تعداد مراکز جوارکارگاهی فنی و حرفه ای کرج به 13 مرکز رسید

استان تهران - خبرگزاری مهر: مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای غرب استان تهران گفت: با راه اندازی دو مرکز آموزشی جدید جوارکارگاهی تعداد این مرکز در غرب استان تهران به 13 مرکز افزایش یافت.

محمد حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر در کرج با اعلام این مطلب گفت: مراکز جوار کارگاهی مراکزی هستند که فناوری های جدید را به شاغلان در حرفه های مختلف آموزش می دهند و با به روز کردن دانش کاری آنان گامی اساسی در جهت توسعه کمی و کیفی شاغلان  بر می دارند.
 
وی افزود: این سازمان تنها دستگاه ارائه دهنده آموزشهای فراگیر غیر رسمی در سطح کشور است که با هدف ارائه آموزشهای مهارتی به افراد و همچنین افزایش کارایی و توانمندی شاغلان یا تکمیل مهارت افراد به منظور خود اشتغالی یا آموزش های مهارت زندگی فعالیت می کند.
 
مدیر کل سازمان فنی و حرفه ایی غرب استان تهران بیان  داشت: به روز کردن دانش فنی و حرفه ایی افراد شاغل می تواند زمینه توسعه کمی و کیفی کار را در کشور بالا ببرد و ما نیز می توانیم از لحاظ دانش فنی و حرفه ایی به استانداردهای لازم دست پیدا کنیم.
 
حسینی عنوان کرد: در این راستا هنگامی که شاغلان در محیطهای کار با فناوری های نوین در رشته های مختلف آشنا شوند تربیت نیروهای انسانی نیز به روز می شود و آنان به عنوان کارفرما می توانند نیروهایی را تربیت کنند که از لحاظ دانش فنی و حرفه ایی به روز و کارآمد باشند.
 
وی گفت: با اضافه شدن این دو مرکز آموزش جوارکارگاهی تعداد این مراکز در غرب استان تهران به 13 مرکز توسعه پیدا کرد.
 
این مسئول خاطر نشان کرد: ارتقای سطح علمی و فنی شاغلان در بخشهای صنعتی ، خدماتی و کشاورزی از مهم ترین اهداف سازمان فنی و حرفه ای به منظور توسعه مراکز آموزشی جوارگاهی است.
کد خبر 1076514

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 15 =