آی - فن نسل چهارم با چپ دستها چپ افتاد! / استیو جابز اعتراف کرد

آی - فن نسل چهارم دچار یک نقص بزرگ برای کاربران چپ دست خود است به طوری که اگر کاربران این تلفن همراه اپل را با دست چپ بگیرند جلوی آنتن گرفته می شود و سیگنالهای موبایل از بین می روند.

به گزارش خبرگزاری مهر، چپ دستها 10 درصد از جمعیت جهانی را تشکیل می دهند. این افراد آموخته اند که برای بقا باید مبارزات سختی را با دنیایی مملو از راست دستها انجام دهند.

اکنون در شرایطی که بسیاری از شرکتهای بزرگ دنیا در حال ارائه ابزارهای ویژه چپ دستها هستند، شرکت استیو جابز کاربران چپ دست خود را که ساعتها صف طولانی را برای خرید محصول جدید اپل در مقابل فروشگاههای این شرکت صف کشیده بودند مایوس کرد.

در حقیقت آی- فن جدید که از چند روز قبل رسما وارد بازار آمریکا شد دچار نقص پیش بینی نشده ای است که شرکت اپل را به شدت سردرگم کرده است.

ماجرا از آن آغاز شد که پس از فروش موفقیت آمیز آی- فن نسل چهارم در اولین روز عرضه رسمی، بسیاری از مشتریان با دفاتر نمایندگی این شرکت تماس گرفتند و اطلاع دادند که با آنتن دهی این تلفن همراه مشکل دارند.

پس از بررسیها مشخص شد بیشتر کاربران شاکی، چپ دست بوده اند و زمانی که با دست چپ تلفن همراه را می گرفتند آنتن خود را از دست می دادند.

بر اساس گزارش macitynet، بنابراین استیو جابز شخصا وارد میدان شد و ضمن تائید این مشکل پیش بینی نشده و شگفت انگیز توضیح داد: "آنتن آی- فن جدید در موقعیتی قرار گرفته است که وقتی کاربر این دستگاه را از طرف چپ می گیرد روی آن پوشیده می شود و بنابراین سیگنالهای موبایل از بین می رود."

رئیس اول افزود: "تمام تلفنهای همراه فضاهای حساسی دارند. ما از کاربران می خواهیم که همیشه این تلفن همراه را از طرف راست بگیرند."

اپل با این نقص گیج کننده می تواند بسیاری از کاربران چپ دست خود را از دست بدهد.

کد خبر 1107072

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =