فاز 4 سند راهبردی فوتبال کشور نهایی می شود/ بررسی مطالعات استراتژیک

فاز چهارم سند راهبردی فوتبال کشور در نشست هفته جاری رئیس فدراسیون فوتبال و اعضای کمیته فنی و توسعه این فدراسیون تکمیل و نهایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در این نشست که عصر روز یکشنبه 23 اسفند به ریاست علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال و اعضای کمیته فنی و توسعه این فدراسیون برگزار خواهد شد، فاز چهارم سند راهبردی فوتبال کشور و راهکارهای عملیاتی شدن این مرحله از سند که قرار بود اصلاحات لازم بر روی آن انجام و با معیارهای بومی و شرایط سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور هماهنگ شود، تصویب و نهایی خواهد شد. 

فاز چهارم سند راهبردی فوتبال کشور چهار محور اصلی شامل؛ تقویت نظام مدیریتی فوتبال، برخورداری از لیگ حرفه‌ای، برخورداری از سازوکارهای تجاری و حرفه‌ای، توسعه فوتبال پایه و بسترهای رشد در سراسر کشور را پیگیری می کند.

نشست کمیته فنی و توسعه فوتبال به ریاست مهندس صادقی و سایر اعضا شامل؛ مهدی محمدی، محمدعلی محمدی، محمد نادری نسب، حمید عماد، ایرج تاج الدین، مهدی الیاسی و سهیل مهدی برگزار خواهد شد.

سند راهبردی فوتبال کشور در پنج فاز اصلی طراحی و تدوین شده است که براساس آن چشم انداز فوتبال ایران در سطح ملی و بین المللی تا سال 1404 مشخص و فعالیت‌های فدراسیون در راستای این اهداف سازماندهی، هدایت و جهت گیری خواهد شد. قرار است کار تدیون این سند اوایل سال آینده به اتمام برسد و پس از تصویب در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به عنوان برنامه عملیاتی فدراسیون به مرحله اجرا درآید.

کد خبر 1049775

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 12 =