وحدت و اقتدار پیام مهم ملت ایران/ صدور تفکر انقلاب اسلامی به جهان

خرم آباد - خبرگزاری مهر: نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به راهپیمایی امروز مردم در سراسر کشور، مهمترین پیام این راهپیمایی حماسی را وحدت و اقتدار ملت ایران دانست.

به گزارش خبرنگار مهر در خرم آباد، حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در جمع راهپیمایی کنندگان 22 بهمن در خرم آباد با تبریک 22 بهمن سرآغاز طلوع خورشید اسلام و امامت و ولایت به آحاد ملت ایران، اظهار داشت: امروز مردم ولایتمدار و باوفای ایران اسلامی اوج عزت و شکوه و وحدت خود را بار دیگر به نمایش گذاشتند.

وی راهپیمایی امروز را صحنه اعلام وفاداری و پایبندی ملت به آرمانهای انقلاب و امام دانست و بیان داشت: امروز با گذشته سه دهه گذشته از انقلاب اسلامی ایران، این انقلاب با عزت و اقتدار همچنان به حرکت شتابان خود ادامه می دهد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان حضور مردم در راهپیمایی امروز را موجب یاس دشمنان خواند و افزود: انقلاب اسلامی ایران در طول 31 سال گذشته نماد آزادگی، استقلال، پیشرفت، معنویت، عدالت و ظلم ستیزی در دنیا بوده است.

نابودی تفکر کمونیسم در دنیا

حجت الاسلام میرعمادی با یادآوری شرایط سال 57 و نظامهای حاکم بر دنیا در آن زمان، ادامه داد: در زمانی که انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت دو تفکر کمونیست و لیبرال دموکراسی بر دنیا حاکم بود.

وی با اشاره به اینکه امروز این دو تفکر در دنیا رو به زوال رفته است، عنوان کرد: ما در طول این سالها شاهد متلاشی شدن تفکر کمونیست بودیم که به مانند تار عنکبوت این تفکر از هم پاشیده شد و به زباله دان تاریخ رفت.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان ادامه داد: پس از نابودی کمونیست ما شاهد تک قطبی شدن دنیا با تفکر لیبرال دموکراسی بودیم اما این تفکر نیز امروز آنچنان خار شده است که سیاست استکبار جهانی مورد تنفر جهانیان قرار گرفته است.

منش و روش تفکر لیبرال دموکراسی به بن بست رسیده است

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه امروز تفکر لیبرال دموکراسی نیز متزلزل شده است، افزود: امروز ادعای دروغین حقوق بشر غرب با بمباران مردم بی گناه در عراق و افغانستان برملا شده و موجب رسوایی این کشورها شده است.

وی یادآور شد: ما امروز شاهدیم که تفکر غربی همانند حبابی شده است که با اندک ضربه ای آسیب می بیند و روشهای اقتصادی این تفکر به بحران و بن بست رسیده است.

امام جمعه خرم آباد ادامه داد: اما امروز ما شاهد جهانی شدن تفکر انقلاب هستیم به طوریکه مردم در جای جای دنیا به انقلاب اسلامی ایران دل بسته اند.

رموز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه امروز انقلاب اسلامی بالنده تر از گذشته است و مردم نیز باشکوه تر و با عظمت تر در صحنه حاضر هستند، خاطرنشان کرد: یکی از رموز ماندگار انقلاب اسلامی ایران اتکا و ایمان به خداوند متعال است.

وی یادآور شد: ملت ایران با انگیزه الهی قیام کردند و همواره دست قدرت خداوند متعال نیز پشتیبان انقلاب بوده است.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به دست قدرت الهی در حوادثی چون واقعه طبس، دوران دفاع مقدس و فتنه و اغتشاشات اخیر، گفت: یکی دیگر از رموز ماندگاری انقلاب اسلامی حضور مردم و وحدت ملت ایران است.

حجت الاسلام میرعمادی افزود: هر کجا که انقلاب به مردم نیاز داشت چه در صحنه انتخابات های مختلف چه در راهپیمایی ها مردم آمدند و حضور پیدا کردند.

رهبری انقلاب مایه تداوم این نهضت اسلامی بوده است

وی به اشاره به دیگر رموز ماندگاری انقلاب اسلامی افزود: یکی دیگر از رموز ماندگاری انقلاب وجود رهبر معظم انقلاب و ارشادات و هدایت های ایشان بوده است.

امام جمعه خرم آباد وجود رهبری انقلاب را مایه تداوم این نهضت اسلامی برشمرد و گفت: امروز عشق مردم به رهبری و امام بیش از گذشته شده است.

حماسه ملت در پشتیبانی از اصل ولایت فقیه

وی به نقش آفرینی اصل ولایت فقیه را به عنوان ستون انقلاب اشاره کرد و افزود: ما امروز در راهپیمایی 22 بهمن شاهد حماسه بزرگ ملت در حمایت و پشتیبانی از ولایت فقیه بودیم.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان خاطر نشان کرد: آنچه امروز انقلاب اسلامی را بالنده و اثربخش کرده است خون پاک شهدای انقلاب است به طوریکه همواره روح بلند امام و شهدا به عنوان امدادهای غیبی از انقلاب حفاظت کرده است.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید ضرورت حفظ شعارهای اصیل انقلاب اسلامی، بیان داشت: ملت ایران در راهپیمایی امسال همان شعار 22 بهمن سال 57 یعنی "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" را سر دادند.

ملت ایران حامی دستاوردهای بزرگ هسته ای هستند

وی با تاکید بر پایبندی مردم به اسلام، قرآن، مکتب عاشورا و امام حسین (ع)، خاطر نشان کرد: ملت ایران همواره با تاکید بر شعار "نه شرغی، نه غربی" علاوه بر مبارزه با شیطان بزرگ و رژیم جعلی اسرائیل از آرمانهای فلسطین و همه محرومان دنیا دفاع خواهد کرد.

امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه امروز با سربلندی شاهد غنی سازی 20 درصدی اورانیوم هستیم، افزود: مردم ایران اسلامی با سر دادن شعار "انرژی هسته ای حق مسلم ماست" از این دستاورد بزرگ حمایت می کنند.

حجت الاسلام میرعمادی همچنین با اشاره به پیام راهپیمایی امروز ملت ایران، گفت: مهم ترین پیام راهپیمایی امروز اتحاد و اقتدار ملت بزرگ ایران است که حاوی پیامی مهم برای جهانیان به ویژه استکبار جهانی بود.

وی ادامه داد: ملت ایران امروز با حضور خود به دنیا گفتند که مردم ایران اسلامی همچنان ثابت قدم و پابرجا هستند و در دفاع از انقلاب، اسلام، امام، رهبری و خون شهدا تا آخر ایستاده اند.

کد خبر 1034254

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha