همه مردم در تشکیل استان البرز سهم دارند

استان تهران - خبرگزاری مهر: نماینده مردح کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله تشکیل استان البرز را کسی به نفع خود تمام نکند زیرا همه در این زمینه سهم داشته اند.

عزیز اکبریان در گفتگو با خبرنگار مهر در کرج افزود: ممکن است در این روزها که مسئله تشکیل استان البرز به مرکزیت کرج به مراحل نتیجه بخشی خود نزدیک می شود، فردی یا افرادی بخواهند این موفقیت را به نام خود تمام کنند که این امر بسیار نامطلوب است.

وی ادامه داد: بسیاری از مسئولان برای تشکیل استان البرز تلاش کرده اند و نباید تصور کنیم در این زمینه تنها یک یا چند نفر محدود تلاش کرده اند.

این مسئول اظهار داشت: استان شدن کرج را هرکس بخواهد به نام خود مصادره کند خیانت است زیرا تاکنون اصحاب رسانه، مردم، روحانیت، نمایندگان ادوار گذشته مجلس و مسئولان هرکدام به نوبه خود در جهت تشکیل استان البرز تلاش کرده اند.

اکبریان عنوان داشت: موضوع تشکیل استان البرز از مدتها قبل مطرح شده بود و از آن زمان تاکنون اصحاب رسانه، مردم، روحانیت، نمایندگان ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی و مسئولان هرکدام به نحوه خود در این زمینه تلاش کرده اند.

نماینده کرج در خانه ملت اظهار داشت: شاید بتوان گفت شخص رئیس جمهور بیشترین تلاش را در جهت تشکیل استان البرز داشته و در این خصوص از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

وی اضافه کرد: تشکیل استان البرز نیازمند آرامش است و در این روزهای پایانی تا تشکیل این استان همه باید آرامش خود را حفظ و شرایط را برای تحقق امر یادشده فراهم کنیم.

کد خبر 1048483

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =