حماسه 22 خرداد نباید تحت الشعاع برخی ندانم کاریها قرار گیرد

زنجان - خبرگزاری مهر: نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس، حماسه 22 خرداد سال 88 ملت بزرگ ایران را حماسه ای ماندگار در تاریخ ایران دانست و تاکید کرد: حماسه 22 خرداد اثبات اقتدار و شکوه ملت ایران در دنیا بوده و نباید این دستاورد بزرگ را با برخی ندانم کاریها تحت الشعاع قرار داد.

سعدالله نصیری قیداری در گفتگو با خبرنگار مهر در زنجان با بیان اینکه ملت ایران همواره در صحنه های مختلف حماسه ساز بودند، حماسه حضور آگاهانه و حداکثری در انتخابات دور دهم ریاست جمهوری را نمادی آشکار از اقتدار و هوشیاری ملت بزرگ ایران و تبعیت از فرآمین مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: آنچه که 22 خردادماه سال 88 نشان داد اقتدار و برتری ملت ایران است.

وی ادامه داد: ملت ایران همواره در عرصه های مختلف فعالانه حضور داشته و کوشیده در راستای فرآمین مقام معظم رهبری در راستای اقتدار ایران اسلامی تلاش نماید.

نصیری قیداری با اشاره به برخی حوادث پیش آمده در بعد از انتخابات دور دهم ریاست جمهوری را توطئه و برنامه ریزی دشمنان نظام دانست و تاکید کرد: آنچه که بعد از انتخابات ریاست جمهوری دور دهم کشورمان صورت گرفت هرگز نخواهد توانست ذره ای از اراده ملت ایران در توسعه و حضور در صحنه حمایت از نظام اسلامی را کم کند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس تاکید کرد: اغتشاشات بعد از انتخابات ریشه در برنامه ریزیهای کشورهای استعماری و غرب بر علیه ملت ایران داشت وهرگز این اغتشاشات مورد تائید هیچ یک از گروههای سیاسی فعال در چارچوب نظام نبوده است.

نصیری قیداری وحدت و همدلی را نیاز اساسی جامعه در مقطع کنونی نظام دانست و گفت: همه احزاب، جریانها و گروههای سیاسی باید تلاش نمایند با تکیه بر وحدت و همدلی نقشه های دشمنان را با شکست مواجه نمایند.
 
وی در ادامه با یادآوری حادثه پیش آمده در حین سخنرانی حجت الاسلام سید حسن خمینی نوه امام خمینی(ره) در مراسم 14 خردادماه سالجاری افزود: نباید گذاشت عده ای نابخردانه با حرکت ناشایست خود شآن و منزلت خاندان امام(ره) را مورد هجمه خود قرار دهند و باید با آنها برخورد شود.
 
نصیری قیداری ادامه داد: این حرکت ناشایست و غیر اخلاقی موجب جوسازیهای دشمنان نظام و انقلاب و همچنین دولتهای مخالف نظام می شود.
 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس همچنین با انتقاد شدید از صدور قطعنامه شورای امنیت در خصوص فعالیت های صلح آمیز هسته ای کشورمان این قطعنامه را تنها راستای تامین خواسته های استکباری دولتهای غربی دانست و گفت: این قطعنامه نیز همانند سایر قطعنامه ها هیچ تاثیری در اراده ملت ایران در دستیابی به اهداف صلح آمیز خود ندارند.
 
نصیری قیداری افزود: آیندگان ایستادگی و استقامت ملت ایران را تحسین خواهند کرد و در مقابل زورگویی دولتهای غربی را نیز مورد انتقاد قرار خواهند داد.
 
وی همچنین از همسویی دولتهای "کابن و لبنان" که همواره ایران از آنها حمایت کرده، ابراز تاسف کرد و افزود: این کشورها نتوانستند در مقابل دندانهای تیز دولتهای آمریکا و انگلیس جرات حمایت از حق و عدالت نتوانستند پیدا کنند و کشور ایران نیز باید در مقابل این حرکتها سیاستهای مقتاضای رفتار دولتهای " کابن و لبنان" ایفا نمایند.
 
نماینده مردم زنجان و طارم با تاکید بر اینکه سیاستگذاران بین المللی کشورمان از قطعنامه جدید و کشورهای موافق قطعنامه باید دارای درس آموزنده باشد، ادامه داد: کشورهای مثل چین و روسیه همواره با انتخاب سیاست درهای چرخان از دری به ظاهر به نفع ما وارد و از در دیگر به نفع خودشان خارج شده اند و همواره منافع خودشان را بر منافع ما که بر پایه عقانیت و عشق و دوستی بین ملتهاست، ترجیح  دادند.
 
نصیری قیداری تاکید کرد: ملت ایران همواره ثابت کرده این قطعنامه ها هیچ تاثیری در اراده مستحکم و استوار آنها در تحقق ایرانی پایدار و مقتدر نخواهد داشت و در راستای تحقق اهداف متعالی خود استوار و مقتدر ایستاده است.
کد خبر 1099044

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =