آگاهی بخشی به مردم مهمترین محور هدفمندکردن یارانه هاست

خرم آباد - خبرگزاری مهر: فرماندهی نیروی انتظامی استان لرستان محور طرح هدفمندکردن یارانه ها را جلب اعتماد همگان از طریق اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دانست.

به گزارش خبرنگار مهر در خرم آباد، سرهنگ کاظم علیزاده عصر پنج شنبه در جلسه دومین کمیته عملیات روانی در سخنانی با اشاره به محاسن طرح هدفمند کردن یارانه ها در جهت رشد و توسعه همه جانبه و ایجاد تحول در اقتصاد، اظهار داشت: برخی از مردم که از هدف اصلی این طرح تاکنون به آگاهی کامل نرسیده اند به نوعی ممکن است با شایعه پراکنی و القاء ناامیدی توطئه گران دچار دغدغه هایی شوند.

وی افزود: چنانچه همگان از اهداف خیرخواهانه و پربرکت این طرح آگاهی پیدا کنند به طور قطع به موازات افزایش درجه آگاهی مردم در اجرای هر چه سریعتر طرح علاقه بیشتری نشان خواهند داد.

فرماندهی نیروی انتظامی استان لرستان یادآور شد: اطلاع رسانی و آگاهی بیشتر به مردم از بهترین محورهای اجرای این طرح و مایه اعتمادسازی عمومی است.

سرهنگ علیزاده نقش رسانه های گروهی به خصوص صدا و سیما را در اطلاع رسانی صحیح و شفاف با حضور کارشناسان مرتبط را مهم تر از همه نقش ها دانست و افزود: ممکن است بعضی از توطئه گران با فعالیتهای رسانه ای، تصویری، گفتاری و شنیداری در جهت ناکارآمدی این طرح تلاش کنند و مردم را دچار دغدغه کنند.

وی افزود: اما وقتی همه اقشار از عمق این طرح آگاهی پیدا کنند به طور قطع در برابر شایعات و گفته های دشمنان همانند قبل که با بصیرت و آگاهی توطئه های دشمنان را خنثی کردند، ایستادگی خواهند کرد.

سرهنگ علیزاده همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تهدیدها، خطرات بالقوه ای هستند که وجود دارند ولی هنوز به فعلیت نرسیده اند، ادامه داد: منشا تهدیدات می تواند داخلی یا خارجی باشد که شناخت و احصاء تهدیدها و آسیب ها ضروری است.

وی با دسته بندی تهدیدها در سه عرصه اساسی اقتصادی و مالی، انتظامی و امنیتی و فرهنگی و اجتماعی، گفت: اگر در برابر این تهدیدها دژهای مستحکم و ناگسستنی وجود داشته باشد به طور قطع راه عبور از آنها غیرممکن خواهد بود.

فرماندهی نیروی انتظامی استان لرستان خاطرنشان کرد: اگر به درستی دقت شود همیشه راه رشد و شکل گیری آسیب ها از نقطه و حلقه های ضعیف آغاز می شود.

کد خبر 1202897

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 10 =