روال قانونی در بررسی های اخیر کمیسیون تلفیق طی شده است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نماینده اصفهان که بررسی برخی مسائل از سوی کمیسیون تلفیق را خلاف خواند گفت: در زمینه مصوبات اخیر روال قانونی با دستور رئیس جلسه که بنده بوده ام طی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن کامران نماینده اصفهان در جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس در تذکری آیین نامه ای اظهار داشت: روز گذشته یک برگه به امضای رئیس کمیسیون تلفیق بین نمایندگان توزیع شد که برخی مسائل در آن مطرح شده بود.

بنده به عنوان یکی از اعضای کمیسیون تلفیق اعلام می کنم که کمیسیون چنین مصوبه ای نداشته است.

وی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون تلفیق در ارتباط با مسائل مطرح شده در روز گذشته افزود: صبح امروز جلسه ای در کمیسیون تلفیق برگزار شد که 8 بند مربوط به لایحه بودجه سال 89 در آن به تصویب رسید که برخی از مسائل آن به صورت خلاف مطرح شد.

در این بین برخی نمایندگان به نشانه مخالفت با کامران فریاد 2 - 2 ( شماره رای مخالف در رای گیری دیجیتالی مجلس ) سر دادند که کامران در پاسخ به آنان گفت: شما روز قیامت برای این موضوع باید جواب بدهید؛ همین افرادی که الان 2 - 2 می گویند برای حوزه های انتخابیه شان در این 8 بند بودجه گرفته اند.

علی لاریجانی در پاسخ به تذکر نماینده اصفهان گفت: روز گذشته نامه ای نوشته شد که بنده نیز دستور بررسی آن را به کمیسیون تلفیق دادم.

وی ادامه داد: این مسائلی را که شما مطرح نمودید رئیس جلسه می تواند دستور بررسی آن را به کمیسیون تلفیق بدهد که بنده هم در این رابطه همین روال قانونی را طی کردم.

رئیس مجلس خطاب به کامران نماینده اصفهان تصریح کرد: خواهش می کنم از کلماتی استفاده نکنید که خودتان در نهایت در آن بمانید.

کد خبر 1051984

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha