تفکر بسیجی کلیدواژه و حلال همه مشکلات کشور است

قزوین - خبرگزاری مهر: وزیر دادگستری گفت:‌ تفکر بسیجی که الهام گرفته از آموزه های دینی است حلال همه مشکلات است و امروز این اندیشه در کشورهای لبنان و فلسطین هم موجب پیروزی مسلمین شده است.

به گزارش خبرنگار مهر در قزوین سید مرتضی بختیاری پیش از ظهر جمعه در اولین گردهمایی بسیج حقوق دانان استان قزوین که در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد، اظهار داشت: در عصری که جهان بوسیله تنها دوقدرت بر مبنای توان اقتصادی و نظامی می چرخید با وقوع انقلاب اسلامی یک حاکمیت دیگر بر مبنای ایمان شکل گرفت و خواب استکبار را آشفته کرد و بلوک شرق و غرب را بر هم زد.

وی افزود: انقلاب اسلامی قدرت سومی را در جهان عرضه کرد و مناسبات را در هم ریخت و منشاء آن تفکر بسیجی بود که از اندیشه امام الهام گرفت که ریشه در قرآن و آموزه های دینی دارد.

بختیاری گفت:‌عرصه بسیج در کشور گسترده است و همه بخشهای اقتصادی، فرهنگی، علمی، اجتماعی و نظامی را شامل می شود که با بهره گیری ازآن می توان به توسعه کشور کمک کرد.

وی افزود: تفکر بسیجی در طول 32 سال گذشته توانست انقلاب را از گردنه های سخت و دشوار به سلامت عبور دهد و با قاطعیت باید اذعان داشت هر جا که بسیجی و تفکر بسیجی حضور پیدا کند دیگر بن بستی وجود نخواهد داشت.
 
بختیاری خاطرنشان کرد: در فتنه ها و آشوبهای منافقین در سالهای 59 و 60 اگر بسیج نبود هیچ چیز از انقلاب باقی تمی ماند اما با ایثار این نیروی مردمی و مخلص توانستیم این توطئه ها را پشت سر بگذاریم.
 
تقدیم 12 هزار شهید در مبارزه با نفاق و تروریسم
 
وزیر دادگستری یادآورشد: نظام اسلامی ما 12 هزار شهید در راه مبارزه با نفاق و کفر تقدیم کرده است که 220 شهید چون بهشتی در رده های بالای مدیریتی بودند که بدست منافقان شهید شدند اما سازمانهای بین المللی هرگز این جنایت ها را محکوم و مسببانش را مجازات نکردند.
 
بختیاری اضافه کرد:‌ وظیفه حقوقدانان بسیجی بسیار سنگین است و اگر بتوانند اسناد جنایات منافقان و حامیان استکباری آنها را در مجامع  بین المللی مطرح کنند بسیاری از واقعیت ها برای مردم جهان افشا خواهد شد.
 
وی گفت: اگر تفکر بسیجی نبود در جنگ نرم دشمن و فتنه اخیر هم نمی توانستیم به سلامت عبور کنیم لذا باید قدردان این نعمت های الهی باشیم و از آن صیانت کنیم.
کد خبر 1202908

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 4 =