استکبارستیزی از آرمانهای اصلی انقلاب اسلامی است

اصفهان - خبرگزاری مهر: ‌امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه اکنون باید بررسی کرد و دید که ما در کجای آرمانهای انقلاب هستیم گفت: استکبارستیزی از آرمانهای اصلی انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر در اصفهان، آیت الله سید احمد علم الهدی در مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن  در میدان امام خمینی (ره)اصفهان با اشاره به اینکه برخی نظام جمهوری اسلامی ایران را متهم به استبداد دینی می‌کنند افزود: ‌باید دید استبداد دینی حرف کیست زیرا پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در فروردین سال 58 اول کسی که نظام جمهوری اسلامی ایران را به استبداد دینی متهم کرد آمریکا بود و پس از آن نیز سلطنت طلبان چنین شعارهایی را سر دادند و اکنون نیز کسی که جمهوری اسلامی ایران را به استبداد دینی متهم می‌کند همزبان با آمریکاست.

علم الهدی در ادامه با اشاره به عظمت وجود مقام معظم رهبری افزود: ‌تا به امروز هر مشکلی که پیش آمده است با راهکارهای حکیمانه مقام معظم رهبری رفع شده و خاکریز دشمنان ایران اسلامی نیز با دلاوری مردم فتح شده است.

وی تصریح کرد: مردم پای این انقلاب نسل به نسل ایستاده و هر نسل که می‌آید محکمتر از نسل قبل از این انقلاب حمایت می‌کند.

استکبارستیزی از آرمانهای اصلی انقلاب اسلامی است

علم الهدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه اکنون باید بررسی کرد و دید که ما در کجای آرمانهای انقلاب هستیم افزود: زمانی که مردم جان دادند و در برابر گلوله دشمن ایستادند مسئله استکبارستیزی اصل بود.

وی تصریح کرد: اکنون به برکت انقلاب اسلامی ایران باید دید کدام نقطه مرگ بر آمریکا نمی‌گوید و اکنون در سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آرمان اصلی و محوری انقلاب اسلامی است.

مردمسالاری دینی از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی است

علم الهدی همچنین ادامه داد: ‌پیش از انقلاب مردم حتی صاحب اختیار سرنوشت خود نیز نبودند و چنانچه در آن زمان در خیابان پاسداران کنونی تهران که آن روز سطلنت آباد بود پنج جوان ایرانی در یک سانحه رانندگی به دست یک زن مست آمریکایی کشته شدند و کسی حق اعتراض نداشت.

امام جمعه مشهد ادامه داد:‌ اکنون نزدیک به 31 سال از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و تنها ملتی که خود برای ملت خود تصمیم می‌گیرد ایران است.

علم الهدی همچنین با اشاره به کشورهایی که دم از لیبرال می‌زنند افزود: ‌حتی در کشورهای لیبرال دموکرات نیز در صحنه انتخابات بیش از 25 تا 30 درصد مردم حاضر نمی‌شوند این در حالی است که در آخرین انتخابات ایران نزدیک به 85 درصد مردم در صحنه حاضر شدند.

وی همچنین با اشاره به اینکه اکنون نزدیک به 20 سال از ارتحال امام خمینی (ره) می‌گذرد و هنوز نیز موضع ایران همان آرمانهای عظیم زمان امام است و استکبار نیز بر این باور بود که این انقلاب وابسته به امام است.

امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه حادثه 11 سپتامبر برای ایران طراحی شده بود یادآور شد: در آن زمان باید دید اگر رهبری مدیریت نمی‌کرد چه می‌شد و یا در جنگ نفت خلیج فارس، عراق و افغانستان که رخ داد رهبری کار را به جایی رساندند که آمریکا جرات نزدیک شدن به ایران را هم نداشت حالا کار به جایی رسیده که حتی آنها اکنون اعلام می‌کنند که ما قصد دخالت در ایران را نداریم.

کد خبر 1034225

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha