مراسم اسکار امسال سریع و جوانانه اجرا می‌شود

برگزار کنندگان مراسم و تهیه‌کنندگان پخش تلویزیونی جایزه اسکار اعلام کردند مراسم امسال را سریع برگزار خواهند کرد.

به گزارش مهر از رویترز چند سالی است که از مراسم اسکار به واسطه کندی جریان مراسم ،بی روح بودن و فقدان جذابیت برای نسل جوان انتقاد می شود.اما برگزار کنندگان مراسم در کنفرانس  خبری که جمعه شب برگزار شد اعلام کردند در جریان مراسم امسال حس طنز و روحیه جوانانه را خواهند دمید.

در جریان این کنفرانس خبری که روی فرش قرمز مقابل سالن کداک تیه‌تر لس آنجلس ، محل برگزاری هشتاد و دومین مراسم اهدای جایزه اسکار دریکشنبه شب برگزار شد، بیل مکانیک یکی از برگزار کنندگان مراسم گفت : بخشی از برنامه مراسم را به گونه‌ای طراحی کرده ایم که تماشاگران سنتی اسکار را از دست ندهیم.اما به فکر نسل جوان تماشاگر مراسم نیز بوده‌ایم.به گونه ای که هر فرد زیر 25 سالی هم از مراسم اسکار لذت خواهد برد.چیزی که در سال های گذشته کمتر شاهد آن بوده‌ایم.

دست اندرکاران اسکار هشتاد و دوم امیدوارند با نامزدی ده فیلم در رشته بهترین فیلم به جای 5 فیلم در سال‌های گذشته ، تماشاگران بیشتری را به ویژه از توده‌های سینما رو پای تلویزیون بنشانند.

در سال های اخیر کاهش بودجه و توجه به فیلم‌های کوچک محبوب منتقدان از جمله " جایی برای پیرمرد ها نیست" در سال 2008  از ویژگی‌های مراسم اسکار بود.اما در آن سال تنها 32 میلیون  تماشاگر در آمریکا به تماشای پخش تلویزیونی مراسم نشستند.

در حالی که دوازده سال پیش زمانی که "تایتانیک" یازده جایزه اسکار را به خانه برد،میزان تماشاگران آمریکایی بیش از 2/55 میلیون نفر بود.
کد خبر 1046368

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =