد.


در آیینی با حضور معاون وزیر نیرو روز سه شنبه "علیرضا رضا نیا"، به عنوان مدیرعامل جدید سازمان آب و برق خوزستان معرفی و از تلاش های "سیامک شیرزاد" و "سید مجتبی رضوی نبوی"، به ترتیب به عنوان مدیرعامل سابق و سرپرست این سازمان تقدیر شد.

هم اینک 97 درصد انرژی برق آبی کشور در خوزستان تولید می شود که نقش به سزایی در توسعه صنعت کشور ایفا می کند.

کد خبر 1020138

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =