انقلاب اسلامی با مشت خالی در برابر سلاحهای غربی به پیروزی رسید

مشهد - خبرگزاری مهر: عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: انقلاب اسلامی ایران با مشت خالی در برابر سلاحهای غربی به پیروزی رسید و زمانی که انقلاب به پیروزی رسید دشمن برای حفظ خود دست به دسیسه و توطئه زد.

به گزارش خبرنگار مهر در چناران، محمد دهقان در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن در چناران افزود: امام راحل با پشتیبانی ملت و اتکاء به اعتقاد خداوند و مردم پرچم جمهوری اسلامی را برافراشت و نام امام و انقلاب در جهان می درخشد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران در دل ملتهای مسلمان و غیرمسلمان جای دارد و آنها انقلاب اسلامی ایران را بهترین حکومت و نظام می دانند.

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دشمن در تمام دنیا اسلام و انقلاب را به عنوان انقلابی برای تخریب توده ها تبلیغ کرده و می گویند "انقلاب و اسلام باعث عقب افتادگی انسانها می شود" در حالیکه انقلاب اسلامی ایران در سایه دین به پیشرفتهای نظامی، علمی، فرهنگی و تکنولوژی هایی در زمینه های مختلف فضایی، پزشکی و غیره رسیده است.

دهقان ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران در سایه دین به قدرت اول دنیا تبدیل شده و صدها هزار نفر مدیر قوی و انقلابی از نظر سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به دنیا عرضه کرده است.

وی بیان داشت: در سایه دین 31 سال ایران در برابر دشمنان مقاومت و ایستادگی کرده است.

نماینده مردم چناران گفت: دشمن با جنگ سرد و نظامی نتوانسته به پیروزی برسد و در حال حاضر بر این باورند که با جنگ نرم و اختلاف به این پیروزی خیالی دست پیدا کنند ولی ملت ایران ثابت کرده که حکومت با ملت و ملت با حکومت جدایی ندارد.

دهقان به وقایع مهم سال 88 اشاره کرد و افزود: در سال اخیر دشمن تلاش کرد که با توهم تقلب در انتخابات بین صفوف مردم اختلاف بیاندازد و متاسفانه آشوبهایی ایجاد کرد.

وی تاکید کرد: هرگاه کسانی که خود را جدا از رهبری و ولایت بدانند ملت با هوشیاری دست رد به سینه شان می زنند و ملت در 9 دی ماه بار دیگر دست رد بر سینه های آنان زدند.

دهقان خطاب به سران آشوبها گفت: آغوش نظام و انقلاب برای افرادی که در مسیر ولایت و ملت نبوده و نیستند باز است و ملت ایران ثابت کرده اند که ادامه دهنده راه امام و رهبری هستند.

کد خبر 1034214

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha