وحدت موجب تداوم انقلاب اسلامی است / غلبه نجابت فرهنگی ایران بر جهان

گرگان - خبرگزاری مهر: وزیر رفاه و تامین اجتماعی با گرامیداشت 22 بمهن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: وحدت و پیروی از ولایت فقیه عامل استمرار تداوم انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، صادق محصولی پیش از ظهر پنجشنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهر گرگان در میدان شهرداری این شهر افزود: همانگونه که وحدت و پیروری از ولایت فقیه موجب پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شد، امروز نیز وحدت و اتحاد بین ملت موجب تداوم و استمرار و صدور انقلاب اسلامی می شود.

وی اظهار داشت: دشمنان در 31 سال گذشته تلاش کردند با انواع توطئه ها، حرکت عظیم ملت ایران اسلامی و انقلاب اسلامی را سرنگون و از مسیر خارج کنند که موفق نشده اند.

وی خاطرنشان کرد: اجرای نقشه های مختلف مانند، اغتشاش، ترور یاران انقلاب و تحمیل جنگ هشت ساله از جمله نقشه هایی است که دشمنان در سالهای گذشته به راه انداخته اند.

محصولی عنوان کرد: دشمنان با این توطئه ها نتوانستند کاری از پیش ببرند و بعد تاکتیک را به جنگ نرم افزاری تغییر دادند و با فعالیت در صحنه تهاجم فرهنگی و ناتوی فرهنگی سعی کردند، جوانان و ملت را از صحنه خارج کنند.

وزیر رفاه و تامین اجتماعی بیان داشت: فریب خوردگان غرب با تصور اینکه نخبگان جامعه از ملت عقب مانده اند و با عوامل توطئه همراهی می کنند، سعی کردند اهدافشان را پیش ببرند که ملت همواره ثابت کرده است، فریب دشمنان را نخواهند خورد.

شکست پروژه استحاله از درون نظام

وی به پروژه استحاله از درون نظام از سوی دشمنان اشاره و اضافه کرد: این طرح نیز با اجرای توطئه های مختلف دشمنان به شکست منجر شده است.

محصولی یادآور شد: دشمنان در سالهای گذشته قطعنامه های مختلفی علیه پیشرفتهای ملت ایران صادر کرده اند و ما را در زمینه های مختلف حتی تامین قطعات برای هواپیماهای مسافربری تحریم کردند.

وزیر رفاه و تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: دشمنان با دادن مدال به منافقین و خائنین به ملت و تروریست نامیدن پاسداران ملت سعی کردند ایران اسلامی را در سیاست خارجی منزوی نشان دهند.

وی اظهار داشت: دشمنان با نشست های 1+5 سعی کردند فعالیتهای صلح آمیز کشور را نظامی جلوه دهند و امروز، ملت شکست سنگینی را به دشمنان تحمیل کرده اند.

غلبه نجابت فرهنگی ایران بر جهان

وی به برخی دستاوردها و پیشرفتهای کشور در سالهای اخیر اشاره و اضافه کرد: در عرصه فرهنگی، نجابت و شرافت جوانان ایرانی بر فساد و تباهی غرب غلبه یافته است و شاهد غلبه استقلال و خودباوری ملت ایران بر خودباختگی دشمنان هستیم.

وزیر رفاه و تامین اجتماعی افزود: امروز ایمان انقلابی، محبت اهل بیت بر تلاشهای پیچیده دشمنان برای اسلام زدایی و خرافه گرایی غلبه پیدا کرده است و دشمن می خواست خرافه گریی را بر اسلام ناب محمدی غلبه دهد.

محصولی به دستاوردهای سیاسی ایران اسلامی اشاره و اضافه کرد: امروز شاهد پیوند ناگسستنی دین از سیاست و حاکمیت بخشیدن تنیدگی دین و سیاست هستیم و تلاشهای دشمنان در جدایی دین از سیاست شکست خورده است.

وی افزود: در عرصه اقتصاد، تلاشهای شبانه روزی دشمنان برای گسترش فقر و راه اندازی فساد به شکست انجامیده است و در عرصه علمی نیز شاهد غلبه استعداد ذاتی روحیه پیشرفت و تعالی علمی جوانان اسلامی هستیم.

وزیر رفاه و تامین اجتماعی عنوان کرد: در عرصه نظامی دشمن نتوانست بر سلاح ایمان و شهادت طلبی ملت ایران غلبه کند و دشمنان که به دنبال انزوای ایران اسلامی بودند، اکنون در بیخ گوش خود و در آمریکای لاتین، شاهد الگوگیری از مقاومت ملت ایران هستند.

گلستانیها: برای ادای دین آمده ایم

به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، قشرهای مختلف مردم گلستان به رغم بارش باران و شرایط نامساعد جوی با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن برای ادای دین آمدند.

بارش باران در شهرهای مختلف گلستان نیز نتوانست مانع حضور گسترده مردم دیار دارالمومنین برای نشان دادن ارادت به ولایت و امامت شود.

شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل،  مرگ بر ضد ولایت فقیه، ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند، رهبر اگر فرمان دهد جان را نثارش می کنیم، وحدت راه و رسم مومنان است، ملت ما دشمن خودکامگی است و .. از جمله شعارهایی است که مردم مومن گلستان در حمایت از ولایت و رهبری و آرمانهای انقلاب اسلامی سرداده اند.

کد خبر 1034193

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha