هدایای رئیس جمهور به دانش آموزان محروم دهلکوه بیرجند اهدا شد

هدایای رئیس جمهور از سوی نماینده معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور به دانش آموزان محروم دبستان دانش دهلکوه بیرجند اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی متقیان که به نمایندگی از معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور به استان خراسان جنوبی سفر کرده بود، در مراسمی با حضور مدیران استان، معاون استاندار و مدیرکل و شورای آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی گفت: شما دانش آموزان آینده سازان و دانشمندان آینده کشورمان هستید و امید داریم با تحصیلات عالیه  شما در دانشگاه های کشور، در آینده شاهد اداره امور کشور  بدست شما باشیم، چرا که خداوند وعده داده است که مستضعفان حاکمان روی زمین خواهند شد.

وی با بیان استعداد فراوان دانش آموزان استان خراسان جنوبی افزود: شما عزیزان مانند دانشمندان بزرگ این سرزمین آینده علمی روشنی خواهید داشت و امیدواریم همه دانش آموزان ایران به خصوص خراسان جنوبی از لحاظ علمی درخشش خوبی داشته باشند.

در این مراسم نماینده معاونت علمی فناوری رئیس جمهور، متن پیام رئیس جمهور را خطاب به دانش آموزان مدرسه راهنمایی 13 آبان قرائت کرد. رئیس جمهور در این پیام یادآور شده است: سرزمین ما به وجود شما نوجوانان مؤمن، پرتلاش و پاک افتخار می کند. امیدوارم با ایمان به خدا و تلاش و مقاومت در تمام زندگی موفق و سربلند باشید. خدا یار شما و نگهدار شما باشد. از لطف شما به خودم سپاسگزارم و امیدوارم همیشه سالم باشید."

مدرسه راهنمایی و ابتدایی دهلکوه در سومین سفر استانی رئیس جمهور مورد بازدید دکتر نسرین سلطانخواه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور قرار گرفت و رئیس جمهور پس از مشاهده نامه های محبت آمیز دانش آموزان مدارس دهلکوه برای کلیه دانش آموزان و مربیان این مدرسه هدایایی در نظر گرفت که در این مراسم به آنها اهدا شد.

کد خبر 1052349

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha