پروژه های درمانی سفر دولت به مازندران به بهره برداری می رسد

ساری - خبرگزاری مهر: مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران گفت: پروژه های درمانی تامین اجتماعی مازندران از محل مصوبات سفر دولت به استان تا سه سال آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار مهر در قائمشهر، محمد خورشیدی بعد از ظهر پنجشنبه در مراسم بهره برداری از ساختمان جدید اورژانس بیمارستان ولی عصر قائمشهر با اشاره به اینکه هشت مصوبه در سفرهای اول و دوم دولت به مازندران در این بخش به تصویب رسیده است، افزود: این مصوبات دو تا سه سال آینده در استان به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه کلینیک درمانی آمل از محل مصوبات سفر اول هیئت دولت به مازندران دارای 90 درصد پیشرفت فیزیکی است، تصریح کرد: این کلینک در ماه های آینده به بهره برداری می رسد.

خورشیدی با اعلام اینکه 800 میلیون تومان اعتبار برای تجهیز بیمارستانها و مراکز درمانی تامین اجتماعی استان در سفر اول اختصاص داده شده بود، اظهار داشت: این اعتبار برای خرید تجهیزات پزشکی و درمانی در میان بخشهای مختلف درمانی استان توزیع و به اجرا رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه مصوبات بخش درمان سفر دوم هیئت دولت به مازندران از ویژگی های خاصی برخوردار است، گفت: مصوباتی که در قالب این سفر قرار گرفت به نتیجه خواهد رسید.

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه با تجهیز و بازسازی بیمارستان ولی عصر قائمشهر این مرکز داراغی پنج درمانگاه تخصصی می شود، افزود: با انجام عملیات تکمیلی، فاضلاب و فضای سبز این پروژه نیز برای بهره برداری در ماه های آینده آماده می شود.

وی با اعلام اینکه با اعتبارهزار و 800 میلیارد تومانی نصب MRI این بیمارستان در حال نهایی شدن است، یادآور شد: خرید دستگاه سنگ شکن این مجموعه نیز در مرحله خرید است.

خورشیدی با بیان اینکه پلی تکنیک تخصصی تنکابن نیز در مرحله 30درصد انجام عملیات اجرایی قرار دارد، بیان کرد: این مرکز نیز در سال آینده به بهره برداری می رسد.

وی خاطرنشان کرد: ساخت درمانگاه تخصصی شهرستان چالوس نیز در مرحله مناقصه قرار دارد و درمانگاه چمستان نور نیز به زودی عملیاتی می شود.

کد خبر 1034329

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha