غرب درپی تبدیل 11سپتامبر به هولوکاست است/اسناد فراوان از 11سپتامبر داریم

رئیس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به عوامل پشت پرده حادثه 11 سپتامبر گفت: غرب در پی تبدیل این حادثه به هولوکاست دیگری است تا از آن بهره برداری های خاصی صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور امروز سه شنبه در دور سوم سفرهای استانی خود در جمع مردم گلستان، با اشاره به سفر خود به نیویورک، اظهار داشت: ما اسناد فراوانی داریم که به عده ای چند روز قبل از حمله به برجهای دو قلو اطلاع داده بودند که در تاریخ 11 سپتامبر به این دو برج نروند و البته چنانچه همه ساکنین این برج آن روز در محل کار خود حاضر می شدند تعداد کشته ها خیلی بیش از 3 هزار نفر می شد.

وی با بیان اینکه یک آقایی مثل رئیس جمهور سابق آمریکا پیدا شد و برای رفع مشکل اقتصادی در آمریکا طراحی هایی را دنبال کرد گفت: آنها از یک طرف مشاهده کردند که اقتصاد آمریکا رو به ورشکستگی بوده و از طرفی دیگر مشاهده کردند که انقلاب عظیم ملت ایران به مانند سیل عظیم فرهنگی نه تنها خاورمیانه و منطقه بلکه همه جهان را در بر گرفته است. لذا طی طرحی گفتند که باید در منطقه خاورمیانه و جنوب غربی آسیا حضور فیزیکی پیدا کرده و با قوای مسلح آنها را تسخیر کنند.

وی افزود: آنها ابتدا تلاش کردند از طریق رژیم صهیونیستی برنامه های خود را جلو ببرند ولی از آنجا که نتیجه ای از این پروژه حاصل نشد ، با چندصد هزار نیرو به این منطقه لشکر کشی کردند که هم بر منابع نفت منطقه مسلط شده و هم در برابر ایران بایستند.

احمدی نژاد اضافه کرد: طی یک روز به یک باره اعلام شد که 2 برج عظیم در آمریکا مورد حمله قرار گرفته و بعد فاز تبلیغاتی سنگینی در رابطه با آن آغاز شد و در واقع تنها مرجع اطلاع رسانی در رابطه با این حادثه آمریکا بود.

وی با اشاره به طراحی های از پیش تعیین شده در آمریکا گفت: ابتدا دولت آمریکا انگشت اتهام را به سمت مسلمانان نشانه رفت و به آن واسطه حمله به دو کشور عراق و افغانستان را در دستور کار خود قرار داد ولی این سئوال در اذهان باقی ماند که چگونه ممکن است چند افغانی از لایه های امنیتی نیروهای آمریکا گذر کرده و برج هایی که اعتبار آمریکا بود از بین بردند.

رئیس قوه مجریه افزود: رئیس جمهور آمریکا بارها ایران را با همین طراحی تهدید کرد و الان هم این تهدید خود را دنبال می کند.

احمدی نژاد گفت: آنها اعلام کردند در این حادثه 3000 نفر کشته شده اند ، این یک اقدام غیر انسانی است ولی از آن سو باید گفت که بیش از 110 هزار نفر در افغانستان و طبق کمترین آمار 350 هزار نفر در عراق کشته شدند.

وی افزود: یک سرباز گردن کلفت آمریکایی در عراق بچه 6 ساله را زیر چکمه خود قرار داده و بر گردن آن بچه فشار می آورد ، این بر اساس کدام منطق صورت می گیرد؟

رئیس جمهور با طرح این سئوال که چرا هزاران هزار انسان کشته می شود و کک آنها نیز نمی گزد، گفت: به نظرم این امر بر می گردد به اینکه دل کسانی که در جهان حاکم شده اند سیاه و پر از خودخواهی و کینه نسبت به انسانها است و آنها آزادی ، دموکراسی حقوق بشر و عدالت را بازیچه دست خود قرار داده تا کینه خود نسبت به انسانها را خالی کنند.

ادامه دارد.

کد خبر 1164542

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 4 =