محدودیتهای ترافیکی مراسم روز جهانی قدس در تهران اعلام شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ محدودیتها و ممنوعیتهای تردد وسایل نقلیه در مراسم روز جهانی قدس را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ سیدهادی هاشمی بعدازظهر چهارشنبه در نشست خبری گفت: مراسم راهپیمایی روز قدس در هفت مسیر برگزار خواهد شد و از شهروندان می‌خواهیم از تردد در هسته مرکزی شهر با خودروی شخصی خودداری کنند.

وی افزود: تردد خودروها از ساعت 8 روز جمعه در قسمت شمالی بلوار کشاورز از میدان ولیعصر(عج) تا تقاطع کارگر و از شرق از خیابان ولیعصر(عج) از تقاطع جمهوری تا میدان ولیعصر(عج) در هر دو مسیر تردد ممنوع است.

هاشمی اظهارداشت: همچنین در غرب از خیابان کارگر حد فاصل جمهوری تا بلوار کشاورز، طول خیابان آزادی و انقلاب از تقاطع خیابان زارع در خیابان آزادی تا تقاطع خیابان ولیعصر(عج) در خیابان انقلاب و در جنوب نیز از خیابان جمهوری تقاطع کارگر تا تقاطع ولیعصر(عج) تردد خودروهای شخصی ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در عین حال گفت: تردد در خیابان جمهوری از خیابان کارگر تا ولیعصر(عج) به صورت غرب به شرق جریان خواهد داشت.

وی به محدودیتهای توقف در مراسم روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: بر این اساس توقف خودروها در بلوار کشاورز از میدان ولیعصر(عج) تا تقاطع کارگر هر دو مسیر به استثنای مسیر شمالی که صرفا جهت پارک اتوبوس‌های شرکت واحد اختصاص یافته ممنوع است. همچنین در خیابان‌های واقع در خیابان ولیعصر(عج) حد فاصل خیابان جمهوری تا میدان ولیعصر(عج) توقف خودروها ممنوع خواهد بود.

وی افزود: توقف خودروها در خیابان کارگر حد فاصل جمهوری تا بلوار کشاورز و خیابانهای واقع در ضلع شمالی خیابان جمهوری حد فاصل کارگر تا خیابان فلسطین نیز ممنوع است.

هاشمی گفت: در روز جهانی قدس توقف خودروها در خیابان ابوریحان حدفاصل انقلاب تا جمهوری و خیابان دانشگاه از خیابان انقلاب تا خیابان جمهوری و طول خیابان جمهوری از تقاطع کارگر تا تقاطع جمهوری - ولیعصر(عج) ممنوع است.

به گفته وی توقف خودروها در این محدوده‌ها از ساعت 4 صبح روز جمعه تا پایان مراسم ممنوع است.
 
هاشمی همچنین از شهروندان خواست از پارک دوبله و همچنین پارک در تقاطع‌ها خودداری کنند و بین ساعت 8تا 15 روز برگزاری مراسم از تردد با خودرو شخصی در این مسیرها اجتناب کنند.
 
وی تاکید کرد: استفاده از اتوبوس و مترو برای راهپیمایان روز قدس رایگان است و لذا توصیه می‌شود شهروندان حتی‌الامکان از خودروهای شخصی استفاده نکنند.
کد خبر 1144225

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 8 =