بازی در مجموعه "کلانتر 3" تجربه متفاوتی بود

لیلا موسوی بازیگر نقش ستوان الهام بازی در این مجموعه را تجربه‌ای متفاوت و با ارزش توصیف و عنوان داشت: برای ایفای نقش از راهنمایی‌های محسن شاه‌‌محمدی کارگردان و ایرج نوذری استفاده کرده است.

لیلا موسوی بازیگر نقش ستوان الهام درباره بازی در مجموعه تلویزیونی "کلانتر 3" گفت: من چند سال پیش با آقای زائری پروژه "مهر و ماه" را کار کرده بودم، به همین دلیل وقتی او پیشنهاد بازی در مجموعه "کلانتر 3" را داد به واسطه آشنایی قبلی و صحبت‌هایی که با آقای شاه‌محمدی برای نقش داشتم، ترغیب شدم نقش ستوان الهام را بپذیرم، چرا که احساس کردم تجربه‌ای متفاوت و با ارزش است.

وی در ادامه افزود: وقتی برای بازی در این پروژه در دکور آگاهی قرار گرفتم و لباس نظامی را بر تن کردم، ناخودآگاه شخصیت ستوان الهام در من زاییده شد و توانستم با راهنمایی‌های محسن شاه‌محمدی کارگردان نقش را در بیاورم. در واقع ویژگی‌های جسارت، کنجکاوی و لجباز بودن نقش ستوان الهام برایم جذابیت داشت.

این بازیگر درباره اینکه قبل از شروع بازی تحقیقاتی برای ایفای نقش نظامی داشتید، گفت: بیشتر با کارگردان درباره نقش صحبت کردم تا تحقیقات انجام دهم. علاوه بر آن از راهنمایی آقای سرهنگی که مشاور پروژه بود و ایرج نوذری نهایت استفاده را کردم. علاوه بر آن دلم می‌خواست نقش را به گونه‌ای بازی کنم که واقعی و برای بینندگان هم قابل لمس باشد.

موسوی درباره لجبازی کودکانه میان او و سروان نیما شایان گفت: به نظرم کودکانه نیست، بلکه الهام قصد دارد نشان دهد پلیس زن کارش فقط دیدن یک آلبوم عکس یا گرفتن مجرمان زن نیست. اگر من قصه این قسمت را می‌نوشتم، مسلماً روی این لجبازی او و شایان بیشتر متمرکز می‌شدم.

وی درباره همکاری با محسن شاه‌محمدی گفت: تعامل خوبی میان او و بازیگران حاکم بود. گرچه در کار سختگیر هستند، اما از پیشنهادهای خوب استقبال می‌کند. در مجموع قصه اپیزود "مرگ مشترک" را خیلی دوست دارم و به نظرم قصه برای مخاطبان نو و جذاب است.

کد خبر 1026819

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 9 =