يك گروه ناشناس اسلامي با انتشار بيانيه اي در يك سايت اينترنتي امروز تهديد كرد در صورتي كه طرابلس از برنامه سفر نخست وزير ايتاليا به كشورش كه قرار است هفته جاري انجام شود استقبال كند مقامات ليبيايي را خواهند كشت .

به گزارش خبر گزاري مهر به نقل از خبر گزاري فرانسه ، گروه ابوبكرالليبي در اين بيانيه گفت : اگر برلوسكوني رذل از ليبي ديدار كند و مورد استقبال دولت ليبي قرار گيرد تصميم خواهيم گرفت درهاي جهاد را باز كنيم .

اين گروه همچنين در اين بيانيه تاكيد كرد : قراردادي براي سر هر وزير و مقام ليبيايي وجود خواهد داشت .

اين گروه از طرابلس خواست كه از استقبال هم پيمان اصلي آمريكا كه دستهايش به خون مسلمانان عراق ، افغانستان و كشورهاي ديگر مسلمان آلوده است خود داري كند .

در اين بيانيه همچنين آمده است : ما از همه گروههاي خود مي خواهيم كه از ليبي در مقابل اين شخص رذل دفاع كنند . اين شخص مي خواهد كشورما را بي حرمت كند و ما در همه مناطق ليبي حالت فوق العاده اعلام مي كنيم .

سيلويو برلوسكوني نخست وزير ايتاليا قرار است براي يك ديدار كوتاه روز چهارشنبه از ليبي ديدار كند . در اين ديدار قراراست وي با معمر قذافي رهبر ليبي در باره مهاجرت غير قانوني به اروپا و ادعاهاي ليبي براي گرفتن غرامت از ايتاليا كه قبل از جنگ جهاني دوم اين كشور را اشغال كرد بحث و گفتگو كند .

ليبي همچنين تامين كننده اصلي نفت ايتالياست .

کد خبر 106279

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =