بندرعباس - خبرگزاری مهر: نماینده ولی فقیه در انجمنهای اسلامی کشور گفت: امروز تمام توطئه های دشمن به خودش برگشته و نتوانسته در مقابل ایمان و اعتقادات ملت ایران مقاومت کند و به اعتراف دشمن حتی راه های نظامی، اقتصادی و جنگ نرم نیز نتوانسته آنها را به اهدافشان برساند.

به گزارش خبرنگار مهر در بندرعباس، حجت الاسلام علی اکبری ظهر پنجشنبه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در جمع مردم با تبریک فرارسیدن سی یکمین بهار آزادی گفت: 22 بهمن نوروز ملت ایران و بازگشت همه آرزوهای از دست رفته ملت ایران و جهان اسلام است.

وی بیان کرد: این همایش بزرگ شکر به درگاه خداوند به خاطر نعمت بزرگ آزادی، افتخار و سرافرازی ملت جان بر کف ایران است.

وی خاطرنشان کرد: ایران در گذشته به مدخل استبدادها و سواستفاده های استکبار از این مردم شده بود و بعد از قرنها مردی راستین دست خود را بر سر ملت کشید و قلبهای خفته را بیدار و بازگشت به خویشتن را در بین مردم زنده کرد.

به گفته علی اکبری، ملت ایران 30 سال در مقابل تمام توطئه های استکبار و دشمنان قسم خورده اسلام ایستاده اند و با رسیدن به قله های رفیع علمی دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود نا امید و مایوس کرده اند.

وی بیان داشت: زیباترین و خجسته ترین عید مردم ایران رسیدن به آزادی و سرافرازی در سایه الطاف خداوند و خواست اهل بیت که امروز ایران در اختیار اندیشه های اسلامی و انقلاب رهبری قرار بگیرد.

مشاور عالی رئیس جمهور بیان کرد: ملت ایران با صرف کردن فعل خواستن به بالاترین درجه های علمی در تمامی عرصه ها دست پیدا کرده اند و چشم جهانیان را به خود دوخته اند.

وی ادامه داد: پیروزی حق بر باطل در شکوفایی انقلاب نمود پیدا کرد و نشان داد باطل همچون شب از بین می رود و ثباتی ندارد.

وی اظهار داشت: امروز تمام توطئه های دشمن به خودش برگشته است و نتوانسته است در مقابل ایمان و اعتقادات ملت ایران مقاومت کند و به اعتراف دشمن حتی راه های دیپلماتیک، نظامی، اقتصادی و جنگ نرم هم نتوانسته است آنها را به اهداف خود برساند.

وی افزود: دشمنان انقلاب و رهبری با تمام سرمایه گذاری ها نتوانسته اند در مقابل طوفان ملت ایران ایستادگی کنند.

وی بیان کرد: جوانان نسل جدید با رویش اعتقادی و ایمانی امروز تمام سنگرهای انقلاب اسلامی را در دست گرفته اند و ایران را به پایگاهی برای ظهور امام زمان تبدل خواهند کرد.  

کد خبر 1034234

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha