رسالت هیئت نظارت بر مطبوعات تعامل جدی با نشریات است

علیرضا زاکانی گفت: هیئت نظارت بر مطبوعات رسالت بزرگی بر دوش دارد و آن تعامل بسیار جدی با روزنامه ها و نشریات مختلف است.

علیرضا زاکانی مدیرمسئول هفته نامه پنجره و نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه خبرگزاری مهر در هفدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاریها گفت: در دوره‌هایی شاهد این بودیم که هیئت نظارت بر مطبوعات وظیفه خود را به درستی انجام نمی داد و کار را به جایی می رساند که هیئت منصفه و مجاری دیگر درگیر موضوع می‌شدند.

وی گفت: هیئت نظارت بر مطبوعات رسالت بزرگی بر دوش دارد و آن تعامل بسیار جدی با روزنامه ها و نشریات مختلف است. نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات باید حریم آزاد را برای فعالیت فراخ این رسانه ها ایجاد کند تا مطبوعات با فراغت بال به طرح مشکلات در جامعه بپردازند اما از طرفی باید توجه داشت که این آزادی محمل عناصری که به ارزش ها حمله می کنند و فضای جامعه را ملتهب می کنند، نشود.

مدیر مسئول هفته نامه پنجره گفت: دفاع و حمایت از مطبوعات از یک طرف و رصد کردن فعالیت های مخرب برخی نشریات از وظایف مهم اعضای هیئت نظارت بر مطبوعات است. چون اولین نهادی که متوجه سوء استفاده برخی نشریات می شود هیئت نظارت بر مطبوعات است که باید در این مواقع سیاست مناسبی را برای برخورد با این رسانه ها اتخاذ کند.

کد خبر 1181462

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 12 =