ایرانی سمبل مبارزه طلبی و آزادی خواهی است

مشهد - خبرگزاری مهر: فیلم ساز، بازیگر و کمدین مشهور ضد صهیونیست فرانسوی گفت: ایرانیان در نزد مردم و خصوصا در میان قشر جوان فرانسه به عنوان سمبل مبارزه طلبی و آزادی خواهی مطرح هستند.

امبالا امبالا دیودونه در گفتگو با خبرنگار مهر در مشهد افزود: در کشورهای اروپایی نظیر فرانسه تمام اضلاع هنری توسط صهیونیسم کنترل می شود و این صهیونیست ها هستند که با اراده خود سارکوزی رابر عرصه قدرت نشاندند و باید گفت که تمام امور کشور فرانسه به قدرت صهیونیست ها وابسته است.

فیلم ساز، بازیگر و کمدین مشهور ضد صهیونیست فرانسوی اظهار داشت: در کشور فرانسه دین یا غیر دین مورد انتقاد قرار داده می شود اما در مورد اسرائیل حق اعتراض وجود ندارد و باید گفت که در فرانسه هولوکاست جایگزینی عیسی مسیح(ع) شده است.

دیودونه تصریح کرد: در فرانسه یا باید برده صهیونیست ها باشی یا در مقابل صهیونیست ها به مبارزه برخیزی و من با هنر خود راه مبارزه با صهیونیسم را انتخاب کردم.

وی افزود: در زمانی که مردان سیاست، سربازها، جنگ و مبارزه نتواند برای ظهور و بروز عرصه ای داشته باشد قطعا فرهنگ و تمدن زبان گویای هنر و عامل آشنایی ملت ها با فرهنگ یکدیگر و وسیله ای برای مبارزه با دولت غاصب صهیونیسم است.

این کمدین مطرح فرانسوی در رابطه با فضا و امکانات موجود در کشور فرانسه برای ارائه آثار هنری خود گفت: به دلیل عقاید و آثار فیلم سازی ضد صهیونیستی من، تمام سالن های نمایش توسط گروههای ضد صهیونیستی از من گرفته شد و در حال حاضر با یک اتوبوس به کار هنری و کمدی می پردازم و این اتوبوس به نوعی طراحی شده است که می تواند تعداد زیادی تماشاگر را در خود جای دهد و در سطح کشور فرانسه حرکت کند.

دیودونه اظهار داشت: مشکلات موجود در فرانسه برای من که با صهیونیسم مبارزه می کنم به نوعی اثر هنری من را تعزیه می کند و باعث می شود ایده های جدیدی در هنر کن به وجود آید.

کد خبر 1024129

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 11 =