تقویم نمایشگاه "کتابهای برگزیده برای کودکان با نیازهای ویژه" اعلام شد

جدیدترین تقویم زمانی ارسال آثار و شرکت در نمایشگاه "کتابهای برگزیده برای کودکان با نیازهای ویژه" اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این نمایشگاه که در بخشهای مختلف تخصصی برگزار می شود برای هر بخش زمان جداگانه ای را برای دریافت آثار درنظر گرفته است.

 در بخش "کتاب برای کودکان با نیازهای ویژه" و "کتاب با موضوع کودکان با نیازهای ویژه" 16 تیر ماه آخرین مهلت دریافت آثار تعیین شده است.
 
همچنین در بخشهای "نمایشنامه، فیلمنامه برای و درباره کودکان با نیازهای ویژه"، "مقاله و گزارش پژوهشی درباره کودکان با نیازهای ویژه"، "آثار ادبی و هنری کودکان با نیازهای ویژه"  و "اسباب‌بازی برای کودکان با نیازهای ویژه" نیز تاریخ 16 تیر به عنوان آخرین زمان دریافت آثاردر نظر گرفته شده است.
 
در بخش "داستان برای و درباره کودکان با نیازهای ویژه" 30 خرداد و "عکس با موضوع کودکان با نیازهای ویژه" و "فیلم کوتاه داستانی درباره کودکان با نیازهای ویژه"  30 مرداد در تقویم نمایشگاه برای دریافت آثار تعیین شده است. 
 
نمایشگاه "کتابهای برگزیده برای کودکان با نیازهای ویژه" پاییزامسال به میزبانی شورای کتاب کودک برگزار خواهد شد.
موضوع اصلی این نمایشگاه، به نمایش گذاشتن مجموعه کتاب‌های برگزیده برای کودکان با نیازهای ویژه از سوی دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان IBBY است که به روال معمول، شعب ملی این دفتر می‌توانند درخواست میزبانی و به نمایش گذاشتن آنها را در کشور خود داشته باشند.
 
نمایشگاه دارای سه بخش اصلی "نمایشگاهی" شامل نمایشگاههای کتاب (بین‌المللی و داخلی)، دستنوشته (داستان، فیلمنامه، نمایشنامه)، عکس، فیلم، اسباب‌ بازی، "کارگاههای اجرایی" شامل قصه‌گویی، کتابخوانی، بازی، نمایش، ساخت کتاب حسی – لمسی، مناسب ‌سازی کتاب، ساخت اسباب‌بازی و "ارائه مقاله و گزارش پژوهشی" است.
 
کد خبر 1097824

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =