پیشرفته ترین دستگاه سی تی اسکن قلب کشور به بهره برداری رسید

پیشرفته ترین دستگاه سی تی اسکن قلبی ایران صبح پنجشنبه با هزینه ای بالغ بر 65 میلیارد ریال در بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی تهران به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح پنجشنبه مرکز تصویربرداری تخصصی قلب و عروق شامل MRI قلبی و پیشرفته ترین دستگاه سی تی اسکن قلبی با زیر بنای هزار متر مربع و هزینه ای بالغ بر 65 میلیارد ریال در بیمارستان شهید رجایی با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید.

دکتر مرضیه وحیددستجردی به همراه تعدادی از معاونین و روسای دانشگاههای علوم پزشکی با حضور در بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی از بخشهای مختلف این بیمارستان بازدید کردند. 

امروز همچنین ساختمان اسکان پزشکان با زیر بنای چهار هزار و 100 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد ریال که توسط اعضای هیئت علمی این مرکز تامین شده به بهره برداری رسید. این مجتمع 49 واحدی برای پزشکان متاهل در این بیمارستان احداث شده است.

افتتاح مرکز خدمات و مراقبتهای دارویی با زیر بنای 210 متر مربع و هزینه ای معادل سه میلیارد ریال برای تهیه مواد غذایی برای گاواژ بیماران و فرآورده های دارویی قلبی از جمله پروژه های دیگری بود که صبح امروز بهره برداری شد.

همچنین پژوهشکده قلب و عروق ایران شامل چهار مرکز تحقیقاتی با اعتباری حدود 500 میلیون ریال، کتابخانه دیجیتال و مرکز برگزاری امتحانات، افتتاح گسترش درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی با زیربنایی حدود هزار متر مربع و هزینه ای بالغ بر 13 میلیارد ریال از دیگر بخشهای جدید بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی است که امروز به بهره برداری رسید.

کد خبر 1140668

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =