اطلاعات معلم ریاضی باید از ریاضیدان محقق بیشتر باشد

ساری - خبرگزاری مهر: رئیس کمیته بین المللی ریاضیدانان جهان گفت: معلمان ریاضی باید اطلاعات بیشتری نسبت به ریاضیدان محقق در خصوص تحولات ریاضی در جهان داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر در محمود آباد، پروفسور بیل بارتون عصر چهارشنبه در آخرین روز برگزاری کنفرانس سراسری ریاضی ایران ریاضیات را بسیار غنی توصیف کرد وگفت: معلمان باید ریاضیات را به طریق خاص بدانند و خود و دانش آموزان را در وضعیتی قرار دهند  که مثل یک ریاضیدان رفتار کنند.

وی خطاب به معلمان ریاضی گفت: اگر شما فکر کنید ریاضیات یک حوزه مرده است در واقع فرصت آموزش و خواندن ریاضی را از خود و دانش آموزان  گرفته اید.
 
رئیس کمیته بین المللی ریاضی دانان جهان افزود: ما به عنوان یک معلم  باید حوزه ریاضیات را با نشاط و فعال در نظر بگیریم تا دانش آموزان نیز چنین دیدگاهی نسبت به حوزه ریاضی داشته باشند.
 
پروفسور بیل بارتون اظهار داشت: باید عمیقا به این مسئله اعتقاد داشته باشیم که ریاضیات موضوع هیجان انگیزی است و همه افراد می توانند آنرا آموزش ببینند.
 
وی ادامه داد: معلمان ریاضی باید احساس و ایده خود نسبت به ریاضیات را به دانش آموزان نشان دهند و احساس آنها به ریاضی را اشتباه در نظر نگیرند و به دانش آموزان کمک کنند که ریاضیات را درس جالبی ببیند.
 
بارتون گفت: کار معلم ریاضی سخت است بنابراین یک معلم خوب باید در راستای آموزش ریاضی به دانش آموزان 4 سال جلوتر از کلاسی باشد که تدریس می کند.
کد خبر 1121081

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 3 =