فرماندار کرمان معاون سازمان فنی و حرفه ای کشور شد

کرمان - خبرگزاری مهر: درحالیکه علی انجم شعاع 22 اسفند ماه سال 87 به سمت فرمانداری کرمان منصوب شد، پس از یک سال در 22 اسفند ماه امسال خبر انتقال وی از کرمان به سازمان فنی و حرفه ای کشور اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر در کرمان، در پی تغییرات پی در پی در پستهای مدیریتی استان کرمان در سال جاری آخرین برگ این دفتر با انتقال فرماندار کرمان به سازمان فنی و حرفه ای کشور رقم خورد.

در حالیکه طی روزهای اخیر اخباری تائید نشده از انتقال فرماندار کرمان به سازمان فنی و حرفه ای به گوش می رسید سرانجام این خبر توسط فرمانداری کرمان تصویب شد و تنها یک سال پس از انتصاب فرماندار جدید کرمان دوباره شاهد تغییر و تحول در این پست خواهیم بود.

علی انجم شعاع سال گذشته در 22 اسفند تودیع شد و درهمین روز در سال 88 نیز خبر انتقال وی از فرمانداری کرمان اعلام شد.

تغییر فرماندار کرمان و انتصاب وی به عنوان معاون سازمان فنی و حرفه ای کشور در حالی روی می دهد که وی در سمت قبلی خود به عنوان مدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمان مشغول به کار بوده است.

نکته قابل تامل هدر رفت تجربه وی در سمت فرمانداری کرمان است و اینکه پس از یک سال فعالیت وی برای بار دیگر پست فرمانداری کرمان در اختیار مدیری جدید قرار می گیرد و فرماندار جدید نیز به همان زمان از دست رفته برای اشراف بر مدیریت شهرستان نیاز خواهد داشت.

درحالیکه ثبات مدیریتی یکی از مهمترین مسائل در مدیریت است که باید با نگاه جدی تری به این مسئله اندیشیده شود.
 

کد خبر 1050743

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =