22 بهمن روز تجلی وحدت و انسجام سیاسی در کشور است

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: 22 بهمن به تعبیر امام راحل ایام الله است و باید روز تجلی وحدت و انسجام سیاسی و ملی در کشور باشد.

محمد هاشمی، رئیس دفتر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به قرار داشتن در آستانه سالگرد 22 بهمن ماه، افزود: 22 بهمن ماه روز پیروزی انقلاب اسلامی بر دشمنان و بدخواهان است و حضور وحدت آمیز مردم در این روز دشمن شکن و مایوس کننده دشمنان خواهد بود.

عضو حزب کارگزاران با بیان اینکه براساس گزارش رسانه های خارجی دشمن به موضوع حضور پرشور در روز 22 بهمن حساسیت زیادی دارد و سعی در ایجاد تفرقه در صفوف مردم دارد، گفت: از همه اقشار و گروههای کشور توقع داریم علی رغم انتقادها و اعتراضاتی که احتمالا به برخی مسائل دارند،منافع ملی را مقدم بدانند و یکپارچه و با شعار وحدت که در طول 30 سال گذشته مرسوم بوده است، روز 22 بهمن ماه در صحنه حضور پیدا کنند.

این فعال سیاسی گفت: همه باید روز 22 بهمن با شعار وحدت وارد صحنه شوند و از شعارهای ساختارشکنانه به شدت پرهیز کنند.

وی در بیان اینکه در این روز باید چه شعارهایی مطرح شود نیز اضافه کرد: همه باید به عنوان یک شهروند در راهپیمایی این روز شرکت کنند و برای پاسداشت انقلاب و تداوم راه امام راحل و بقای نظام جمهوری اسلامی به صورت یکپارچه شعارهایی بر مبنای وحدت و مایوس کننده دشمنان بدهند.

این عضو حزب کارگزاران تاکید کرد: در روز 22 بهمن نباید این تجمع عظیم به خشونت کشیده شود و حافظان امنیت مردم باید در این روز بسیار صبورانه عمل کنند، چرا که اگر در این روز درگیری اعمال شود به دلیل بالا بودن جمعیت خسارات  در پی دارد.

هاشمی با تاکید بر اینکه افراطیون هر دو جناح نباید روز 22 بهمن را به صحنه قدرت نمایی و درگیری و خشونت تبدیل کنند، گفت: طرفین دو جناح باید با بهره گیری از خاطرات شیرین انقلاب و از جلوگیری از درگیری از آثار سوء که در صورت درگیری در این روز به دنبال دارد، بپرهیزند.

کد خبر 1031947

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =